Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak zmniejszyć ryzyko pęknięcia opony?

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 48816 postów

Napisano 23 lipiec 2017 - 10:12

Choć z konieczności regularnej kontroli stanu ogumienia zdaje sobie sprawę większość kierowców, stosunkowo niewielu monitoruje stan ich zużycia. Pobieżne zerknięcie na fragment koła też nie wystarczy.

Powrót do artykułu: Jak zmniejszyć ryzyko pęknięcia opony?

#2 Guest_mck

Guest_mck
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2017 - 10:12

W artykule jest poważny błąd - jaka utrata prawa jazdy za "łyse opony"? Co najwyżej policja może zatrzymać dowód rejestracyjny i zakazać dalszej jazdy. Nie zmienia to faktu, że jazda na łysych oponach to głupota. Na mokrej nawierzchni jest naprawdę ślisko, czuć jak samochód pływa.

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2017 - 15:09

Kto to pisze...ludzie bez szkoly?

#4 Guest_Misiek

Guest_Misiek
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2017 - 18:43

Możecie wyłączyć część reklam? Bo przy dziesiątej reklamie po minucie czytania trafia mnie szlag.

#5 Guest_mateo

Guest_mateo
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2017 - 13:24

Nowe opony wcale nie są drogie, np. ja w dobrych pieniądzach kupiłem komplet na aaaopony.pl. Nawet po doliczeniu kosztów przesyłki wyszło taniej niż stacjonarnie. Tym bardziej nie rozumiem jak można siebie i innych na niebezpieczeństwo narażać jeżdżąc na łysych oponach

#6 karel

karel

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 68 postów

Napisano 04 wrzesień 2017 - 08:25

kierowcy powinni być rozsądniejsi jak chodzi o zakup opon. Przecież to jest kwestia bezpieczeństwa na drodze.. a najlepsze jest to że są dobre, sprawdzone firmy gdzie dobre opony można kupić na prawdę tanio! wystarczy popatrzeć na https://tyresinternationalgroup.com/na przykład. Ja zawsze kupuje właśnie u nich. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych