Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wypożyczenie sprzętu gastronomicznego

wróć do serwisu Sektor Publiczny 12 odpowiedzi w tym temacie

#1 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 581 postów

Napisano 06 sierpień 2017 - 10:37

Gdzie w Warszawie wypożyczyć w sumie na 2 dni sprzęt gastronomiczny? Mam tutaj na myśli zarówno stoły i krzesła jak i grill, zastawa oraz niezbędne pojemniki i naczynia. Byłby to ewent na około 80 osób.

#2 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 532 postów

Napisano 07 sierpień 2017 - 09:13

Jakie miasto? Wydaje mi sieże w innym temacie pisałeś, ze jesteś z Warszawy. jeśli tak to mogę Ci polecić tę firmę:

http://gastro-wypozy...stawy-stolowej/

Wynajmują praktycznie wszystko. Naczynia, przyczepy gastronomiczne  i inne tego typu urządzenia przydatne na eventach 

Mogą również zorganizować imprezę. 

#3 Guest_Kiejna

Guest_Kiejna
  • Goście

Napisano 10 październik 2017 - 13:35

Ja wypożczałem w Metmarze, mieszczą się na Aleja Bzów 28 w Ursusie. Fajna firma, doświadczona, mają ciekawy asortyment, a to duży plus, bo jak wiadomo na różne spotkania rodzinne potrzebny jest różnorodny sprzęt (od talerza poprzez widelec, na szkle kończąc). Oni to wszystko mają. Jak ktoś chce pomóc sobie w organizacji przyjęcia w domu czy spotkania to tam powinien zajrzeć.

#4 adamela

adamela

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 132 postów

Napisano 09 kwiecień 2018 - 14:06

Hm nie mam pojęcia, wiem że WInterhalter na przykład wypożycza swoje zmywarki ale nie wiem czy jest jakiś minimalny okres na który trzeba je pożyczyć

#5 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 189 postów

Napisano 12 kwiecień 2018 - 13:39

To bardzo duża firma i raczej słabo skupiają się indywidualnym podejściu do klienta, który planuje otworzyć mały punkt gastronomiczny czy restaurację. Wyposażenie gastronomii to tak szeroki temat jak i ilość firm występujących na rynku w Polsce. Ja osobiście miałam do czynienia z firmą XXL Gastro i byłam super zadowolona ze współpracy. Od początku dostałam jedną osobę, która przygotowała mi projekt technologiczny, dobrała sprzęt i załatwiła wszystkie formalności w Sanepidzie. Serdecznie polecam sklep XXLgastro

#6 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 430 postów

Napisano 04 maj 2018 - 11:41

A co sądzicie o zainwestowaniu pieniędzy w system POS? Chodzi mi dokładnie o ofertę https://joinposter.com/pl Podobno rozwiązań POS na rynku jest sporo. Bardzo łatwo jest wydać za dużo na rzeczy, których nie będziemy potrzebować. Z drugiej strony, system POS pozbawiony funkcjonalności potrzebnych w naszym biznesie, może i będzie tani, ale nie ułatwi nam biznesu. Czyli w efekcie będzie kosztem, ale już niekoniecznie inwestycją. Dlatego bardzo się opłaca zlecić analizę przedwdrożeniową. W jej ramach specjaliści przyglądają się wszystkim procesom w firmie, które mogą mieć związek z obsługą i sprzedażą.

#7 dimian

dimian

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 14 maj 2018 - 13:36

Ja zawsze szukam informacji na ten temat w Internecie. To się zawsze bardzo dobrze sprwadza :)

Świat wokół nas jest światem cieni, Danielu, a magii w nim za grosz.

#8 konopkaa

konopkaa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 28 maj 2018 - 07:42

Są firmy, które się tym zajmują profesjonalnie, a jeśli szukasz alternatywy to możesz spróbować dogadać się z jakąś pobliską restauracją czy nie pożyczą.

#9 lilu21

lilu21

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 127 postów

Napisano 01 grudzień 2018 - 10:42

Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na zakup, czy na wynajem to warto zainwestować w dobry, sprawdzony sprzęt. Przekonałam się na własnej skórze, że wyposażenie gastronomii i nie opłaca się na tym oszczędzać.

#10 Salvatore Conte

Salvatore Conte

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 14 grudzień 2018 - 10:46

Jeśli tylko ma ktoś taką możliwość, to według mnie powinien raczej postawić na zakup takiego sprzętu. Na dłuższą metę jest to zdecydowanie bardziej opłacalne. W solidne wyposażenie gastronomii Kraków na pewno warto jest zainwestować, ponieważ dzięki niemu restauracja może liczyć na zdecydowanie lepsze zarobki. ;)

#11 Guest_MarcinGorgon

Guest_MarcinGorgon
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 13:08

My braliśmy sprzęt termiczny i chłodniczy ze sklepu www.multigastro.pl i jesteśmy bardzo z niego zadowoleni. Mają bardzo szeroką ofertę, oraz bardzo merytoryczne doradztwo. Używamy od około roku min. pieców i jeszcze nie zdarzyła nam się awaria czy uszkodzenie.

#12 Guest_Ronii

Guest_Ronii
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 22:39

Też dopiero zaczynam w biznesie gastronomicznym. W zeszłym roku otworzyłem pizzerię która no nie powiem ciesz się ogromną popularnością, bardzo dużo osób przychodzi. Teraz chciałbym poszerzyć działalność o kebaba, także szukam dobrego opiekacza do kebaba widzę, że na multigastro jest w całkiem dobrej cenie.  

#13 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 328 postów

Napisano 14 styczeń 2019 - 07:50

Jeżeli jednak planujesz rozwinięcie swojej firmy na długie lata to jednak lepiej będzie kupić to wyposażenie gastronomiczne nie martwiąc się później o zbyt wysokie raty. Jak jeszcze jesteś na etapie wybory to polecam z własnego doświadczenia sprawdzić sklep https://multigastro.pl/ w którym sam do swojej pizzerii kupowałem rzeczy potrzebne nam do kuchni i przyśpieszenia prac. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych