Skocz do zawartości

Zdjęcie

studia podyplomowe

wróć do serwisu Sektor Publiczny 22 odpowiedzi w tym temacie

#1 ramona

ramona

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 27 lipiec 2017 - 11:45

Myślę o zmianie branży, nie chcę zmiany jakiejś drastycznej, tylko na razie robię rozeznanie jakie kierunki mają teraz wzięcie, na razie poważnie biorę pod uwagę integrację sensoryczną żeby w przyszłości otworzyć własną placówkę. Tylko gdzie robić?

#2 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 18336 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 27 lipiec 2017 - 12:17

A wrzuć sobie do wujka Google i ci podpowie, w zależności od regionu kraju, a nie za chwilę wrzucisz reklamy pod innym "gość" nickiem

#3 Guest_oewsb1

Guest_oewsb1
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2017 - 00:07

Myślę o zmianie branży, nie chcę zmiany jakiejś drastycznej, tylko na razie robię rozeznanie jakie kierunki mają teraz wzięcie, na razie poważnie biorę pod uwagę integrację sensoryczną żeby w przyszłości otworzyć własną placówkę. Tylko gdzie robić?

Witam! Ramona, studia podyplomowe np. na kierunku Integracja sensoryczna - diagnoza i terapia dzieci możesz podjąć w Wyższej Szkole Bankowej. Szczegóły tego kierunku znajdziesz na stronie wsb.pl/studenci/studia-podyplomowe/kierunki?destination=kierunki-podyplomowe Warto szybko podjąć decyzję i aplikować na studia w terminie do 10 sierpnia. Można wtedy liczyć na 600 zł oszczędności: 300 zł zniżki w czesnym oraz 300 zł dzięki zmniejszonej opłacie wpisowego wynoszącej 100zł.

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki

Online Ekspert WSB

#4 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 210 postów

Napisano 01 sierpień 2017 - 14:21

Właśnie przyszedł spec, od pseudo szkoły wsb. ;)

Profesjonalne usługi sprzątające Silver Service.

#5 Tomek_Radomski

Tomek_Radomski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 02 sierpień 2017 - 08:52

Możesz wybrać np. studia podyplomowe na kierunku Integracja sensoryczna w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej albo w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie

Kierunek jest pod patronatem Polskiego Towarzystwa Integracji Sensorycznej i absolwentom gwarantuje możliwość zdobycia uprawnień II stopnia, które będą ci niezbędne jeżeli chcesz założyć własną placówkę

Więcej tu

http://rekrutacja.ws...abrowa-gornicza

Pozdrawiam

#6 Edzia

Edzia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 7101 postów
  • LokalizacjaKresy

Napisano 02 sierpień 2017 - 09:12

no to zaczynamy reklamy....jedziecie.....

#7 mariamaria

mariamaria

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 02 sierpień 2017 - 11:57

Ja proponuje przejrzeć ofertę studiów podyplowych na WSE w Krakowie - http://www.wse.krakow.pl

Uczelnia zaiste wysokich lotów. 

#8 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 18336 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 02 sierpień 2017 - 13:07

Ja proponuje przejrzeć ofertę studiów podyplowych na WSE w Krakowie - http://www.wse.krakow.pl

Uczelnia zaiste wysokich lotów. 

zaiste :P :P :P reklama warta słupa ogłoszeniowego :lol:

#9 Guest_Jowita

Guest_Jowita
  • Goście

Napisano 14 październik 2017 - 13:10

takie studia podyplomowe to dobre wyjście dla osób chcących się trochę dokształcić a ofert jest naprawdę sporo.

#10 Guest_oewsb

Guest_oewsb
  • Goście

Napisano 14 październik 2017 - 15:28

takie studia podyplomowe to dobre wyjście dla osób chcących się trochę dokształcić a ofert jest naprawdę sporo.

Witam! Rekrutacja jest nadal otwarta w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej. Osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszam na stronę wsb.pl/kandydaci/studia-podyplomowe po szczegóły. Dodam, że aplikując na studia do 16 października można zaoszczędzić nawet 700 zł!

Online Ekspert WSB

#11 Guest_era

Guest_era
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 21:22

Czasem szkolenia z zakresu pracy z dziećmi organizuje też wrocławska fundacja - ta, która prowadzi też kursy z psychoterapii.

#12 Guest_karolex

Guest_karolex
  • Goście

Napisano 08 maj 2018 - 19:31

Ja mam swoją indywidualną ścieżkę kariery i realizuję ją stopniowo. Teraz po magisterce czas na podyplomówkę z Big Data - bardzo przyszłościowego kierunku. Wybrałem już nawet uczelnię i od jesieni podejmę studia na WSB w Gdańsku. Dzięki takim studiom będę mógł lepiej poznać m.in. zaawansowane aspekty języka SQL i TSQL.

#13 Guest_Paulina

Guest_Paulina
  • Goście

Napisano 13 maj 2018 - 10:40

Zniżki zachęcają, czy takie studia podyplomowe można np zrobić w trybie online?

#14 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 13 maj 2018 - 10:46

Kiedyś studiowało się na politechnice telewizyjnej, więc teraz pewnie można i komputerowo...ha ha ha...

#15 Guest_gość gość

Guest_gość gość
  • Goście

Napisano 13 maj 2018 - 11:42

Idiota, który tutaj zadaje takie pytanie, nic mu już w rozwoju nie pomoże

#16 Guest_oewsb

Guest_oewsb
  • Goście

Napisano 16 maj 2018 - 16:08

Witam! Paulina, tak. W Wyższej Szkole Bankowej możesz podjąć studia podyplomowe online na kierunkach: Aplikacje internetowe i mobilne oraz Zarządzanie nowoczesnymi usługami biznesowymi.

Online Ekspert WSB

#17 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 524 postów

Napisano 24 maj 2018 - 12:09

Z tego co wiem to tak Jest możliwośc zrobienia studiów  w trybie online.Niemniej główne egzaminy będizesz zmuszona już zdawać stacjonarnie ;)

Nie ma tak lekko.

Co do konkretnych kierunków studiów podyplomowych to ciekawe kierunki studiów ma moim zdaniem Wyższa Szkoła Bankowa:

https://www.wsb.pl/s...dia-podyplomowe

Szczególnie dotyczące handlu zagranicznego. Proponowałbym rownież zgrać kierunek studiów podyplomowych z naszym aktualnym kierunkiem. Tak aby nie studiować ,,dla sztuki" ale zdecydować się na coś co rzeczywiśćie da nam mozliwości rozwoju. 

#18 Guest_Inka

Guest_Inka
  • Goście

Napisano 31 maj 2018 - 17:49

Czy oferty podyplomówki na WSB można zacząć online? jak to wygląda wogole?

#19 Kuba_Leszczyński

Kuba_Leszczyński

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 15 czerwiec 2018 - 21:26

Studia podyplomowe to dobre rozwiązanie dla osób, które chcą się dokształcać. W ogłoszeniach o pracę pracodawcy bardzo często doceniają kandydatów, którzy mogą pochwalić się takimi studiami.  Oferta studiów podyplomowych na polskich uczelniach jest bardzo bogata. Aby dowiedzieć się więcej o tego typu studiach dostępnych w polskich miastach, w tym w Bydgoszczy, można odwiedzić stronę: www.studiapodyplomie.pl/pl-PL/studycities/studia-podyplomowe/miasta-akademickie/city/bydgoszcz. Mnóstwo ciekawych informacji o studiach podyplomowych w jednym miejscu.

#20 Guest_oewsb

Guest_oewsb
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2018 - 18:03

Czy oferty podyplomówki na WSB można zacząć online? jak to wygląda wogole?

Witam! Inka, studia podyplomowe online w Wyższej Szkole Bankowej możesz podjąć wyłącznie na kierunkach: Aplikacje internetowe i mobilne oraz Zarządzanie nowoczesnymi usługami biznesowymi. Więcej informacji o wspomnianych kierunkach znajdziesz na naszej stronie wsb.pl/kandydaci/studia-podyplomowe Dodam, że mamy promocję zniżkową i zapisując się na studia do 30 czerwca, możesz zaoszczędzić 1000 zł: 600 zł dzięki zniżce w czesnym oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Zapraszam!

Online Ekspert WSB

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych