Skocz do zawartości

Zdjęcie

Minimalne wynagrodzenie w 2018 r.

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 670896 postów

Napisano 11 sierpień 2017 - 12:13

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej proponuje aby w 2018 r. podnieść w górę minimalne wynagrodzenie do 2100 zł i 13,70 zł za godzinę pracy. Decyzja w tej kwestii ma zostać podjęta przez Radę Ministrów, w drodze rozporządzenia, do 15 września br.

Powrót do artykułu: Minimalne wynagrodzenie w 2018 r.

#2 Guest_Tomas

Guest_Tomas
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2017 - 12:13

Chyba ich pojebało! Rząd nie może decydować ile może zarabiać nie wykwalifikowany pracownik. O stawkach musi decydować rynek pracy w całym kraju jest mocno zróżniciwany. Przykładowo w moim zakładzie pracy żeby dostać podwyżke trzeba spełnić klika warunków nie ma nic za darmo wiec dlatego uważam że pisowskie pomysły są chore.

#3 Guest_Aga

Guest_Aga
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2017 - 12:42

Tomas Twój komentarz świadczy o tym ze chyba jesteś pracodawca - nie pasują Ci te sumy widzę. .. Prawo prawem ale co innego w życiu jest ... - mój były szef nawet najmniejszej krajowej mi jako zatrudnionemu pracownikowi na stałe nie płacił najmniejszej krajowej ... a co dopiero mowa o 13 zł dla tych na czarno. Opcji wgl takiej nie ma !!! Maja po 8 zł .. Napisałam skargę do inspekcji mam nadzieje ze przyjadą do niego .. on się dorobił a ci ludzie jakimi dziadami byli przed podjęciem pracy u niego dalej są takimi samymi..

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych