Skocz do zawartości

Odzież robocza- kto wydaje

wróć do serwisu Kadry 26 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2017 - 12:30

Witam,

Powiedzcie mi proszę kto powinien zajmować się wydawaniem odzieży roboczej? Jestem kadrową, i ja się tym zajmuje. Zdarzają się dni, że kilka razy dziennie muszę schodzić do magazynu i wydawać odzież pracownikom. To powinno należeć do kadr czy do służby BHP?

#2 tadeusz8

tadeusz8

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 260 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 lipiec 2017 - 07:25

Wszystko zależy od wielkości firmy - u mnie zajmuje się tym pracownica działu gospodarczego. Korzystamy z ułatwień, wydajemy fartuch jednorazowo, a później praniem i konserwacją zajmuje się pracownik otrzymując w zamian ekwiwalent pieniężny. Pracowników służby bhp nie wolno obciążać innymi  obowiązkami niż te które są wymienione w Rozporządzeniu :) ;) B)

#3 tymcio1

tymcio1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 sierpień 2017 - 21:03

Zgadzam się z przedmówcą zależy od wielkości oraz ustaleń wewnątrz firmy. U mnie w firmie zajmuję się tym magazyn. Nawiązując do ubrań roboczych, chciałbym zapytać was czy macie jakieś doświadczenia związane z kurtki robocze BR Snickers Workwear?  Nasza firma planuje z nimi nawiązać współprace i szukamy opinii?

#4 Katarzyna12

Katarzyna12

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 11 grudzień 2017 - 23:00

Ja swojemu mężowi kupowałam w tym miejscu kegel24.pl jestem bardzo zadowolona, bo odzież ochronna okazały się naprawdę dobrej jakości, a to miłe zaskoczenie : ) Jak ktoś zainteresowany, gorąco polecam.

#5 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 284 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 19 grudzień 2017 - 15:47

U nas zajmuje się tym osoba do tego wyznaczona i nie ma z tym problemów. Ubrania mamy dzięki firmie Zet4 i są one bardzo wysokiej jakości. Pracownicy są zadowoleni, bo odzież jest wygodna, a to podczas pracy bardzo istotna kwestia.

#6 lilu21

lilu21

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 152 postów

Napisano 27 marzec 2018 - 22:30

Jeśli potrzebujecie odzież roboczą dobrej jakości i w dużych ilościach to powinniście sprawdzić tadmet.com.pl/sprzedaz/dzial-bhp.html Zaopatruję się tam regularnie i zawsze dostaję to czego potrzebuję. Bardzo dobry sklep w woj. Pomorskim.

#7 Franek74

Franek74

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 86 postów

Napisano 29 marzec 2018 - 20:58

Polecam sklep www.sklep.intergo-bochnia.pl. Mają bardzo duży wybór odzieży ochronnej i bhp. Szybka wysyłka i jakość na poziomie. Produkty bardzo dobrej jakości, niedrogo i szybko.

#8 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 812 postów

Napisano 29 listopad 2018 - 11:34

Pracodawca powinien pracownikowi zapewnić ubrania robocze jeśli warunki w jakich pracuje tego wymagają. Podobnie jest z ubraniami ochronnymi.

W pierwszej kolejności powinniście się kierować się funkcjonalnością, a konkretnie tym, do czego dana odzież jest przeznaczona i czy spełni swoje zadanie. Walory estetyczne i cenę odsuńcie na drugi plan. Asortyment dzieli się na określone grupy produktowe oraz na wersje zimowe oraz letnie. Jesli pracownik pracuje pod gołym niebem warto jest zapewnić mu inne ubrania na lato, inne na zimę.

Polecam również kontakt z nimi:

https://www.ferpol.p...chronna-7458124

Firma w ofercie ma duży asortyment takiej odziezy. 

#9 Guest_Ignacy

Guest_Ignacy
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 22:52

Odnosząc sie do tematu to bardzo dobra odzież roboczą i artykuły bhp można kupić ze strony Aritex z Lublina. W sklepie znajdziemy szeroki wybór odzieży, szybką dostawę pod wskazany adres. 

#10 Beata PWSK

Beata PWSK

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 12 luty 2019 - 13:12

Jeśli jesteś odpowiedzialny za wydawanie odzieży roboczej, sprawdź moduł BHP w systemie Narzędziownia

Powstał on w celu automatyzacji magazynu BHP, zastąpienia ewidencji prowadzonej najczęściej w Excelu programem, który będzie kontrolował  zapasy i przydzielał  odzież roboczą, 

Program do obsługi  BHP to pełna ewidencja odzieży roboczej, materiałów BHP, obuwia roboczego. 

Na czas przypomni o konieczności wydania odzieży ochronnej, wygeneruje właściwe rejestry,  potwierdzi dostarczenie wymaganej odzieży.

Zastosowanie pracowniczych kart RFID zidentyfikuje i  przyśpieszy obsługę pracowników. 

https://www.pwsk.pl/...ziezy-roboczej/

Zadzwoń do nas, prześlemy Ci wersję testową programu. Przekonasz się, że już nigdy nie wrócisz do Excela!

#11 Guest_Haneka

Guest_Haneka
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 23:57

W firmie, w której pracuje mój mąż zamawiają od niedawna odzież ochronną z Elan Vital. Mają konkurencyjne ceny, a ubrania lepsze jakościowo od poprzedniej firmy, więc tylko na plus. 

#12 oxana

oxana

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 88 postów

Napisano 31 lipiec 2019 - 21:44

Jakbyście szukali do kupienia odzieży roboczej to najlepiej szukać w sieci, tam będzie najtaniej. Jest taki sklep https://www.volpex.pltam mają duży wybór i dość przystępne ceny, także wydaje mi się, że warto do nich zajrzeć. Ogólnie rzecz biorąc to w sklepach online zawsze cenowo wychodzi lepiej.

#13 Guest_Luudwik

Guest_Luudwik
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 10:21

W fastpol invest znajdziesz na pewno. Mnie sie podoba wspolpraca z nimi układa mi się naprawdę dobrze. 

#14 KorneliaMoriska

KorneliaMoriska

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 10 luty 2020 - 08:06

T róznie. Czase,. firmy zrzucaja to na roznych pracownikow

#15 Guest_Mikołaj

Guest_Mikołaj
  • Goście

Napisano 11 luty 2020 - 15:42

W mojej firmie odzież bhp zapewnia firma fastpol invest. Ubrania są okej, dobrej jakości i wygodne

#16 Guest_bartlomiej

Guest_bartlomiej
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 11:55

W sprawie ubrań roboczych sprawdzi sie fastpol invest. Ubrania sa solidne i wygodne, mysle ze powinniscie sparwdzic

#17 Guest_bartlomiej

Guest_bartlomiej
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 11:55

W sprawie ubrań roboczych sprawdzi sie fastpol invest. Ubrania sa solidne i wygodne, mysle ze powinniscie sparwdzic

#18 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 383 postów

Napisano 16 marzec 2020 - 20:15

W wielu przypadkach trzeba samemu zatroszczyć się o odpowiednią odzież i obuwie robocze. Duży wybór obuwia znajdziecie tutaj: link .  Stacjonarnie tez jest wiele sklepów z tego typu odzieżą, ale tam jest dużo drożej niż kupując online. 

#19 MeridusBHP

MeridusBHP

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 24 marzec 2020 - 16:18

Wszystko tak naprawdę zależy od wielkości firmy i jej polityki wewnętrznej. Serdecznie polecam sklep https://meridus.pl/k...odziez-robocza/ Można tam znaleźć dużo wybór odzieży roboczej.

#20 Guest_Natanek

Guest_Natanek
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 13:22

Jesli wciaż  szukacie porządnej odziezy bhp to koniecznie sprawdzcie firme fastpol invest. Dla mnie numer jeden jesli chodzi o jakość.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych