Skocz do zawartości

Zdjęcie

Centralne smarowanie w maszynach rolniczych

wróć do serwisu Moja Firma 13 odpowiedzi w tym temacie

#1 pinik

pinik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 11 sierpień 2017 - 12:47

Cześć mam pytanie, szukam specjalistów od smarowania, mianowicie, chciałbym zmodernizować sobie systemy smarownicze u mnie w gospodarstwie, głównie w maszynach, ale zastanawiam się też nad samym zakładem produkcyjnym. Czy kojarzycie kogoś, kogo mozecie polecić od takiej roboty? Zachodnia polska 

#2 Guest_Arkadiuszzz

Guest_Arkadiuszzz
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2017 - 14:57

Sprawdź sobie koniecznie firmę Gacol. Z tego co wiem tez takimi rzeczami zajmują. Opinie mają bardzo dobrą, zresztą, nie ukrywam sam mogę ją jak najbardziej potwierdzić - współpracowałem z nimi dwa razy

#3 Guest_Bojland

Guest_Bojland
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2017 - 22:58

Bardzo dobra firma, stosunek jakosć/cena wypad u nich po prostu znakomicie. Kiedyś współpracowaliśmy z nimi, razy kila, złego słowa chyba powiedzieć nie mogę. polecam się kontaktować i pytać o detale 

#4 Guest_karapanen

Guest_karapanen
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2017 - 14:20

O firmie polecam poczytać w innych miejscach jeżeli ktoś chce mieć szeroki pogląd. Ogólnie poleca ich ludzie bardzo, sam miałem z nimi trochę doświadczenia i u mnie nie jest inaczej. Robią po prostu dobrą robotę. 

#5 Guest_anatol

Guest_anatol
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2017 - 22:21

Od siebie dodam, że firma bardzo dobra i jak najbardziej warto na nich stawiać. Oni stawiają na jakość, co jest dla nas najważniejsze - dostarczają nam części i podzespoły. Ja jak najbardziej ich polecam

#6 Guest_Darek.Gie

Guest_Darek.Gie
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2017 - 20:32

Można o niech znaleźć naprawde wiele, wystarczy poszukać trochę w internecie, fora lokalne, google, faceook, tam macie cały ogrom głosów o nich, polecam sprawić jak ktoś jest zainteresowany.Dla tych leniwych - odzew jest naprawdę bardzo pozytywny 

#7 Guest_marek

Guest_marek
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2017 - 21:44

sam dodam tylko tyle, że firma bardzo dobra, konkretna, profesjonalna. Robili mi centralne smarowanie, działa ono tak, jak powinno. I sprawdza się zresztą znakomicie u mnie, tak jak mówili, ze będzie. Dobra inwestycja, na lata, ale na pewno się zwróci 

#8 Guest_plankis

Guest_plankis
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2017 - 17:04

dzięki, właśnie sam szukam o nich opinii! Na google czy fb trochę jest, ale chciałem jeszcze doczytać co i jak. W takim razie musza ich baardzo konkretnie wziać pod uwagę, bo jednak ceny mają konkurencyjne. A takie połączenie to teraz chyba standard jakiś nie jest, albo tanio albo dobrze, a tu coś takiego! 

#9 Guest_zoganer

Guest_zoganer
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2017 - 19:34

gacol jest naprawdę mega solidna firmą! mają dobrą ofertę, cenowo nie szaleją. mi montowali cały system do smarowania centralnego i działa bardzo dobrze. no i taka inwestycja to sa naprawdę bardzo dobrze wydane pieniadze 

#10 Guest_michalik

Guest_michalik
  • Goście

Napisano 01 październik 2017 - 17:37

Z gacolem mamy dobre doświadczenia. Jak najbardziej polecam jeżeli ktoś jest ich ofertą zainteresowany. Mają zresztą dosć rozbudowaną. Stawiają na wysoką jakosć podzespołów, materiałów, dla nas to było najważniejsze 

#11 Maia

Maia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 04 październik 2017 - 09:40

Firma Henlich z Knurowa zajmuje się układami centralnego smarowania, myślę, że są godni polecenia. Zasięgiem obejmują całą Polskę, więc jeśli ktoś jest wyraźnie zainteresowany, to na pewno przyjadą.

#12 Guest_Awarin

Guest_Awarin
  • Goście

Napisano 08 październik 2017 - 16:47

Henlich - o nich akurat nigdy nie słyszałem. O gacolu już tak - i to same dobre rzeczy. Tak czy inaczej - centralnym smarowaniem warto się zainteresować, to rewelacyjne rozwiązanie, i jak tutaj, w rolnictwie, i w przemyśle. Nie jest to juz droga sprawa a dzięki temu sporo oszczędzimy w dalszej perspektywie czasu 

#13 Guest_Pinik

Guest_Pinik
  • Goście

Napisano 15 październik 2017 - 17:12

Super, dziękuję Wam niesamowicie za pomoc! Nie sądziłem, ze tak wiele osób się wypowie! Ruszamy z projektem dalej, na pewnie w takim razie z gacolem będziemy sie kontaktować w tym nadchodzącym tygodniu! 

#14 Guest_Awarin

Guest_Awarin
  • Goście

Napisano 21 październik 2017 - 20:58

Koniecznie w takim razie daj znać, co i jak. Wszystko oczywiście powinno być ok, ale na pewno jeszcze kogoś będzie to interesowało. Po prostu czekamy na info :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych