Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jazda po spożyciu alkoholu

Alkohol samochod prawo jazdy po spozyciu

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Alexeey

Alexeey

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 05 lipiec 2017 - 19:09

Witam!
Ostatnio miałem nieprzyjemna sytuacje przy której brałem udział w interwencji policyjnej jako pomoc.
Po interwencji policjant nakazał mi wsiąść do samochodu i jechać za nim, wiedząc ze wcześniej prosiłem go o alkomat i ze jestem niepewny swojego rzeczywistego stanu. Mimo to czułem sie trzeźwy. Jednak na komisariacie okazało sie ze mam 0,28 promili, a po 15 minutach 0,24. Prawo jazdy zostało mi odebrane na 6 miesięcy. Jeszcze dopowiem ze nigdy nie byłem notowany, a prawo jazdy jest mi potrzebne, bo w sierpniu wyjeżdżam do stanów gdzie muszę poruszać sie samochodem.
Czy jest jakakolwiek możliwość doprowadzenia do anulowania wyroku?

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2017 - 11:50

Witam!
Ostatnio miałem nieprzyjemna sytuacje przy której brałem udział w interwencji policyjnej jako pomoc.
Po interwencji policjant nakazał mi wsiąść do samochodu i jechać za nim, wiedząc ze wcześniej prosiłem go o alkomat i ze jestem niepewny swojego rzeczywistego stanu. Mimo to czułem sie trzeźwy. Jednak na komisariacie okazało sie ze mam 0,28 promili, a po 15 minutach 0,24. Prawo jazdy zostało mi odebrane na 6 miesięcy. Jeszcze dopowiem ze nigdy nie byłem notowany, a prawo jazdy jest mi potrzebne, bo w sierpniu wyjeżdżam do stanów gdzie muszę poruszać sie samochodem.
Czy jest jakakolwiek możliwość doprowadzenia do anulowania wyroku?

NIE.

#3 Guest_apricena

Guest_apricena
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2017 - 10:55

Mądry Polak po szkodzie. Dlatego my swojego alkohita mamy na stałe w apteczce i w razie jakichkolwiek wątpliwości dmuchamy.

#4 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 946 postów

Napisano 02 sierpień 2017 - 08:15

Dlatego warto jest mieć alkomat pod ręką

#5 Guest_Arek

Guest_Arek
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2017 - 09:59

Mądry Polak po szkodzie. Dlatego my swojego alkohita mamy na stałe w apteczce i w razie jakichkolwiek wątpliwości dmuchamy.

A który masz model? Bo sie na allegro za czymś takim rozglądałem. 

Czy wożenie w apteczce nie jest szkodliwe? Czytałem trochę o różnych czujnikach i one chyba nie lubią ekstremalnych temperatur.

#6 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 18893 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 04 sierpień 2017 - 10:06

Reklamy potrzebujesz wrzucić?

#7 XYZ26

XYZ26

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 26 sierpień 2019 - 20:31

http://kierowcapoalk...grozi-kierowcy/

Co grozi kierowcy po alkoholu

#8 qazjusz

qazjusz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 30 sierpień 2019 - 15:41

Kierowcy jeżdżący po alkoholu to naprawdę prawdziwa plaga . najchętniej odbierałbym takim prawo jazdy dożywotnio , ponieważ oni się w ogóle niczego nie boją - a na pewno tych obecnych przepisów

#9 Bartoszt

Bartoszt

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 wrzesień 2019 - 14:24

Ja uważam, że margines dozwolonego stężenia mógłby być wyższy, tak jest w wielu krajach na świecie aczkolwiek też trochę inne kultury.  Nie mniej za sporą ilość alkoholu we krwi powinny być drakońskie kary, a nie są jak wynika np. z tego artykułu: https://autoadwokat....oholu-co-grozi/  . Jeśli natomiast chodzi o rower to powinno to być zróżnicowane w zależności od zagrożenia

.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Alkohol, samochod, prawo jazdy, po spozyciu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych