Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pilnie potrzebujesz pieniędzy? Możemy Ci pomóc!

pożyczyć pomóc

wróć do serwisu Sektor Publiczny 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 pastorosasben

pastorosasben

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 21 lipiec 2017 - 04:37

Czy jesteś obecna sytuacja w tarapatach lub grozi kłopotami?
W ten sposób dajemy Ci możliwość podjęcia nowego rozwoju.
Jako bogata osoba czuję się zobowiązana do pomocy osobom, które starają się dać im szansę. Wszyscy zasłużyli na drugą szansę, a ponieważ rząd nie powiedzie się, będzie musiał pochodzić od innych.
Żadna kwota nie jest zbyt szalona dla nas i dojrzałość ustalamy za obopólną zgodą.
Nie ma niespodzianek, nie ma dodatkowych kosztów, ale tylko uzgodnione kwoty i nic więcej.
Nie czekaj dłużej i komentuj tego posta. Podaj kwotę, którą chcesz pożyczyć i skontaktujemy się z Tobą wszystkimi możliwościami. Skontaktuj się z nami już dziś pod adresem pastorosasben@outlook.com

#2 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 215 postów

Napisano 24 lipiec 2017 - 08:55

ja juz mam wypróbowana pożyczkę pozabankową i zawsze po nią sięgam jak jestem w tarapatach finansowych. Szczerze mówiąc jeśli chodzi o finanse to nie lubie eksperymentować. 

#3 olsa99

olsa99

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 24 lipiec 2017 - 09:41

A ja wam nie radze działać impulsywnie, mozecie tylko sobie narobić problemów przez takie pożyczki. Zapoznajcie się z tematem, udajcie sie do doradcy kredytowego, musicie wiedziec jaka opcja jest dla was najlepsza. Polecam również zapoznać się ze stronką https://gotowkowe.ne...wkowy-na-dowod/ jest tam kompendium wiedzy niezbędne przy braniu kredytów gotówkowych

#4 Guest_Damian

Guest_Damian
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2017 - 09:05

Witam. Jeden z nowych pracowników pracuje w budzetowce. Nie jest w ZUSie. Podejmuje u nas prace na umowę zlecenie ze stawką 20 zł brutto. Ile będzie wynosiła jego stawka po odtrąceniach?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pożyczyć, pomóc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych