Skocz do zawartości

Zdjęcie

Urząd skarbowy przygotuje PIT za podatnika - od 15 marca 2017 r.

wróć do serwisu Księgowość 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 197412 postów

Napisano 16 sierpień 2017 - 14:20

Od 15 marca 2017 r. składanie rocznych zeznań podatkowych będzie dużo prostsze. Wystarczy, że podatnik złoży on-line wniosek PIT-WZ, a urząd skarbowy sam przygotuje za niego deklarację PIT. Wniosek PIT-WZ dotyczący rozliczenia za 2016 r., należy składać między 15 marca a 18 kwietnia.

Powrót do artykułu: Urząd skarbowy przygotuje PIT za podatnika - od 15 marca 2017 r.

#2 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2017 - 14:20

Cieszę się, że moje biuro rachunkowe Gama z Warszawy tymi sprawami zajmuje się za mnie. Sam bym chyba nie był w stanie nadążyć za tymi wszystkimi zmianami i poprawkami. Tak przynajmniej jestem pewien, że wszystko jest robione dobrze i ja nie musze się w to w ogóle angażować.

#3 Guest_Krystian

Guest_Krystian
  • Goście

Napisano 19 październik 2018 - 20:56

Dużo łatwiej sobieporadzić jak się ma wsparcie - chociażby jakiegoś solidnego biura rachunkowego. Na Tarchominie jest Gama i to jest miejsce, które z pewnością można polecić - poznałem właścicieli - ludzie którzy wiedzą jak wiele znaczy porządek w papierach i ogólny ład. Moim zdaniem warto o nich myśleć.

#4 JustinJack

JustinJack

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 24 październik 2018 - 07:09

much better than nothing

Is there anyone who provide me non veg jokes hindi free of cost with Score Hero Mod Apk?

#5 JustinJack

JustinJack

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano wczoraj, 11:38

this is not good for health

Is there anyone who provide me non veg jokes hindi free of cost with Score Hero Mod Apk?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych