Skocz do zawartości

Wycieczki objazdowe

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Grażyna

Guest_Grażyna
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2017 - 19:55

Czy ktoś z Was korzystał z tej formy spędzania wakacji? Jestem ciekawa czy na takich wyjazdach rzeczywiście można dużo zobaczyć oraz wypocząć. Jak wygląda takie urlopowanie?

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2017 - 11:58

Czy ktoś z Was korzystał z tej formy spędzania wakacji? Jestem ciekawa czy na takich wyjazdach rzeczywiście można dużo zobaczyć oraz wypocząć. Jak wygląda takie urlopowanie?

Wypocząć to raczej nie można, bo ciągle jesteś w autokarze, albo zwiedzasz w upale muzea i inne zabytki. Wieczorem spanie w hotelu i następnego dnia znów wyjazd, często do innej miejscowości. Tak z grubsza Ci to opisałam. Dla mnie taka forma wypoczynku jest męcząca, ale to tylko moje zdanie.

#3 Anka Nova

Anka Nova

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 08 sierpień 2017 - 15:27

Wszystko zależy od tego jaką formę wypoczynku lubisz.Ja nigdy nie byłam na tego typu wycieczce,ale moja ciocia od lat spędza w ten sposób urlop,i wraca zadowolona,bo w ciągu jednego urlopu może naprawdę dużo zwiedzić i zobaczyć.W zeszłym roku np zjechała prawie całą Dalmację,a w tym roku ma w planach Gruzję i Armenie.

#4 Rober68aa

Rober68aa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 08 sierpień 2017 - 15:46

Świetnie, dzięki za wszelkie porady... Z całą pewnością mi się przydadzą ;)

Wiesz dlaczego wszystkie historie miłosne dobrze się kończą? Bo kończą się zaraz po pierwszym pocałunku. Nie pokazują tego całego szajsu, który jest później. No wiesz... życia.

#5 Zuzanka

Zuzanka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 08 sierpień 2017 - 18:35

Wycieczki objazdowe mają swój urok. Ja kilka razy w ten sposób właśnie spędzałam wakacje. nie wszystkie mają w planie tylko intensywne zwiedzanie można spotkać też takie gdzie zwiedzanie jest naprzemiennie zaplanowane z wypoczynkiem i leżakowaniem na plaży. Jak widać każdy znajdzie w nich coś dla siebie wśród ofert na rynku. Ja uwielbiam podróżować z Wytwórnią Wypraw bo oni zawsze mają świetną organizację i człowiek wraca z wyjazdu bardzo zadowolony.

#6 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 531 postów

Napisano 10 sierpień 2017 - 10:41

wycieczki objazdowe są fajne bo można wiele ciekawych zakątków zwiedzić i zobaczyć.

#7 marinasniardwy

marinasniardwy

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 sierpień 2017 - 13:31

Ja bym raczej wybrał hotel nad jeziorem mazury. To świetny obiekt, w którym można całkiem dobrze odpocząć. Piękna lokalizacja, spokój i wszystko czego tylko można oczekiwać.

#8 ZarembaRadek

ZarembaRadek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 10 sierpień 2017 - 21:04

Wiesz, jeżeli to ma być jakaś objazdówka np. po czymś gdzie masz blisko, to raczej nie warto. Ale jak to jest wyjazd gdzieś dalej to jak najbardziej. Ja niedługo właśnie jadę na taką objazdówkę do Gruzji. Normalnie sam bym się tam nie wybrał, pomimo tego, że wszędzie piszą jaki to spokojny i przyjazny kraj. Sam nie objechałbym wszystkiego. A tak mam wszystko zapewnione. 15 dniowy wyjazd pozwala zobaczyć całkiem spory kawałek kraju.

#9 Guest_Dora

Guest_Dora
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2017 - 18:47

ZarembaRadek zgadzam się z Twoim zdaniem, a wycieczka do Gruzji to moja najwspanialsza wycieczka objazdowa. Dokładnie zwiedzałam Gruzję i Armenię z Wytwórnią Wypraw. Również przez piętnaście dni odkrywałam nieznane mi miejsca ja Batumi, Tbilisi, Podziwiałam piękne widoki na góry Kaukaz. Pilot wycieczki ciekawie opowiadał o zwiedzanych miejscach, o ludziach i ich obyczajach. Nie zawsze wszystko byłoby mi dane przeczytać w przewodniku. Lubie w ten sposób podróżować.

#10 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 531 postów

Napisano 28 sierpień 2017 - 12:21

ja lubię takie wycieczki bo wiele można wtedy zobaczyć i zwiedzić. Taki sposób spędzania wakacji jest dla mnie idealny.

#11 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 17 wrzesień 2017 - 21:10

Ja tam wolę się wybrać nad morze i poodpoczywac na plaży :D W tym roku byliśmy u nas w Mielnie, w Unitralu http://www.unitral.pl/. Rewelacyjnie wypoczęliśmy, samo miejsce w świetnym standardzie, no i mają tam bardzo dobre spa :)

#12 mariuszjarecki

mariuszjarecki

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 27 wrzesień 2017 - 13:30

Wycieczka objazdowa to świetna sprawa, ale niestety nie dla rodzin z małymi dziećmi, sam się o tym przekonałem :( w naszym przypadku zbyt długie podróże nie wchodzą w grę, jesteśmy ze Śląska, dlatego w tym roku postanowiliśmy wybrać się na wakacje na wycieczkę do Małopolski. Byliśmy zaskoczeni, jak wiele atrakcji dla dzieci można tam znaleźć :) Jakby ktoś był zainteresowany, bardzo polecam przeczytać ten artykuł, świetnie je w nim opisano :) 

#13 radoslaw

radoslaw

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 09 listopad 2017 - 12:45

Takie wycieczki są naprawdę całkiem interesujące, szczególni jeśli nie brakuje komuś wolnego czasu. Ja byłem na takiej wycieczce w te wakacje. Razem ze znajomymi podróżowaliśmy po Europie przede wszystkim koleją, bo wyhaczyliśmy bilety grupowe na http://europodroze.pl/, a cena jakoś duża nie była. Zwiedziliśmy masę najbardziej popularnych miast i dobrze się bawiliśmy. Taka wycieczka zapewnia więc mnóstwo wspomnień na długie lata. ;)

"I understand. You found paradise in America, you had a good trade, you made a good living."

#14 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 13:41

Byle tylko taka wycieczka nie zmieniła się w szybciutkie odhaczanie kolejnych atrakcji.

#15 awelko

awelko

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 04 grudzień 2017 - 13:03

ja bardzo wycieczki objazdowe lubię średnio, ale rodzice mieli ostatnio 30-stą rocznicę ślubu i pomyśleliśmy z całym rodzeństwem, że rejs statkiem będzie czymś naprawdę wyjątkowym https://www.itaka.pl/rejsy-statkiem/ i połowę wyjazdu spędzili pływając, a połowę na lądzie- myślę, że po tym jak byli zachwyceni to w takiej konwencji i ja bym się na rejs skusił chociaż myślałem że objazdy, czy pływanie statkiem to zupełnie nie moja bajka 

#16 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 153 postów

Napisano 21 luty 2018 - 22:07

Wycieczki objazdowe pozwalają na zwiedzenie wielu miejsc. Idealna opcja dla osób, które lubią aktywny wypoczynek. Macie jakieś swoje ulubione miejsca? Możecie polecić jakieś fajne wycieczki? Bo aktualnie szukam czegoś fajnego i jak na razie najbardziej spodobała mi się oferta na stronie podrozeirejsy.pl.

#17 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 340 postów

Napisano 08 marzec 2018 - 07:49

Takie wycieczki sa na pewno dobre dla osób, ktore lubią zwiedzać. Jednak jeśli ktoś nie ma takiej dobrej kondycji to moze się szybko zmęczyć. Codziennie wstaje sie z rana i kończy się zwiedzanie późno. Osobiście wole sobie zabukować gdizes wypoczynek ale zwiedzać codziennie.Dzięki temu mogę sobie dostosować tempo do własnych możliwości i chęci.

Jeśli chcielibyście wybrac sie na Mazury to polecam ten resort:

https://mragoworesor...w-plenerze.html

jest dobrze usytuowany w plenerze, maja rownież wiele atrakcji zewnętrznych ( jak tenis)

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#18 Nelka

Nelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 136 postów

Napisano 01 kwiecień 2018 - 18:33

Podobno najważniejsze w życiu jest mieć marzenia. Jednym z moich marzeń jest pojechać kiedyś na Indonezję i zobaczyć na żywo te olbrzymie wulkany, wciąż zresztą czynne, a czytałam, że jest ich ponad setka. To musi być naprawdę coś niesamowitego, ruchliwe miasto, a na obrzeżach czynny wciąż wulkan. Ci ludzie muszą być odważni, że tam mieszkają, ale to na swój sposób piękne przeżycie. Ja chciałabym się tam wybrać chociażby na wakacje. Fajną ofertę ma Dua Benua https://duabenua.com/pl/ - przynajmniej na taką wygląda.

#19 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 804 postów

Napisano 06 czerwiec 2018 - 10:24

Wybieram się na taką wycieczkę do Włoch.

Always look on the bright side of life!

#20 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2064 postów

Napisano 07 czerwiec 2018 - 13:14

Spróbujcie mocno niestandardowych kierunków jak np. https://logostour.pl/kraje/gruzja

Gruzja jest niesamowita, a w dodatku to jest kierunek, który w dalszym ciągu nie został zalany masową turystyką.

Tam są organizowane normalne wczasy, ale przynajmniej na razie radzę zdecydowanie objazd.

Na leżakowanie przyjdzie czas. Starożytne miasta robią ogromne wrażenie, a to jest tylko jeden z wielu zabytków, jakie tam trzeba zobaczyć. 

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy