Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak używać klimatyzacji, by nie zachorować?

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 48840 postów

Napisano 06 sierpień 2017 - 13:29

Klimatyzacja samochodowa bez wątpienie znacznie poprawia bezpieczeństwo jazdy podczas upałów. Dzięki optymalnej temperaturze we wnętrzu pojazdu kierowca wolniej się męczy i jest w stanie zachować odpowiednią koncentrację. Ale korzystanie z klimatyzacji samochodowej nieumiejętnie jest szkodliwe dla zdrowia. Jak używać klimatyzacji, by nie zachorować?

Powrót do artykułu: Jak używać klimatyzacji, by nie zachorować?

#2 Guest_Inester Ohlin

Guest_Inester Ohlin
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2017 - 13:29

To naprawdę jest aż roi się od oszustów w Internecie, naprawdę nie jest normalne. W jednym tygodniu straciłam zł1, 750 dla płatności. Gdybym miał pytania wykonane?? Dandy Cash.com i on przyszedł po prostu rozczarowany. Polecam nikomu reklamować się na stronie. Mam tylko próbował ją na inną stronę, a kiedy wreszcie znalazł kogoś, kto był jeszcze uczciwi (życia wiary pożyczki inwestycyjne) livingfaithloaninvestment@Outlook.com bo on zapytał mnie z góry, ale wątpił, mógłby dać dowód i tak I tak wziął ryzyka i udało mi się pożyczyć od niego zł75, 000, proszę nie wysłał ktoś mówi się, że pożyczki pożyczkodawcy na tej stronie, bo one są naciągaczami, one się zawiodłem i uciec z mojego zł1, 600, Mr INESTER OHLIN jest tylko jeden ufam, bo dał mi pożyczki, potrzebowałem , proszę nie wysłał ktoś na tej stronie ponieważ oni są oszustwa udają kredytodawców pożyczki oni rwać ludzi ich ciężko zarobione pieniądze USA prokuratora generalnego Policji jesteœ szukaj¹c ten faceci w Internecie już teraz tak nie wysłał chłopaki proszę będą zdzierać Ci tak jak to było do mnie... Jeśli chcesz uzyskać pożyczki kontakt życia wiary pożyczki inwestycyjnej na e-mail livingfaithloaninvestment@outlook.com lub lepsze alternatywne można tekst i wywołanie rep firmy na +2349028864903

#3 depro

depro

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 sierpień 2017 - 12:01

Najlepiej po prostu wyłączyć klimatyzację chwilę przed zatrzymaniem żeby wzrosła temperatura w aucie. A przed włączeniem klimy dobrze jest porządnie przewietrzyć auto. Ja mam taki patent, że założyłem wentylatory do szaf sterowniczych i mogę zdalnie przewietrzyć auto bez otwierania szyb.

#4 Guest_Dominika

Guest_Dominika
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2017 - 13:54

U mnie w tivoli jest klimatyzacja ale staram sieją włączać kiedy to naprawdę konieczne i nie da się wysiedzieć w samochodzie. Mam chore zatoki i taki wiatr dobrze na nie nie wpływa.

#5 techniklima

techniklima

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 sierpień 2017 - 10:09

Myślę, że przede wszystkim czyszczenie klimatyzacji warszawa

Jeśli nazbiera się w niej syfu to potem go wdychamy co skutkuje pogorszeniem się stanu zdrowia.

#6 Guest_Toro

Guest_Toro
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2017 - 10:40

Mało kto wie że klimatyzacja można także ogrzewać wtedy unika sie zagrzybienia itp gdy używamy jej latem www.tanie-ogrzewanie.pl/klimatyzatory

#7 Nelka

Nelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 31 październik 2017 - 02:44

Ale ogrzewanie latem nie miałoby sensu, po to jest klimatyzacja, by chłodziła, gdy są upały. Najważniejszą kwestią jest jej odpowiedni dobór i ustawienie. No ale tym to już zajmują się doświadczone firmy. Zawsze możesz zwrócić się do Iglotech, gdzie oprócz tego, że mają klimatyzatory i agregaty skraplające, również świadczą swe usługi jako serwis. Nie ma się więc co zastanawiać, powierz to najlepiej tym, którzy działają w tej branży od lat.

#8 Guest_nika52

Guest_nika52
  • Goście

Napisano 21 listopad 2017 - 15:42

W firmie www.progressklima.com.pl maja dobre klimatyzatory. Od firmy możemy się spodziewać fachowego doradztwa w zakresie doboru odpowiedniego typu urządzeń, jak i szybki i fachowy montaż, aż po sprzedaż klimatyzatorów. Firma jest autoryzowanym Dealerem klimatyzatorów w Łomiankach, pod Warszawą. Polecam

#9 SławekDmowski

SławekDmowski

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 22 listopad 2017 - 14:28

To samo dotyczy biur czy domów. Warto utrzymywać klimatyzację w czystości, dbać o nią, a jeszcze lepiej, zakupić, zamiast klimatyzacji, wentylator sufitowy, który nie naraża nas tak na złe samopoczucie http://cleverhouse24...e-i-przemyslowe

#10 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 02 grudzień 2017 - 15:40

U mnie w pracy cały czas działa klimatyzacja i nabawiłam się zapalenia zatok. Dopiero po leczeniu ból trochę zelżał, a leki zamawiałam na chore zatoki - eapteka. Jeśli ktoś ma ten problem to zerknijcie do nich.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych