Skocz do zawartości

kto pomoże- sprawozdania kwatalne tuż tuż

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_ponawiam pilne-

Guest_ponawiam pilne-
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2017 - 08:27

dostałam korekty fv za 2016 rok.

wiadomo, że nie mogę zmniejszyć kosztów (401).

jeżeli oni mi wiszą (NADPŁATA) to czy księguje korektę fv na 

201/ PKF, a jak zwrócą nadpłatę 130-02/201 tylko z jakim paragrafem (§0940 z lat ubiegłych?) z tym dostawcą nie mamy już umów (energia)

a co w przypadku korekt obciążających za poprzedni rok- to już inny dostawca (ścieki) korekta liczników

normalnie 401/201 + 201/130-01

#2 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 13452 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 05 lipiec 2017 - 10:26

A zajrzałeś/aś do Komentarza do Planu Kont?

Pytasz już drugi raz z dopiskiem "pilne", trwonisz czas, zamiast zapoznać się z literaturą w temacie

#3 Guest_kalla

Guest_kalla
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2017 - 11:19

A zajrzałeś/aś do Komentarza do Planu Kont?

Pytasz już drugi raz z dopiskiem "pilne", trwonisz czas, zamiast zapoznać się z literaturą w temacie

przejrzałam twoje posty czepiasz się każdego, idź  wyluzuj,bo ci ciśnienie czachę rozwali. jak ktoś zada pytanie- standardowa twoja odpowiedź  JAK TY BYŚ TO ZROBIŁ. a jak ktoś napisze co chce zrobić to walisz A ZAJRZAŁAŚ- ty ludziom czas marnujesz. podziwiam nawet, że ci się chce cały czas cisnąć. masz smutne życie.

#4 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 13452 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 05 lipiec 2017 - 11:47

A ja podziwiam ciebie za twoje rozbujane lenistwo :P

Ja ci dam 'pilne", sama sobie nadaj przyspieszenie! :angry:

A wiesz dlaczego piszę (pewnie, nie, bo do tego trzeba rozumu) "jak byś to zrobił"?  żeby zmusić leni do myślenia i zajrzenia do przepisów i podstaw teorii.

Bierze się taka jedna z drugą za coś, o czym nie ma bladego pojęcia, śmie zajmować eksponowane stanowiska, a liczy na to ze Forum za nią zrobi.

Co ty sobą reprezentujesz co?

Tracisz czas na śledzenie moich wpisów, doucz się matole, a później krytykuj.

Moje życie jest radosne, przynajmniej wiem co robię i nie skamlę o pomoc, w przeciwieństwie do twojego, wisisz na Forum i czekasz, aż ktoś za ciebie zaksięguje, a ty będziesz pseudo-księgowa.

#5 Guest_ON

Guest_ON
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2017 - 12:06

przejrzałam twoje posty czepiasz się każdego, idź  wyluzuj,bo ci ciśnienie czachę rozwali. jak ktoś zada pytanie- standardowa twoja odpowiedź  JAK TY BYŚ TO ZROBIŁ. a jak ktoś napisze co chce zrobić to walisz A ZAJRZAŁAŚ- ty ludziom czas marnujesz. podziwiam nawet, że ci się chce cały czas cisnąć. masz smutne życie.

ty weź się do roboty a nie się czepiasz kogoś kto pomaga od lat ! inspektor 07 zgłoś się znalazła, węszysz za wpisami cudzymi a nie potrafisz prostej ewidencji ogarnąć, al i ty właściwą ewidencją i zapytaj czy tak jest prawidłowo, że chociaż o dochodach słyszałaś?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych