Skocz do zawartości

Zdjęcie

jakie kursy obecnie warto robić

68 odpowiedzi w tym temacie

#61 Jaanues

Jaanues

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 28 luty 2019 - 19:44

Programowanie, pozycjonowanie. 

#62 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 19:29

a ja się nakręciłam na kurs wspinaczkowy i niedługo zaczynam kurs od podstaw u onsajt.pl. ktoś już tam może uczęszczał, jak wrażenia?

#63 cebulka

cebulka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 11 marzec 2019 - 05:12

Obecnie coraz bardziej popularne jest uczęszczanie na siłownie, dbanie o sylwetkę, a tym samym dzięki temu jest większe zapotrzebowanie na trenerów personalnych. :D Dlatego ja obecnie robię kurs na trenera personalnego Warszawa i liczę na to, że moja kariera się rozkręci. :D

#64 Paaati_94

Paaati_94

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 02 kwiecień 2019 - 21:50

Super temat. Przed wyborem kursu trzeba ocenić, która umiejętność nam się najbardziej opłaci. Po prostu - warto uczyć się rzeczy praktycznych. Ja postanowiłam uzupełnić swój budżet pracą zdalną (muszę bo pracuję w administracji  :P ). W sieci znalazłam fajny kurs pisania https://zarabiajnapi...r-kurs-pisania/ i od tej pory zaczęłam dorabiać jako copywriter ^^ Fajna sprawa - polecam.

#65 Guest_Patka

Guest_Patka
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2019 - 12:13

Powiem Ci, że jak tak patrzę to co raz popularniejsze są ostatnio kursy kosmetyczne, zarówno jeśli chodzi o przedłużanie rzęs czy też stylizacje paznokci. Jak tak patrzyłam to żak ma sporą ofertę i właśnie koleżanka kończy jeden z ich kursów. Chodzę do niej na paznokcie i naprawdę ładnie robi. Ma już sporo stałych klientek. Dobre pieniądze z tego są. 

#66 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 838 postów

Napisano 11 kwiecień 2019 - 07:53

Zależy co będzie ci potrzebne w przyszłości i w realnej pracy.

#67 JuliadBe

JuliadBe

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 13 kwiecień 2019 - 14:11

Ja postawiłam na angielski. Zapisałam się na kurs do tutlo. Fajnie bo lekcje obywam online i to o której godzinie mi pasuje- bez wcześniejszej konieczności umawiania się. Dodatkowo każda taka lekcja jest z lektorem na żywo, a to daje dużo większe korzyści. 

#68 Guest_Eliza

Guest_Eliza
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 19:59

popieram kolezanke wyzej, dzis mialam swoja pierwsza lekcje z tutlo i bardzo mi sie to spodobalo.

#69 Guest_Hania

Guest_Hania
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 19:25

Mozna skorzystać z jakiś darmowych lekcji w TUTLO ? Bo nie chciałbym kupować kota w worku .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy