Skocz do zawartości

Zdjęcie

antywirus

wróć do serwisu Moja Firma 21 odpowiedzi w tym temacie

#1 ramona

ramona

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 27 lipiec 2017 - 15:13

jakie antywirusy macie w swoich firmach? Szukam czegoś na kilka stanowisk na urządzenia apple i też chętnie telefony, co polecacie?

#2 Azimuth

Azimuth

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 29 lipiec 2017 - 17:29

Kaspersky Lab. Nie razu nie zawiódł.

#3 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 171 postów

Napisano 01 sierpień 2017 - 12:55

U nas zabezpieczamy komputery za pomocą antywirusa g data. Licencję kupujemy w sklepie kluczsystem zazwyczaj na rok lub dwa lata. Jesteśmy w firmie zadowoleni z tego programu, jest bardzo dobry.

#4 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 471 postów

Napisano 01 sierpień 2017 - 13:57

U mnie jest Eset, ale wolę Kasperskiego.

Always look on the bright side of life!

#5 jorrgus

jorrgus

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 17 sierpień 2017 - 19:05

No pewnie, antywirus bardzo wazna sprawa. Ja sobie stąd zamówiłem: http://www.kluczsyst...tem-sklep.pl/.A mam G DATA internet security

#6 Sarnes

Sarnes

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 18 sierpień 2017 - 09:43

Myślę, że najlepiej poprosić o pomoc kogoś kto się zna na temacie. Ja mam taką osobę tutaj: http://mojinformatyk.eu/

Jeśli masz jakieś zagwozdki komputerowe to na pewno Ci pomoże.

#7 moniczka12

moniczka12

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 124 postów
  • LokalizacjaŁódż

Napisano 13 wrzesień 2017 - 08:53

Fajnie mieć kogo kto się zna i w razie potrzeby doradzi, ale ja niestety nie mam takiej osoby. Może możecie mi coś doradzić i podpowiedzieć na co powinnam zwrócić uwagę wybierając taki program? Czym się różnią te systemy?

#8 biznesik

biznesik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 08:38

Na pewno musisz się zastanowić czy potrzebujesz antywirusa do ochrony komputera domowego czy firmowego. Druga sprawa zastanowić się jakie dane w komputerze chcesz chronić i na jakie ataki możesz być narażona.

#9 ladyana

ladyana

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 15 wrzesień 2017 - 14:55

A to czym się różni jedno od drugiego? Ochrona danych firmowych jest większa, a osoby prywatnej "byle jaka"? 

#10 biznesik

biznesik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 15 wrzesień 2017 - 17:00

Na komputerach firmowych przechowujesz dane wrażliwe ich utrata może kosztować firmę spore pieniądze. I właśnie dlatego na komputerach firmowych trzeba mieć większe zabezpieczenie pod tym względem. Na komputerach domowych raczej takich zabezpieczeniach nie potrzeba. Oczywiście warto też mieć na uwadze, że często w domu logujemy się do bankowości internetowej więc ochrona jest potrzebna. Można wybrać darmowego antywirusa takiego jak np. Avast co w przypadku firmy jest niemożliwe, bo tu musisz mieć płatną licencje.

#11 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 16 wrzesień 2017 - 07:58

Żaden antywirus nie zastąpi zdrowego rozsądku. Moim zdaniem w przypadku firm warto zainwestować w konsultacje ze specjalistą, który zajmuje się bezpieczeństwem informatycznym. Oprogramowanie dostępne na rynku (bez względu na firmę-markę) to tylko jeden z elementów bezpieczeństwa.

#12 moniczka12

moniczka12

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 124 postów
  • LokalizacjaŁódż

Napisano 16 wrzesień 2017 - 14:02

Tu masz racje, faktycznie my sami musimy to bezpieczeństwo zachować, ale jednak posiadanie komputera bez jakiego kolwiek zabezpieczenia zarówno w domu czy firmie jest trochę ryzykowne. Szczególnie jeśli używamy komputera do logowania na konto bankowe. Gdzie mogę znaleźć takiego specjalistę który zajmuje się bezpieczeństwem informatycznym? No i mimo wszystko jaki program antywirusowy polecacie wybrać?

#13 ryszardkastiel

ryszardkastiel

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 wrzesień 2017 - 07:34

Używałem wielu antywirusów, ale chyba najbardziej byłem zadowolony z antywirusa http://www.pandasecurity.com. Polecam wszyskim tym, dla których ważne jest, by móc w pełni zabezpieczyć dane w domu, jak i firmie.

Jak znaleźć tani weekend za granicą? Podpowiemy.

#14 ladyana

ladyana

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 18 wrzesień 2017 - 09:51

Ja znów słyszałam kilka negatywnych opinii nt. Panda Security... W sumie każdy program jest obierany przez jednych jako dobry, a drugich jako zły i ciężko zdecydować się na wybór odpowiedniego.

Co wtedy? 

#15 paulanka

paulanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 18 wrzesień 2017 - 12:11

Norton Security

#16 paulanka

paulanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 18 wrzesień 2017 - 12:12

Ja znów słyszałam kilka negatywnych opinii nt. Panda Security... W sumie każdy program jest obierany przez jednych jako dobry, a drugich jako zły i ciężko zdecydować się na wybór odpowiedniego.

Co wtedy? 

Może warto samemu przetestować klika wersji próbnych?:) Opinie zawsze znajdą się różne :)

#17 moniczka12

moniczka12

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 124 postów
  • LokalizacjaŁódż

Napisano 18 wrzesień 2017 - 14:11

Kiedyś słyszałam, ze Panda i Norton właśnie strasznie zamulają system. Ale wiadomo to było kiedyś i teraz to wszystko na nowe, ulepszone wersje i pewnie zostały naniesione zmiany wydajnościowe. Z tym by przetestować kilka to w sumie dość dobry pomysł. Mnie jeszcze osobiście ciekawi ten polski antywirus Acrabit. Ktoś może ma lub testował?

#18 ladyana

ladyana

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 18 wrzesień 2017 - 18:30

Pierwsze słyszę taką nazwę... :o

Posiada ktoś więcej informacji w tym temacie?? 

#19 moniczka12

moniczka12

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 124 postów
  • LokalizacjaŁódż

Napisano 19 wrzesień 2017 - 12:16

No ja wiem tylko tyle ile jestem w stanie przeczytać w opisie programu na stronie producenta. Ale z tego co się znam, to jak za opcje Internet Security to zabezpieczenia ma na prawdę dobre. Mnie szczególnie ciekawi kompletna ochrona komputerów przed wszystkimi rodzajami zagrożeń i oprogramowaniem szpiegującym. W firmie taka opcja chyba ma dość ważne znaczenie bo nigdy nie wiem co tam się w tym Internecie czai. Myślę, że jeszcze dziś pobiorę i zainstaluję wersję testową i wypróbuję. Zobaczymy jakie będą wrażenia.

#20 ladyana

ladyana

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 20 wrzesień 2017 - 08:31

Wypróbuj i daj znać, bo może się okazać strzałem w dziesiątkę, a ja osobiście pierwszy raz o nim słyszę. :)

Czasami perełki w świecie programów są niewidoczne. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych