Skocz do zawartości

Awans

#awans #zmianastanowiska

wróć do serwisu Sektor Publiczny 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Olga

Guest_Olga
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2017 - 09:30

Witam,

W dniu podpisania umowy na zastępstwo (19.06.2017) miałam wykształcenie średnie zaś 22.06.2017r obroniłam licencjat czym zyskałam wykształcenie wyższe. Obecnie jestem na stanowisku Młodszego Referenta ale z wewnętrznego Regulaminu Wynagradzania jasno wynika, że mogę ubiegać się o stanowisko Podinspektora. Kadrowa stwierdziła, że przez cały okres zatrudnienia będę młodszym referentem bo podpisałam umowę jako średniak. W Urzędzie pracuje od 01.06.2015r (staż, 2 umowy na zastępstwo ta jest trzecią). nie wiem jakie pismo napisać do Burmistrza aby jednocześnie podniósł mi obecne stanowisko jak i wynagrodzenie, bo Podinspektor wynagradzany jest w innej kategorii.

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2017 - 09:35

Taka wykształcona, a pyta internautów, jak napisać zwykłe pismo?

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2017 - 09:58

Taka wykształcona, a pyta internautów, jak napisać zwykłe pismo?

Skąd tyle jadu? Człowiek uczy się przez całe życie a wole zasięgnąć wiedzy od innych aby pismo miało tzw ręce i nogi, aby nie okazało się że  podniosą mi stanowisko a pensja zostanie taka jest bo o niej nie pisałam...

#4 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19267 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 20 lipiec 2017 - 10:01

Skąd tyle jadu? Człowiek uczy się przez całe życie a wole zasięgnąć wiedzy od innych aby pismo miało tzw ręce i nogi, aby nie okazało się że  podniosą mi stanowisko a pensja zostanie taka jest bo o niej nie pisałam...

No brawo :) sama wyłapałaś niuans czyli już wiesz o czym pisać i co chcesz zawrzeć w prośbie.

Bez urazy, ale to nie przekracza zakresu wiedzy, ani poziomu inteligencji jaką powinien wykazać się pracownik samorządowy z licencjatem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych