Skocz do zawartości

Zdjęcie

jakie kursy obecnie warto robić

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 30 lipiec 2017 - 10:14

jakie kursy obecnie warto robić? Jakie są najbardziej opłacalne i się zwracają? 

#2 Guest_Albercik

Guest_Albercik
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2017 - 05:27

Hmm, ja jakiś czas temmu zdecydowałem się na kursy f-gazy i powiem Ci, że odkąd mam certyfikat f-gazowy to łatwiej mi się w mojej branży rozmawia z pracodawcami. Okazuje się, ze wg przepisów unijnych byle kto nie może napełniać butli z gazami fluorowanymi stąd takie papierki są w cenie.

#3 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 459 postów

Napisano 10 sierpień 2017 - 10:38

kursy powinno się robić na podstawie własnych zainteresowań i pasji oraz podnoszących kwalifikacje w zawodzie,jaki chcemy wykonywać.

#4 Guest_janka

Guest_janka
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2017 - 11:30

Coraz popularniejszy robi się u nas coaching, czyli bycie trenerem personalnym. Ludzie potrzebują motywacji, w krajach wysoko rozwiniętych trener personalny jest na porządku dziennym, wiele osób korzysta z jego usług. Jest w Krakowie szkoła trenerów STER , oni szkolą właśnie pod tym kątem. 

#5 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 241 postów

Napisano 14 sierpień 2017 - 13:03

Ja trafiłem ostatnio na ciekawy kurs z metod i technik przesłuchań, są one szczególnie przydatne, przy pracy na detektywa, policjanta itp

#6 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2017 - 21:17

Musisz przejrzeć oferty pracy, które Cię interesują i zobaczyć, czego Ci brakuje, by móc się skutecznie starać o takie stanowisko.

#7 maksym147

maksym147

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 21 sierpień 2017 - 09:39

Wszystko zależy od naszych zainteresowań. Jeśli interesuje nas krawiectwo, to przecież nie zrobimy sobie kursu spawacza, bo akurat jest takie zapotrzebowanie na pracowników.

#8 Guest_aśka

Guest_aśka
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2017 - 13:59

Wszystko zależy od rodzaju pracy i dalszych planów zawodowych. Jestem sekretarką i zrobiłam kurs z excela na eduweb.pl. Niby prosty program, ale niektóre formuły są skomplikowane, no i zawsze to potwierdzenie moich umiejętności. Szef mi nawet obiecał że dostane pare złotych podwyżki

#9 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 30 sierpień 2017 - 23:32

A ile zajęło Ci zrobienie tego kursu? 

#10 Jaaan

Jaaan

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 31 sierpień 2017 - 09:00

moim zdaniem kurs spawacza :D

#11 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 241 postów

Napisano 03 wrzesień 2017 - 11:22

Króciutko, jest to zaledwie 20 godzin kursów, 2 tygodnie i po sprawie 

#12 Feliders

Feliders

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 wrzesień 2017 - 14:40

Ja robię z http://studiacoaching.pl kursy coachingowe. Bardzo dobre rozwiązanie żeby zostać coachem. To jest teraz popularne wiec warto w to pójść na moje takie szkolenie jest jak najbardziej jeszcze w cenie. 

#13 Clary084

Clary084

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 18:49

Obecnie jest tak duży nacisk na zdrowy tryb życia, jest to tak mocno promowane wśród społeczeństwa, że warto rozważyć zrobienie sobie kursu z dietetyki: http://www.kursdietetyki.pl. Jest to bardzo wygodny rodzaj kursu, bo można go przejść online. Kończy się on zaświadczeniem  Ministerstwa Edukacji Narodowej. Na zaświadczeniu nie ma informacji o tym, że kurs był wykonywany online więc nie będzie sie wydawał gorszy od kursu odbytego stacjonarnie. Ale dzięki takiemu tokowi kursu, możecie go robić w dogodnych dla Was chwilach i sami dostosujecie do siebie tempo kursu.

#14 Piotrekk

Piotrekk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 17 wrzesień 2017 - 10:25

Moim zdaniem warto zrobić sobie kurs języka obcego, jeżeli ktoś jeszcze nie ma. Można wybrać z wielu, ale najbardziej opłacanymi są angielski, niemiecki i hiszpański. Może sprawdź ofertę pracy, która Cie interesuje: http://www.gowork.pl/praca/olsztyn;l i pod nią szukaj jakiś kursów. Wtedy na pewno nie wyrzucisz pieniędzy w błoto. 

#15 timetotalk

timetotalk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 19 wrzesień 2017 - 19:47

Angielski to absolutna podstawa jeżeli chodzi o język obcy. bardzo ułatwia on odnalezienie się na rynku pracy a mimo to bardzo dużo osób ma problemy, żeby płynnie się nim posługiwać. W Toruniu ja polecam http://angielskitorun.com.pl/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych