Skocz do zawartości

zakup używanego samochodu

samochód używany kupno

28 odpowiedzi w tym temacie

#21 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 220 postów

Napisano 25 kwiecień 2019 - 10:57

Trudno dzisiaj kupić używany samochód, który charakteryzowałby się w miarę dobrym stanem.

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#22 Guest_olivvier40

Guest_olivvier40
  • Goście

Napisano 04 maj 2019 - 21:05

idź do salonu Carolina Toyota Włochy w Warszawie i u nich kupisz sprawdzony, używany samochód. Nie włócz się po komisach, czy nawet prywaciarzach bo u nich nie dostaniesz żadnej gwarancji na samochód

#23 kazik-kazik

kazik-kazik

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 108 postów

Napisano 22 maj 2019 - 09:35

najlepiej to wejdź sobie na artykuł https://www.motorytm...e-oszukac-21958i tutaj poczytaj na co uważać przy zakupie używanego samochodu :) masz tam już konkretne rady i wszystko tak przystępnie opisane.

#24 Guest_andriejej

Guest_andriejej
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 17:25

Mnie się udało kupić super auto Opla Insignię w katowickim salonie MMCars, stan super, bezwypadkowe, kilkuletnie , z niedużym przebiegiem i cenowo ok. Także polecam ci ich salon na ul. Lotnisko . Mają w ofercie także samochody używane

#25 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 257 postów

Napisano 04 czerwiec 2019 - 08:36

Akurat jeśli chodzi o wybór to podczas poszukiwań koniecznie zwróć również uwagę na ofertę salonu HondaPlaza w którym znajdziesz szeroki wybór modeli, bardzo dobre ceny, ale i fachową obsługę która na pewno chętnie pomoże Ci w odpowiednim wyborze i w końcu będziesz mógł cieszyć się porządnym autem może z dodatkową roczną gwarancją Honda Quality Plus. 

#26 Jol70po

Jol70po

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 29 październik 2019 - 21:18

Kolega polecił mi centrum samochodów używanych http://klecinska151.pl/. Jestem zadowolona, bo udało mi się kupić świetne ekonomiczne autko na chodzie. Dzięki nim jeżdżę autem za przystępną kasę. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

#27 Luiza82

Luiza82

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 145 postów

Napisano 15 listopad 2019 - 18:25

Ja zdecydowałam się na zakup nowego auta w opcji ratalnej. Zakupu dokonałem w salonie https://intercar-opo...ars-partner.pl/. Pomogli dopełnić wszystkich formalności ratalnych i wybrać najkorzystniejszą ofertę, a ja teraz mogę jeździć moim wymarzonym Volvo.

#28 Guest_Maciek

Guest_Maciek
  • Goście

Napisano 28 listopad 2019 - 16:45

idź do salonu Carolina Toyota Włochy w Warszawie i u nich kupisz sprawdzony, używany samochód. Nie włócz się po komisach, czy nawet prywaciarzach bo u nich nie dostaniesz żadnej gwarancji na samochód

Nie mogę się z Tobą zgodzić. Wiadomo, że podejrzanych komisów lepiej unikać, ale na rynku jest też kilka firm godnych zaufania. Np. Master1. Oni sprzedają samochody po kontraktach leasingowych i nie ma opcji, żeby były wadliwe. One były serwisowane przez firmy leasingowe w ASO, więc mają pewny przebieg i sprawdzony stan techniczny. 

#29 Guest_Damiano

Guest_Damiano
  • Goście

Napisano 29 listopad 2019 - 16:08

Nie mogę się z Tobą zgodzić. Wiadomo, że podejrzanych komisów lepiej unikać, ale na rynku jest też kilka firm godnych zaufania. Np. Master1. Oni sprzedają samochody po kontraktach leasingowych i nie ma opcji, żeby były wadliwe. One były serwisowane przez firmy leasingowe w ASO, więc mają pewny przebieg i sprawdzony stan techniczny. 

Zgadzam się z Maćkiem. Akurat Master1 jest jedną z niewielu firm na rynku, gdzie spokojnie kupisz sprawdzone używane auto.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: samochód używany, kupno

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych