Skocz do zawartości

zakup używanego samochodu

samochód używany kupno

35 odpowiedzi w tym temacie

#21 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 265 postów

Napisano 25 kwiecień 2019 - 10:57

Trudno dzisiaj kupić używany samochód, który charakteryzowałby się w miarę dobrym stanem.

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#22 Guest_olivvier40

Guest_olivvier40
  • Goście

Napisano 04 maj 2019 - 21:05

idź do salonu Carolina Toyota Włochy w Warszawie i u nich kupisz sprawdzony, używany samochód. Nie włócz się po komisach, czy nawet prywaciarzach bo u nich nie dostaniesz żadnej gwarancji na samochód

#23 kazik-kazik

kazik-kazik

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 113 postów

Napisano 22 maj 2019 - 09:35

najlepiej to wejdź sobie na artykuł https://www.motorytm...e-oszukac-21958i tutaj poczytaj na co uważać przy zakupie używanego samochodu :) masz tam już konkretne rady i wszystko tak przystępnie opisane.

#24 Guest_andriejej

Guest_andriejej
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 17:25

Mnie się udało kupić super auto Opla Insignię w katowickim salonie MMCars, stan super, bezwypadkowe, kilkuletnie , z niedużym przebiegiem i cenowo ok. Także polecam ci ich salon na ul. Lotnisko . Mają w ofercie także samochody używane

#25 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 269 postów

Napisano 04 czerwiec 2019 - 08:36

Akurat jeśli chodzi o wybór to podczas poszukiwań koniecznie zwróć również uwagę na ofertę salonu HondaPlaza w którym znajdziesz szeroki wybór modeli, bardzo dobre ceny, ale i fachową obsługę która na pewno chętnie pomoże Ci w odpowiednim wyborze i w końcu będziesz mógł cieszyć się porządnym autem może z dodatkową roczną gwarancją Honda Quality Plus. 

#26 Jol70po

Jol70po

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 91 postów

Napisano 29 październik 2019 - 21:18

Kolega polecił mi centrum samochodów używanych http://klecinska151.pl/. Jestem zadowolona, bo udało mi się kupić świetne ekonomiczne autko na chodzie. Dzięki nim jeżdżę autem za przystępną kasę. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

#27 Luiza82

Luiza82

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 150 postów

Napisano 15 listopad 2019 - 18:25

Ja zdecydowałam się na zakup nowego auta w opcji ratalnej. Zakupu dokonałem w salonie https://intercar-opo...ars-partner.pl/. Pomogli dopełnić wszystkich formalności ratalnych i wybrać najkorzystniejszą ofertę, a ja teraz mogę jeździć moim wymarzonym Volvo.

#28 Guest_Maciek

Guest_Maciek
  • Goście

Napisano 28 listopad 2019 - 16:45

idź do salonu Carolina Toyota Włochy w Warszawie i u nich kupisz sprawdzony, używany samochód. Nie włócz się po komisach, czy nawet prywaciarzach bo u nich nie dostaniesz żadnej gwarancji na samochód

Nie mogę się z Tobą zgodzić. Wiadomo, że podejrzanych komisów lepiej unikać, ale na rynku jest też kilka firm godnych zaufania. Np. Master1. Oni sprzedają samochody po kontraktach leasingowych i nie ma opcji, żeby były wadliwe. One były serwisowane przez firmy leasingowe w ASO, więc mają pewny przebieg i sprawdzony stan techniczny. 

#29 Guest_Damiano

Guest_Damiano
  • Goście

Napisano 29 listopad 2019 - 16:08

Nie mogę się z Tobą zgodzić. Wiadomo, że podejrzanych komisów lepiej unikać, ale na rynku jest też kilka firm godnych zaufania. Np. Master1. Oni sprzedają samochody po kontraktach leasingowych i nie ma opcji, żeby były wadliwe. One były serwisowane przez firmy leasingowe w ASO, więc mają pewny przebieg i sprawdzony stan techniczny. 

Zgadzam się z Maćkiem. Akurat Master1 jest jedną z niewielu firm na rynku, gdzie spokojnie kupisz sprawdzone używane auto.

#30 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 553 postów

Napisano 20 grudzień 2019 - 22:15

Moim zdaniem warto zdecydować się właśnie na takie rozwiązanie. Ja postawiłem na używane auto lexus z oferty salonu, o którym informacje znalazłem na stronie: https://lexuswarszawa-pulawska.pl/ Świadczą oni kompleksowe usługi związane właśnie z tą konkretną marką samochodów. Naprawdę znają się na rzeczy, więc możecie liczyć na pełen profesjonalizm.

#31 Guest_Maciek

Guest_Maciek
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2020 - 10:21

Na co zwrócić uwagę przy zakupie używanego samochodu? Słyszałam, że na szyby, czy maja te same daty, możecie dać jakieś inne, konkretne porady?

Moim zdaniem to na wszystko, ale najważniejsze będzie gdzie kupujesz te auto. Radziłbym unikać komisów i auto sprowadzanych z zagranicy, bo to zawsze jest loteria. Szukaj aut w firmach sprzedających pojazdy po umowach leasingowych, bo to są najbardziej wiarygodne auta używane. Znajdziesz je w u dealerów oraz w takich firmach jak Master1

#32 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1168 postów

Napisano 26 marzec 2020 - 10:44

A czy ktoś z was kupował youngtimery? Coraz częściej widzi się takie samochody na polskich drogach. Dziś jest to już forma inwestycji. W artykule na https://autokult.pl/...je-youngtimerow można przeczytać o takich autach.

Always look on the bright side of life!

#33 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 265 postów

Napisano 26 marzec 2020 - 14:21

W zasadzie trudno jest dzisiaj kupić jakieś sensowne używane auto.

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#34 Zerowykredycik

Zerowykredycik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 31 marzec 2020 - 09:53

Na pewno na podwozie :) czy nie zardzewiałe(dziury itp) / przeguby(przy jeździe jak całkowicie skręcisz kierownicę i ruszysz(jak będzie przeskakiwać to wiesz :/ )) / szyby(daty) / numer vin(w internecie sprawdzić czy były wypadki) i jeżeli to samochód z belką czy nie trzęsie d*p* :) jak się jedzie ponad 70km/h

Najlepsza porównywarka/ranking chwilówek/kredytów/kont bankowych - https://zerowykredycik.pl

#35 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 296 postów

Napisano 17 czerwiec 2020 - 08:01

Ja również zastanawiam się nad zakupem używanego samochodu. Bardzo podoba mi się Skoda Octavia. Niedawno oglądałam ten pojazd w komisie www.komislux.pl. Posiada mocny silnik, wysoki standard wyposażenia oraz bardzo dobry stan wizualny. Co o nim sądzicie?

#36 Guest_bartek

Guest_bartek
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2020 - 15:15

Od kilku lat jeżdżę corollą, oszczędne auto, u mechanika też nie zostawiam majątku. Jak szukacie niezawodnego auta na lata to pomyślcie o toyocie

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: samochód używany, kupno

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych