Skocz do zawartości

Zdjęcie

Suft podwieszany

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 dglodny

dglodny

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 lipiec 2017 - 09:12

Witam

Zabieram się właśnie za podwieszanie sufitów. Oczywiście też montuje wełnę. Ktoś mi powiedział, że należy przestrzeń (pustkę) pomiędzy wełną, a sufitem do którego jest przewieszona konstrukcja, należy zrobić wentylację. To znaczy, wykuć otwory w dwóch przeciwległych ścianach zewnętrznych i założyć kratkę wentylacyjną, aby się wentylowało. 

Czy to jest dobry pomysł? Nie znam się na tym, ale według mnie, wełna może z czasem nabrać wilgoci z zewnątrz.

Proszę o jakieś porady, czy to dobry pomysł. 

#2 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 397 postów

Napisano 12 lipiec 2017 - 13:19

Pierwsze słyszę. W żadnym z dwóch mieszkań tak nie robiliśmy.

#3 mika1987

mika1987

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 30 lipiec 2017 - 13:22

Ja od niedawna stałem się prawdziwym fanem sufitów napinanych :) Tutaj np. są świetne realizacje http://www.dpsceilings.comMyślę, że w takie coś u siebie zainwestuję :)

Czy ty nie masz wstydu? (...) Mam, ale to, czego ja się wstydzę, różni się od tego, czego wy się wstydzicie.

#4 Midam33

Midam33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 12 styczeń 2019 - 18:54

Ja też uwielbiam sufity napinane Choć jest to pewien wydatek to zdecydowanie wart poniesienia i na pewno dobra inwestycja na lata. Warto tylko dobrze poszukać odpowiednią firmę, która zajmie się montażem, aby wszystko było wykonane jak najbardziej profesjonalnie.

#5 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 397 postów

Napisano wczoraj, 13:03

Moim zdaniem takie to dzisiaj niemalże standard. Wiele osób się na nie decyduje.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych