Skocz do zawartości


Zdjęcie

Millenialsi – czy tak trudno ich zrozumieć?


wróć do serwisu Kadry 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

    Zaawansowany użytkownik

  • Administratorzy forów
  • 515758 postów

Napisano 31 lipiec 2017 - 19:34

Pokolenie Y - pierwsze, które wychowało się, otoczone przez nowoczesne technologie. Stereotypowo określane jako roszczeniowe, nieco oderwane od rzeczywistości, zanurzone w świecie social media, który wielu ich starszych kolegów uważa za barwną, płytką fanaberię dzisiejszych czasów. Pokolenie, które za 10 lat stanowić będzie 75% osób zatrudnionych, a co za tym idzie – w ogromnym stopniu ukształtuje rynek pracy. Czego możemy się po nim spodziewać?

Powrót do artykułu: Millenialsi – czy tak trudno ich zrozumieć?

#2 Guest_kid

Guest_kid
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2017 - 19:34

Tak, ale żeby ci millenialsi byli zatrudnieni, to trzeba im dać szansę, a nie wymagać 5 lat doświadczenia zaraz po studiach.

#3 Guest_Songeur Films

Guest_Songeur Films
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2017 - 13:11

Wspólnie z kilkoma znajomymi zrobiliśmy film opowiadający o najmłodszych przedstawicielach "pokolenia y", czyli w zasadzie o nas samych. Myślę, że wpasowuje się to w tematykę artykułu i jednocześnie pokazuje co w wielu przypadkach my myślimy sami o sobie i jakie mamy spojrzenie na swoich rówieśników. ps. nie jesteśmy profesjonalistami. Film powstał, ponieważ wydaje nam się, że za mało się mówi o tematyce ukazywanej z tej perspektywy.Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy