Skocz do zawartości

Zdjęcie

jakie kursy obecnie warto robić

59 odpowiedzi w tym temacie

#41 Marianna5

Marianna5

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 08 kwiecień 2018 - 20:53

Najwięcej zarabiają obecnie informatycy, więc może kurs informatyki - programowania, czy jakiś taki?

#42 Anna315

Anna315

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 10 kwiecień 2018 - 13:42

Wydaje mi się,że warto jest zainwestować w kurs jakiegoś egzotycznego języka jak np. japońskiego.

#43 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 417 postów

Napisano 12 kwiecień 2018 - 11:23

Macie namiary na kursy w niskich cenach lub unijne?

#44 michalkaminski

michalkaminski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 kwiecień 2018 - 12:47

Moim zdaniem najlepiej teraz robić kursy językowe. Lepiej znać język angielski i np hiszpański albo rosyjski niż tylko sam angielski. Mogę polecić ciekawy artykuł o tym jaki wybrać kurs języka http://biznesowa24.p...je-rynku-pracy/

#45 Guest_zumka

Guest_zumka
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 21:20

Zgadzam się z przedmówcami - wszystko zależ od zainteresowań i tego, co chce się robić w przyszłości. Ja w tym roku kończę psychologię i chciałabym kiedyś pracować jako psychoterapeuta, więc w planach mam kurs psychoterapii. Chcę robić we wrocławskiej fundacji - ten ma akredytację. Kurs to aż 4 lata nauki, ale mega ciekawa praca jeśli uda się skończyć kurs i zdać egzamin,

#46 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 173 postów

Napisano 22 maj 2018 - 23:24

Ja wychodzę z założenia, że w pierwszej kolejności powinno się zdecydować na naukę języków – poszukując szkoły językowej, z usług której moglibyśmy skorzystać, powinniśmy rozważyć skorzystanie z oferty szkoły językowej https://www.speak-up...i-dla-studentowktórej filie można znaleźć w całej Polsce!

#47 Karolkus

Karolkus

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 24 maj 2018 - 16:28

Na pewno kursy językowe, bo obecnie w wielu firmach język jest podstawowym wymogiem zatrudnienia. Sporo języków w ofercie ma na przykład wsb.pl http://www.wsb.pl/ka.../kursy-jezykowe. Ogólnie szukałbym języków bardziej niszowych, ale takich, w których rozmiawia się w krajach, które mają w Polsce jakieś filie swoich firm. Z prostych języków dla nas dobrym wyborem jest chociażby czeski lub słowacki.

#48 Guest_Zbych

Guest_Zbych
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 17:20

Kursów zawodowych jest mnóstwo do wyboru. Sęk w tym żeby wybrać dobry ośrodek szkoleniowy. Jeżeli jesteście z Warszawy, to idźcie robić kursy do Kontimexu. Mają najlepszą kadrę.

#49 olencja

olencja

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 25 lipiec 2018 - 19:58

Fajną pracę można mieć znając się na maszynach CNC jak mój mąż

#50 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 184 postów

Napisano 09 sierpień 2018 - 23:20

Myślę, że warto zwrócić uwagę na szkolenie z pakietu Microsoft oraz Zarządzania projektami. A w tym zakresie mogę polecić Ci Firmę informatyczną Szansa to miejsce w którym możesz zrobić kurs w którym otrzymasz dużą dawką konkretnej i praktycznej wiedzy z certyfikatem Microsoft. Zajmują się również indywidualnymi problemami z danym zadaniem itp, oraz zwracają uwagę własnie na te tematy, zakres działań który nas najbardziej interesuje i który będzie nam bardzo potrzebny w pracy. 

#51 AgataDi

AgataDi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 150 postów

Napisano 13 sierpień 2018 - 20:44

Jak myślicie o kursach kosmetycznych to moja siostra jakiś czas temu była na kursie z makijażu permanentnego we Wrocławiu w Perfect Glamour http://www.perfect-glamour.pl/Zrobiła kurs I i II stopnia. Teraz to bardzo popularna metoda poprawiania urody, zdecydowanie warto pomyśleć o kursie.

#52 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 169 postów

Napisano 19 wrzesień 2018 - 19:03

Moim zdaniem przede wszystkim warto zapisać się na kursy językowe. Obecnie każdy język obcy jest tak naprawdę naszym sporym atutem na rynku pracy czy też w codziennym życiu. Sama zdecydowałam się na kurs angielskiego w Opolu, który znalazłam na stronie http://mlp.opole.pl/...ycje/angielski/i szczerze mogę polecić Wam tą szkołę językową ! Po kilku pierwszy zajęciach jestem naprawdę zadowolona z poziomu nauczania ! 

#53 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 608 postów

Napisano 15 październik 2018 - 00:18

szkolenia dla kosmetologów Śląsk w mojej branży są absolutną podstawą. Stale muszę uczęszczać w tego typu szkoleniach, aby zagwarantować moim klientom najwyższe jakościowo zabiegi e medycyny estetycznej. 

#54 Avasfx

Avasfx

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 listopad 2018 - 20:19

Moim skromnym zdaniem - języki były i będą zawsze w cenie! Przede wszystkim angielski. A jeżeli brakuje czasu na dojazdy to zawsze można skorzystać z kursów językowych przez skype, niektóre firmy mają w swojej ofercie, przykładowo www.daffodil.pl

#55 Urszula_75

Urszula_75

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 25 listopad 2018 - 17:07

Ja ostatnio zdecydowałam się podszkolić z dziedziny medycyny estetycznej. Wybrałam się do http://www.facebook....60113084423810/i tam przeszłam szkolenia. Jestem z nich bardzo zadowolona, ponieważ bardzo dużo nowego się dowiedziałam i nauczyłam, szkolenia na najwyższym poziomie.

#56 Luiza82

Luiza82

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 93 postów

Napisano 09 grudzień 2018 - 22:14

Solidne szkolenie rzeczowo i fachowo prowadzone można odbyć u http://www.crevi-consulting.pl. Doświadczeni instruktorzy. Fachowe podejście do tematu i przyjemna atmosfera. Warto zapoznać się z ich ofertą i skorzystać. 

#57 Guest_JoasiaW

Guest_JoasiaW
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2018 - 23:48

Ja uważam, że najlepsze są te kursy zawodowe, a reszta zależy od tego jaki zawód chcesz wykonywać. Jeżeli mają być to propozycje dla kobiet interesujących się kosmetyką to polecam sprawdzić ofertę szkół Cosinus które przygotowały w różnych miastach po kilka rodzajów kursów w przystępnych cenach jak np. ligitng rzęs, manicure hybrydowy, czy japoński itd. 

#58 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2018 - 09:20

Kursów się nie opłaca. Najlepiej poznać kogoś wpływowego, albo zapisać się do partii. Wtedy można pracować gdzie się chce. Bo to moim zdaniem nie jest kraj dla chcących zrobić karierę uczciwie. Niestety

#59 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 417 postów

Napisano 16 styczeń 2019 - 14:17

Na jakie się zapisaliście w tym roku?

#60 Franek74

Franek74

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 84 postów

Napisano 10 luty 2019 - 21:52

W Polsce brakuje fachowców, więc na pewno warto wykwalifikować się na jakiegoś spawacza, gazownika itp. Ja zrobiłem dwa kursy w firmie www.galileum.pl. Założyłem swoją firmę i nie narzekam. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych