Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kryptowaluty, czyli gorączka złota XXI wieku

wróć do serwisu Księgowość 9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 196822 postów

Napisano 05 sierpień 2017 - 14:06

Na przestrzeni ostatnich miesięcy kursy kryptowalut (np. bicoina) biły kolejne rekordy, rozpalając wyobraźnię inwestorów. Inwestycje w kryptowaluty mają coraz więcej zwolenników. Polskie giełdy zwiększają obroty, a kryptowaluty wprowadzają do swojej oferty nawet uznane domy maklerskie. Eksperci przypominają jednak, że to młody rynek, który podlega dużym wahaniom i narażony jest na spekulacje.

Powrót do artykułu: Kryptowaluty, czyli gorączka złota XXI wieku

#2 Guest_Piekuto

Guest_Piekuto
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2017 - 14:06

Dużo osób na tym traciło, ja jednak jestem zwolennikiem tradowania poprzez brokerów regulowanych i polskich

#3 Guest_Filip

Guest_Filip
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2017 - 18:08

z pewnością trzeba uważać z kryptowalutami, ale dla mnie dobrym znakiem jest to, ze xtb interesuje się tym tematem

#4 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1813 postów

Napisano 09 sierpień 2017 - 07:27

Dobra publikacja od easyMarkets, które co ciekawe, zajmuje się przede wszystkim forexem.

http://inwestycje.pl...h;305492;0.html

Trudno powiedzieć, co może realnie wynikać z tego rynku, ja tam perspektywy widzę, ale nie mam wystarczającego przygotowania żeby podziałać. Na pewno jest to jakaś ciekawa alternatywa.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#5 Guest_milis

Guest_milis
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2017 - 19:26

Widziałam już ten artykuł easyMarkets, też ich znam z forexa. W kryptowaluty nie inwestuję, bardziej ciekawi mnie ten rynek. Idzie mi na forex, na nim się znam i nie mam zamiaru niczego pod tym względem zmieniać. Kryptowaluty? Może w przyszłości. Ja nie wchodzę w żaden temat do momentu, kiedy nie mam pewności, że jestem do tego inwestowania odpowiednio przygotowana.

#6 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1813 postów

Napisano 11 sierpień 2017 - 07:38

Ja nie zamykam się na żadne nowe inwestycje, ale tak jak to było w przypadku forexa, tak jak i tutaj w grę wchodzi inwestowanie wyłącznie w przypadku odpowiedniego przygotowania do tematu. Ale ogólnie - na to nie mam czasu, wiem ile trwa dokładne poznanie rynku - odpuszczam nowe zagadnienia na dłuższy czas, a na razie skupiam się na tym, co już mi wychodzi - na forexie.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#7 Guest_milis

Guest_milis
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2017 - 17:52

Na mieszaniu tematów źle się wychodzi - jako inwestor. Ale jeśli easyMarkets odpali u siebie jakieś webinary z zakresu kryptowalut to chętnie się zapoznam i być może w przyszłości na poważnie w to zainwestuję. Czas pokaże. 

#8 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 66 postów

Napisano 15 październik 2017 - 19:01

Ja również interesuję się kryptowalutami - każdego dnia zaglądam na https://pl.tradingvi...yptocurrencies/ i obserwuję ich rynek. Uważam, że ich zdecydowana większość ma potencjał. Zapewne tylko ich niewielka część osiągnie sukces na miarę BITCOIN-A, ale jestem pewny, że BITCOIN nie będzie jedynym, dużym graczem na rynku (już teraz dużym zainteresowaniem cieszy się chociażby ETHEREUM).

#9 hanzlov

hanzlov

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 18 październik 2017 - 10:10

Jeżeli ktoś ma głowę na karku i rozsądnie planuje, to naprawdę można się na tym nieźle wzbogacić.

#10 piotr11

piotr11

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 25 październik 2017 - 17:54

A czy taki kantor bitcoin może być Waszym zdaniem wart uwagi? Zastanawiam się właśnie czy nie spróbować swoich sił w tym...

Wszelkie informacje obracają się w nicość, świadomość miejsca jest odebrana, znaczenie rozpada się na kawałki, światy są oddzielane, aż pozostaje jedynie pozbawiona zmysłów cisza.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych