Skocz do zawartości

Zdjęcie

5 najczęstszych awarii samochodu - jak sobie z nimi radzić?

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 49316 postów

Napisano 14 lipiec 2017 - 22:25

Do kosztów utrzymania samochodu zaliczamy nie tylko wydatki na ubezpieczenie i paliwo. Poza dodaniem do tabeli utraty wartości pojazdu warto przewidzieć dodatkowy budżet na materiały eksploatacyjne, serwisowanie, a także ewentualne naprawy. Te ostatnie mogą się okazać niespodziewanie drogie. Jakie są najczęściej występujące usterki w samochodzie?

Powrót do artykułu: 5 najczęstszych awarii samochodu - jak sobie z nimi radzić?

#2 Guest_albert

Guest_albert
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2017 - 22:25

jak ktoś ma lewe ręce to i z najmniejszymi awariami będzie miał problem. pewnych rzeczy się nie przeskoczy. Ja ostatnio klocki i tarcze z delph sam sobie w samochodzie montowałem, ale już z większymi usterkami albo nie daj jak coś z silnikiem odstawiam od razu do warsztatu.

#3 Guest_Elwira

Guest_Elwira
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2017 - 13:16

Wiadomo awarie się zdarzają nawet w najlepszych samochodach szczególnie takie, które łatwo złapać typu przepita opona. Ja się wychowywałam z 5 braćmi także z flakiem sobie umiem poradzić. Raz złapałam w moim tivoli gumę i sobie poradziłam bez problemu. Inne usterki to raczej bym nie naprawiła, ale chociaż tą jedną dobrze jest umieć naprawić.

#4 Guest_Jarek

Guest_Jarek
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2017 - 10:10

ja tam ze wszystkim wolę do warsztatu od razu podjechać bo w auto serwis wadowicka wiem że to profesjonalnie zrobią a ja jeszcze coś spartolę tylko udając, że się na tym znam i tyle dobrego z tego będzie, chociaż pewnie jak ktoś ma jakieś większe pojęcie o aucie to może sobie pewnie wiele rzeczy samodzielnie ogarnąć tylko nie ma się co na siłę za to zabierać i oszczędności szukać

#5 Guest_Olek

Guest_Olek
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2018 - 07:44

Wydaje mi się, że najlepszym sposobem, żeby uniknąć takich nieprzyjemnych, a czasami i niebezpiecznych sytuacji , jest znalezienie dobrego serwisu, który będzie dbał i samochód przez cały rok. Ja świetnych fachowców spotkałem w Auto Serwis Wadowicka, gdzie np przy wymianie opon na zimowe zrobili mi bezpłatny przegląd. Dzięki temu mam pewnośc, że samochód jest gotowy na zimowe warunki.

#6 Guest_Pietruszka

Guest_Pietruszka
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 10:46

na przebitą oponę znalazłem świetne rozwiązanie i jest to K2 Tire Doctor :D bit .ly/4372_K2_Tire_Doktor

#7 kazik-kazik

kazik-kazik

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 98 postów

Napisano 31 lipiec 2019 - 19:57

no kiedy tylko coś dzieje się z moim samochodem to od razu jadę do serwisu carolina toyota włochy. Ja sie nie znam na naprawie samochodów i wolę się za to nie brać. Lepiej oddać auto specjalistom :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych