Skocz do zawartości

Zdjęcie

Waloryzacja rent i emerytur w 2018 r.

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 670966 postów

Napisano 16 sierpień 2017 - 07:09

W 2018 r. nastąpi podwyżka rent i emerytur. Jak wynika z rządowego rozporządzenia, waloryzacja tych świadczeń ma wynosić 2,7 proc. Najbiedniejsi emeryci dostaną więc o 27 złotych więcej.

Powrót do artykułu: Waloryzacja rent i emerytur w 2018 r.

#2 Guest_Wolny

Guest_Wolny
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2017 - 07:09

Ceny towarów i usług wzrosły więcej niż 2,7 % a wydatki poniesione na byt wzrosły co najmniej o 30 % i tak samo masło podrożało o 100% , wzrosły ceny śmieci średnio o 3 zł miesięcznie od osoby, Po za ty wzrost jest odnotowany w każdej dziedzinie usług i sprzedaży towarów

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2017 - 22:26

Jak chcialam się w zus-e dowiedziec-ile lat muszę przepracować,aby otrzymać minimalną emeryturę-nie było nikogo kto mógłby mi odpowiedzieć na to pytanie .Pytałam się doradcy!!!!!!!!!!!

#4 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 20 październik 2017 - 09:22

Jak chcialam się w zus-e dowiedziec-ile lat muszę przepracować,aby otrzymać minimalną emeryturę-nie było nikogo kto mógłby mi odpowiedzieć na to pytanie .Pytałam się doradcy!!!!!!!!!!!

Równie trudna jest odpowiedż na pytanie co z ludzmi którzy pracowali kilka lat, a resztę przebywali na różnych zasiłkach socjalnych w tym stałych np. alkoholowych.

#5 Guest_emeryt

Guest_emeryt
  • Goście

Napisano 30 październik 2017 - 10:17

ludziom nie dogodzi ,zawsze beda problemy,dlatego waloryzacja powinna byc procentowa dla kazdego np/2.8 procenta bez zadnych dodatkow.kazdy kto pracowal odkladal na emeryture tylko z ta roznica ,ze jeden byl sprzataczem i zarabial mniej a drugi byl dyrektorem i zarabial wiecej wiec mial wyzsze skladki ,ale waloryzacja dla kazdego ten sam procent i trzeba sie z tym pogodzic-tyle uzbierales i tyle masz

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 30 październik 2017 - 10:21

ludziom nie dogodzi ,zawsze beda problemy,dlatego waloryzacja powinna byc procentowa dla kazdego np/2.8 procenta bez zadnych dodatkow.kazdy kto pracowal odkladal na emeryture tylko z ta roznica ,ze jeden byl sprzataczem i zarabial mniej a drugi byl dyrektorem i zarabial wiecej wiec mial wyzsze skladki ,ale waloryzacja dla kazdego ten sam procent i trzeba sie z tym pogodzic-tyle uzbierales i tyle masz

Jeszcze emerycie zapomniałeś dodać, że jeden pracował 20 lat, a inny ponad 40, to dlaczego mają mieć taką samą waloryzację?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych