Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak polscy kierowcy dbają o swoje samochody?

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 48798 postów

Napisano 10 sierpień 2017 - 20:21

Polscy właściciele używanych samochodów dbają o wygląd swoich pojazdów. Niestety zaniedbują regularną kontrolę stanu technicznego opon, czy ustawienia świateł.

Powrót do artykułu: Jak polscy kierowcy dbają o swoje samochody?

#2 Guest_olaf

Guest_olaf
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2017 - 20:21

Jak sie od początku należycie dba o samochód to potem mniej problemów będzie. W rextonie na bieżąco wymieniam filtry, olej, itp., no i ciśnienie w oponach też sprawdzam i mi chodzi jak w zegarku.

#3 Guest_marcin

Guest_marcin
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2017 - 19:03

Nie czekam aż mi cos odpadnie tylko jeżdże na przeglądy i jak trzeba to od razu wymieniam. Pewnych awarii można uniknąć dbając o auto na co dzien. Cześci najtańszych też nie biore tylko dobre jakościowo ze średniej półki cenowej z delfie np. Robie tak od lat i większych problemów z samochodami dzięki temu nie mialem

#4 Guest_biedny

Guest_biedny
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2017 - 11:28

jakby mnie było stać to bym dbał

#5 Guest_abc

Guest_abc
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2017 - 14:30

Tiaa ja tam jeżdże póki coś nie odpadnie bo niestety ale po podwyżkach cen paliwa i oc nie stać mnie żeby u mechanika zostawiać krocie

#6 Guest_driver

Guest_driver
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2017 - 08:42

kolejny tendencyjny artykuł...

#7 Guest_cukiereczek

Guest_cukiereczek
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2017 - 14:00

75% ? skąd oni biorą takie liczby???

#8 Guest_pablo

Guest_pablo
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2017 - 08:00

Myjnia co 3 dni, regularnie warsztat. Jak kogoś nie stać na utrzymanie samochodu to niech rowerem pomyka

#9 Guest_rrr

Guest_rrr
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2017 - 10:46

Dbam o regularne przeglądy i wymiane oleju, filtrów itp, nie wkładam też najtańszych części albo z odzysku tylko zamawiam dobre jakościowo z delfi na necie. Jak sie cyklicznie serwisuje auto to dłużej posłuży w dobrym stanie. Nie ma co odwlekać napraw bo potem koszty są jeszcze większe

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych