Skocz do zawartości


Kompensata


wróć do serwisu Księgowość 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2017 - 12:19

Czy zakład budżetowy . W umowie mamy zapis: Dostawca i odbiorca wyrazaja zgode na kompensatę wzajemnych nalezności gdyby takie wystąpiły. Czy możemy zgodzić sie na taki zapis, czy jest to naruszenie dyscypliny?



#2 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 13452 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 14 lipiec 2017 - 20:39

A co na ten temat "mówi" ustawa o naruszeniu dyscypliny?
Czytasz, czy czekasz, aż inni przeczytają i ci powiedzą?

#3 Guest_asd

Guest_asd
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2017 - 11:34

art.62 i art.63 ustawy o finansach publicznych



#4 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 13452 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 24 lipiec 2017 - 11:40

art.62 i art.63 ustawy o finansach publicznych

???





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych