Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dlaczego pracownicy odchodzą z pracy? Jak zapobiec rotacji?

wróć do serwisu Kadry 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 515560 postów

Napisano 21 lipiec 2017 - 12:37

Jednym z głównych powodów rezygnacji z pracy jest niskie wynagrodzenie. Oprócz tego - brak systemów motywacyjnych czy brak odpowiedniej atmosfery. Co jeszcze sprawia, że pracownik chce odejść do innej firmy?

Powrót do artykułu: Dlaczego pracownicy odchodzą z pracy? Jak zapobiec rotacji?

#2 Guest_Ada

Guest_Ada
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2017 - 12:37

Ja odeszłam z pracy, bo byłam nie doceniana coraz więcej obowiązków a mniejsza płaca była. Teraz mam o wiele lepszą robotę i przynajmniej mnie ktoś traktuje poważnie. Nadgodziny są płatne, są premie. Nawet imprezy integracyjne są organizowane dla pracowników. We wrześniu jedziemy do Poznania, mamy tam trochę zwiedzać i na pewn w atrakcjach jest lot w tunelu w Lesznie.

#3 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 14026 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 21 lipiec 2017 - 12:46

A najważniejsza to ta reklama :P :P :P

#4 Guest_Ada

Guest_Ada
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2017 - 16:25

Żadna reklama po prostu mówię jak jest po prostu mówię jak mamy spędzić firmową integrację. Czasami są takie prace gdzie człowiek się stara i nikt go nie docenia a czasami znajdzie taką gdzie nie dość, że jest doceniany to i można się razem zintegrować. U pani w firmie nie ma takich wyjazdów? Może warto zaproponować wtedy znacznie łatwiej jest pracować i lepsza atmosfera jest jak ludzie się poznają po pracy. Czasem ma się wrażenie, że się rozmawia z innym człowiekiem. Proszę spróbować. Pozdrawiam

#5 ValeryMug

ValeryMug

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 28 lipiec 2017 - 17:27

Niestety, ale nie jestem w stanie pomóc. Kompletnie się na tym nie znam...

O pewnych sprawach człowiek nie ma siły myśleć

#6 Adrian2

Adrian2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 19 wrzesień 2017 - 18:02

Winę zazwyczaj ponoszą zbyt niskie płace, nadmiar obowiązków i niedocenianie pracownika. A trzeba o niego dbać na co dzień, a nie tylko od święta. Pracownicy powinni mieć nieograniczony dostęp do czystej wody, czy gorącej kawy. Dystrybucją takich urządzeń zajmuje się https://yazamco.com.pl/ . Pracownik powinien wiedzieć, że firma ma na uwadze jego potrzeby. 

#7 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 14026 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 19 wrzesień 2017 - 18:24

Winę zazwyczaj ponoszą zbyt niskie płace, nadmiar obowiązków i niedocenianie pracownika. A trzeba o niego dbać na co dzień, a nie tylko od święta. Pracownicy powinni mieć nieograniczony dostęp do czystej wody, czy gorącej kawy. Dystrybucją takich urządzeń zajmuje się https://yazamco.com.pl/ . Pracownik powinien wiedzieć, że firma ma na uwadze jego potrzeby.

Że ty jeszcze nie fruwasz jak gołębica :) co z tej reklamy masz

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych