Skocz do zawartości

Zdjęcie

jakie kursy obecnie warto robić

62 odpowiedzi w tym temacie

#21 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 342 postów

Napisano 17 październik 2017 - 07:16

Myślę, że takim podstawowym jest umiejętność radzenia sobie w arkuszach kalkulacyjnych oraz ogólnie cały Pakiet Microsoft. Ja robiłem tego typu szkolenie w Firmie Informatycznej Szansa. Prowadzący potrafili w prosty i przystępny sposób przekazać wiedzę, dzięki temu rzeczywiście sporo się nauczyłem. Zwracają uwagę na elementy, które nam rzeczywiście nie wychodzą i o to chodzi w szkoleniu żeby nie powielać tego co umiemy. Po ukończeniu oczywiście otrzymuje się certyfikat Microsoft

#22 boloo

boloo

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 17 październik 2017 - 20:56

to zależy co komu potrzeba. sa takie kursy, że łatwiej, szybciej i taniejbyłoby ogarnać w domu. znajoma chodziła na jakieś kurdy przed otwarciem działalnosci, a akurat to można znaleźć w necie. sama ogarniałam zastrzeżenie znaku towarowego właśnie na podstawie takich stron jak http://zastrzezeniez...aku-towarowego/i wszytsko poszło ok :) 

#23 DanielNieznanowski

DanielNieznanowski

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 19 październik 2017 - 09:29

Warto jest inwestować w kursy, które dadzą wiedzę i zwrócą się w przyszłości, po prostu będą rentowne i przydatne.

Ja uczę się języka niemieckiego, ponieważ angielski już znam, a niemiecki jest jednym z wymaganych dodatkowych języków :) wiem, że w pewnym momencie da mi on zwrot w postaci lepszej posady np.

W Poznaniu chodzę do szkoły Mr Robinson http://www.mrrobinso...emiecki,aw15,22 i jak na razie jestem zadowolony z metod i ogólnych zasad prowadzenia zajęć.

#24 Kiludr

Kiludr

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 30 październik 2017 - 08:54

Angielski cały czas jest rozchwytywanym kursem i bardzo przydatnym a tak poza tym mi się wydaje że marketing. 

#25 Maldi

Maldi

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 25 listopad 2017 - 09:14

Wydaje mi się, że ciekawym kursem http://agpc.pl/wygla...ela-handlowego/ jest kurs na handlowca. W końcu teraz jestem sprzedawanych coraz więcej rzeczy, a prowizje są bardzo duże. Trzeba jednak mieć do tego odpowiednie umiejętności i charakter. W końcu niektórzy uważają handlowców za naciągaczy. Trzeba zatem umieć odpowiednio zareklamować nie tylko sprzedawane produkty, ale także siebie. Moja koleżanka zrobiła sobie taki kurs i mówi, że łatwiej jest jej zrozumieć oczekiwania konsumentów wobec jej osoby

#26 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 892 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 05 grudzień 2017 - 13:03

Z pewnością warto robić kursy językowe, więc jeśli chcecie, to możecie zajrzeć do http://www.lang.com.pl/i zapoznać się z ich ofertą kursów językowych. W biznesie kursy językowe moim zdaniem są naprawdę ważne. 

#27 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 568 postów

Napisano 21 styczeń 2018 - 22:40

Na pewno warto poznawać nowe języki. Z pewnością odbywanie kursów zwiększa nasze szanse na rynku pracy. Ja, chcę w przyszłym roku wyjechać do Hiszpanii, w związku z czym na dniach w https://lincoln.edu....zyk-hiszpanski/ rozpocznę naukę języka hiszpańskiego. Zależy mi na tym, aby być atrakcyjnym kąskiem na tamtejszym rynku pracy.

#28 Feed

Feed

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 luty 2018 - 15:51

Moim zdaniem taki kurs rosyjskiego online jest jak najbardziej wart uwagi. Warto się temu bliżej przyjrzeć:)

wierzę w ideę siostrzeństwa równie mocno jak w moje konkretne wieloletnie przyjaźnie.

#29 alwin66

alwin66

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 27 luty 2018 - 15:24

saternika motorowodnego albo spadochronowy

#30 TMK

TMK

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 27 luty 2018 - 16:13

Szkolenia księgowe i rachunkowe mogą być dobrym tropem, lub samodzielna nauka obsługa takich programów jak np. RESET2. Mając już jakąkolwiek podstawę może być łatwiej o staż czy praktykę w miejscu, na którym będzie Ci zależeć.

#31 richyrich

richyrich

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 28 luty 2018 - 08:38

Kurs językowy. Zawsze będą potrzebne w lepszych miejscach pracy

#32 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 05 marzec 2018 - 21:20

przede wszystkim angielski, ja osobiście uczyłam się w elsinore-angielski.katowice.pl

#33 Maurins

Maurins

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 08 marzec 2018 - 15:17

Ja robiłem kurs w centrum konferencyjne warszawa maja dużą opcje jeśli chodzi o kursy itp

#34 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 472 postów

Napisano 16 marzec 2018 - 11:10

No chyba ten angielski przede wszystkim.

#35 Guest_krsone

Guest_krsone
  • Goście

Napisano 26 marzec 2018 - 11:26

Najlepiej takie, co są związane z Twoim zawodem? XD 

Z czapy nie ma sensu robić kursów... Ja robiłem kurs w żaku (związany z moim zawodem) i się przydał, także polecam obczaić ich ofertę. POZDRO

#36 Gocha_67

Gocha_67

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 29 marzec 2018 - 20:15

Szeroką ofertę kursów znajdziecie u www.kursal.pl. Począwszy od kursu pedagogicznego, a skończywszy na kursie operatora koparki czy ładowarki. Bardzo kompetentnie i profesjonalnie przekazywana wiedza i możliwość faktycznego jej zdobycia, a nie tylko papierku.

#37 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 18678 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 29 marzec 2018 - 20:22

papierka.

#38 Guest_kurs

Guest_kurs
  • Goście