Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie założyć konto w banku?

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 457 postów

Napisano 01 lipiec 2017 - 09:49

Jakieś propozycje? Mówię tutaj w kontekście chęci założenia konta w banku. Na co należy zwracać uwagę? Ktoś już to może ostatnio przeabiał? Z jakich banków zwykle korzystacie?

#2 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 306 postów

Napisano 02 lipiec 2017 - 09:52

Z darmowych kont to chyba tylko Nest Bank lub mBank. W innych też pewnie jest okey, dlatego jest to moja subiektywna opinia.

Inwestowanie bez ryzyka to chyba głónie w lokaty. Ale te umówmy się oprocentowane są na max 3% w skali roku i to jak jest dobra oferta, dla nowych klientów i do określonej kwoty. Standardem są lokaty oprocentowane na około 2%, ale zauważcie, że inflacja też jest w graniach 2 % co oznacza, że zarobek jest symboliczny. Na http://www.tanie-konto.pl/promocje/masz to dobrze wyjaśnione.

#3 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 148 postów

Napisano 03 lipiec 2017 - 12:54

W sumie wybór jest na tyle duży, że każdy znajdzie coś dla siebie. I generalnie nie da się jednoznacznie stwierdzić, który bank jest najlepszy, bo dla każdego liczyć się będzie coś innego ;)

#4 Guest_kotaJenota

Guest_kotaJenota
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2017 - 17:29

Ja patrzyłem na korzyści przede wszystkim i czy konto jest darmowe, padło zatem na Nest Bank, do tego mam dostęp mobilny do konta co dla mnie jest bardzo istotne - jestem w ciągłym ruchu. 

#5 Pufa

Pufa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 05 lipiec 2017 - 11:35

Przede wszystkim radzę doczytać o deski do deski umowę ja się tak naciełam w swoim banku niby miało być darmowe ekonto a się okazało że teraz 5 zł mi zabiera w miesiącu plus odsetki jeśli nie wyrobię jakiejś tam sumy obrotu...

#6 opiekunnestbank

opiekunnestbank

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 14 lipiec 2017 - 12:53

Ja patrzyłem na korzyści przede wszystkim i czy konto jest darmowe, padło zatem na Nest Bank, do tego mam dostęp mobilny do konta co dla mnie jest bardzo istotne - jestem w ciągłym ruchu. 

Szanowny Panie, miło mi czytać, że wybrał Pan ofertę Nest Konto w Nest Banku. To bezwarunkowe i darmowe konto bankowe. W ramach jego oferty za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie pierwszej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut); poprzez Kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy podpisać dostarczoną umowę); w oddziale (wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę) lub w oddziale stacjonarnym banku. Można także złożyć wniosek za pomocą infolinii, a podpisanie umowy następuje w oddziale stacjonarnym banku.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

#7 KasiaIn

KasiaIn

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 18 lipiec 2017 - 11:49

Nie zawsze darmowe konto bankowe jest najlepsze. Tutaj znajdziesz wskazówki http://kredytporowna...akie-wybrac.php

Czytaj regulaminy firm oferujących pożyczki! Pożyczki pozabankowe w internecie. Informacje na temat kredytów, pożyczek na blogu Kredyt Porównanie - istotne informacje o finansach.

#8 Pufa

Pufa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 25 lipiec 2017 - 10:37

Ja to muszę teraz zmienić. Przeglądałam sobie ostatnio na rankomat finanse i pare fajnych propozycji mi wyszło, muszę się im bliżej przyjrzeć ;)

#9 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 865 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 lipiec 2017 - 12:26

Być może przyda wam się ten portal - millenium konto 360 student. Można w nim porównać opinie oraz sprawdzić najnowsze rankingi bankowe. Sprawdźcie sami to miejsce.

#10 Tolubie

Tolubie

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 25 lipiec 2017 - 12:31

Ja to muszę teraz zmienić. Przeglądałam sobie ostatnio na rankomat finanse i pare fajnych propozycji mi wyszło, muszę się im bliżej przyjrzeć ;)

Jak warunki takie same to nie ma gdzie indziej co przepłacać

#11 Pufa

Pufa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 25 lipiec 2017 - 13:43

No tak, tymbardziej że dostanę jeszcze jakieś profity za założenie nowego konta. A tamto niech się buja

#12 Guest_attackerBill

Guest_attackerBill
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2017 - 12:19

Ale często diabeł tkwi w szczegółach, ja dlatego zdecydowałem się na Raiffeisen Polbank, bo jest fajnie oprocentowane konto, karta debetowa którą można w necie wpłacić, wygodna bankowosć internetowa - to czego potrzebowałem.

#13 tomika

tomika

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 08 sierpień 2017 - 20:31

Myślę, że zawsze należy zacząć od tego czego potrzebujemy bo naprawdę rzadko się zdarza aby korzystać ze wszystkich opcji. Jak dla mnie podstawa to konto za darmo, płatność kartą za darmo, przelewy i cała obsługa w internecie za darmo oraz fajnie jak wypłaty z bankomatów też są darmowe. Od kilku dobrych lat mam konto: https://www.deutsche...et-premium.html, warunki się nie zmieniają a ja jestem zadowolona.

#14 chalwa

chalwa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 45 postów

Napisano 30 sierpień 2017 - 17:03

Idea Bank ma darmowe konta. Chodzi Ci o osobiste czy firmowe? Ja mam oba u nich zresztą, przynajmniej nie czekam jak kasę przelewam między kontami.

#15 Micorazon

Micorazon

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 30 sierpień 2017 - 17:35

Też mam konto prywatne i firmowe w jednym banku (PKO BP). Raz, że nie muszę czekać na przelew, dwa jest to wygodne, bo nie muszę się logować do dwóch różnych bankowości - obsługuję oba konta na jednym dostępie. To był w zasadzie główny czynnik, który wpłynął na mój wybór banku na konto firmowe. Minus taki, że odrzuciłem w ten sposób oferty, w których płaciłbym mniej za konto.

Kominy, opaski i czapki dla dzieci. Ręcznie robione, oryginalne wzory - kaszubskie, łowickie i inne.

#16 michalwu

michalwu

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 14 wrzesień 2017 - 12:09

Ja mam konto w ING i jestem zadowolony :D płace tylko 2zł za ubezpieczenie karty - miesięcznie. Aplikacja bardzo intuicyjna i nigdy nie miałem żadnych problemów, płatności online za darmo, dużo bankomatów i wpłatomatów. 

Ten świat przypomina mi Cartoon Newtork.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych