Skocz do zawartości

Zdjęcie

jakie kursy obecnie warto robić

74 odpowiedzi w tym temacie

#61 Jaanues

Jaanues

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 28 luty 2019 - 19:44

Programowanie, pozycjonowanie. 

#62 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 19:29

a ja się nakręciłam na kurs wspinaczkowy i niedługo zaczynam kurs od podstaw u onsajt.pl. ktoś już tam może uczęszczał, jak wrażenia?

#63 cebulka

cebulka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 11 marzec 2019 - 05:12

Obecnie coraz bardziej popularne jest uczęszczanie na siłownie, dbanie o sylwetkę, a tym samym dzięki temu jest większe zapotrzebowanie na trenerów personalnych. :D Dlatego ja obecnie robię kurs na trenera personalnego Warszawa i liczę na to, że moja kariera się rozkręci. :D

#64 Paaati_94

Paaati_94

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 02 kwiecień 2019 - 21:50

Super temat. Przed wyborem kursu trzeba ocenić, która umiejętność nam się najbardziej opłaci. Po prostu - warto uczyć się rzeczy praktycznych. Ja postanowiłam uzupełnić swój budżet pracą zdalną (muszę bo pracuję w administracji  :P ). W sieci znalazłam fajny kurs pisania https://zarabiajnapi...r-kurs-pisania/ i od tej pory zaczęłam dorabiać jako copywriter ^^ Fajna sprawa - polecam.

#65 Guest_Patka

Guest_Patka
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2019 - 12:13

Powiem Ci, że jak tak patrzę to co raz popularniejsze są ostatnio kursy kosmetyczne, zarówno jeśli chodzi o przedłużanie rzęs czy też stylizacje paznokci. Jak tak patrzyłam to żak ma sporą ofertę i właśnie koleżanka kończy jeden z ich kursów. Chodzę do niej na paznokcie i naprawdę ładnie robi. Ma już sporo stałych klientek. Dobre pieniądze z tego są. 

#66 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 963 postów

Napisano 11 kwiecień 2019 - 07:53

Zależy co będzie ci potrzebne w przyszłości i w realnej pracy.

#67 JuliadBe

JuliadBe

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 13 kwiecień 2019 - 14:11

Ja postawiłam na angielski. Zapisałam się na kurs do tutlo. Fajnie bo lekcje obywam online i to o której godzinie mi pasuje- bez wcześniejszej konieczności umawiania się. Dodatkowo każda taka lekcja jest z lektorem na żywo, a to daje dużo większe korzyści. 

#68 Guest_Eliza

Guest_Eliza
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 19:59

popieram kolezanke wyzej, dzis mialam swoja pierwsza lekcje z tutlo i bardzo mi sie to spodobalo.

#69 Guest_Hania

Guest_Hania
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 19:25

Mozna skorzystać z jakiś darmowych lekcji w TUTLO ? Bo nie chciałbym kupować kota w worku .

#70 Guest_Fenek

Guest_Fenek
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 18:55

Dla panów głównie suwnice, bhp, dźwignice, kursy na żurawie. Bogatą ofertę ma Kontimex w Warszawie - jakby ktoś był chętny, to polecam ten ośrodek. 

#71 Guest_Kalinowski

Guest_Kalinowski
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2019 - 07:40

Uczestnictwo w kursach to ważna sprawa bo w dzisiejszych czasach musimy liczyć się z tym, że trzeba się szybko przebranżowić i pracować zupełnie w innym fachu.  Co jednak z naszymi wewnętrznymi marzeniami czy przekonaniami ?. Ja przekonałem się, że pomimo wieku moge jeszcze coś dla siebie zrobić i zapisałem się na szkolenie awionetką do firmy szkoleniowej AP-AVIATION w Bielsku Białej. 

#72 Guest_Ela

Guest_Ela
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2019 - 12:11

Szkoła Mistrzów Reklamy w Warszawie oferuje bardzo ciekawe kursy związanie z branżą reklamową. Sama ukończyłam u nich kurs z Media Planningu i mogę polecić – był prowadzony naprawdę na wysokim poziomie, przez ludzi, którzy planują media dla największych marek.

#73 piotrunio

piotrunio

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 04 wrzesień 2019 - 09:28

Pewnie Ameryki nie odkryję, ale na pewno warto robić kursy językowe. Teraz tak naprawdę angielski to jest prawie jak polski. Trzeba go znać, aby mieć jakiekolwiek szanse na zdobycie dobrej roboty. Jeśli ktoś ambitnie podchodzi do sprawy, to według mnie musi uczyć się również jakiegoś innego języka. Najlepiej byłoby jakiegoś azjatyckiego, bo to bardzo przyszłościowe, chociaż niestety jest to język stosunkowo trudny do nauczenia

#74 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 586 postów

Napisano 16 wrzesień 2019 - 12:14

Hm, jakbym wiedział, to już dawno bym jakiś zrobił.

#75 Karola12b

Karola12b

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 16 wrzesień 2019 - 13:28

Głównie informatyczne i z marketingu, np. SEO, SEM.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych