Skocz do zawartości

Zdjęcie

drukarka

wróć do serwisu Moja Firma 10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ramona

ramona

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 27 lipiec 2017 - 11:40

Możecie polecić niedrogą drukarkę która sprawdzi się do sporej ilości wydruków, po kilkaset w ciągu m-ca

#2 Ela78

Ela78

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 14 sierpień 2017 - 20:49

Bardzo tanie drukarki i urządzenia wielofunkcyjne widziałam ostatnio w sklepie https://locoprint.pl/na sklep trafiłam przez przypadek Jeśli zależy ci na oszczędności to myślę że w tym sklepie znajdziesz to co szukasz i nie przepłacisz.

#3 ramona

ramona

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 28 sierpień 2017 - 08:14

Jakiś konkretny model polecisz bo widzę że sporo tam tego mają, myśłę o brotherze, bo chyba najmniejszy problem z zamiennikami

#4 GrupaTR

GrupaTR

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 06 wrzesień 2017 - 17:07

jeśli dużo wydruków i mają być w tym elementy kolorowe to patrz, aby pojemniki na tusz były do samodzielnego napełniania, a nie wymienne.

#5 Scouser

Scouser

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 11 wrzesień 2017 - 15:15

Ja poszukuję właśnie jakichś sprawdzonych urządzeń wielofunkcyjnych do biura. Czy jesteście w stanie mi doradzić w wyborze? Co sądzicie np. o tym rankingu https://www.link-dru...a-skaner-ksero/ ?

Co by to było gdyby człowiek musiał co dzień próbować zabić księżyc? Księżyc ucieka. A gdyby tak co dzień trzeba było zabijać słońce? W czepku się urodziliśmy

#6 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 17484 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 11 wrzesień 2017 - 17:01

... znowu"ranking"? Wyjątkowo lubisz to słowo w nędznym marketingu

#7 ramona

ramona

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 20 wrzesień 2017 - 12:58

Mam obawy przed takim samodzielnym napełnianiem, mam dwie lewe ręce do takich precyzyjnych prac :/

#8 naciagipawex

naciagipawex

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 28 grudzień 2017 - 13:53

lepiej nie robić tego jak się nie potrafi bo można sobie zepsuć choć jest to banalnie proste najczęściej

продолжение

#9 rozali33

rozali33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 143 postów

Napisano 09 styczeń 2018 - 11:50

Systemy samodzielnego napełniania pojemników "są do ogarnięcia" :) Nie jest to trudne, serio. Ale osobiści uważam, że najlepiej po prostu sprawdzić co jest aktualnie na rynku, popatrzeć na ceny, porównać parametry techniczne i wówczas zdecydować. Jest na rynku np. sklep Soteris - więcej informacji o ich asortymencie znajdziesz na stronie. Ale generalnie wybór mają spory. Może tam popatrz. Zawsze da Ci to jakiś obraz w czym w ogóle możesz wybierać.

#10 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 302 postów

Napisano 09 luty 2018 - 15:35

Zaopatrz się w jeden z modeli EPSON'A. Miałem do czynienia z kilkoma i sprawdzały się fenomenalnie. Możesz skorzystać z promocji, która aktualnie trwa, http://www.epson.pl/zwrot i odzyskać część kosztów związanych z jej zakupem (można odzyskać nawet do 400 złotych, kupując drukarkę z kompletem tuszu).

#11 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 210 postów

Napisano 13 luty 2018 - 21:55

Zaopatrz się w jeden z modeli EPSON'A. Miałem do czynienia z kilkoma i sprawdzały się fenomenalnie. Możesz skorzystać z promocji, która aktualnie trwa, http://www.epson.pl/zwrot i odzyskać część kosztów związanych z jej zakupem (można odzyskać nawet do 400 złotych, kupując drukarkę z kompletem tuszu).

Ta promocja to super sprawa! Rzadko kiedy zdarza się, aby można było odzyskać tak dużo pieniędzy. Żal nie skorzystać. Tylko szkoda, że promocja obejmuje wyłącznie te drukarki wykorzystujące kartridże :(.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych