Skocz do zawartości

Pierwsza działalność - Prośba o Pomoc

wróć do serwisu Moja Firma 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2017 - 16:06

Witam.Tak jak w temacie,otwieram działalność i trafiła mi się okazja przejąć działający sklep z biżuterią na zasadzie dropshipingu. Wiadomo od czegoś trzeba zacząć :) Na wstępie prosiłbym wszystkich którzy prowadzą i zajmują się podobną sprzedażą o wszelkie cenne porady na pewno mi się to przyda.
Mam jak to przy pierwszej działalności wiele pytań na które ciężko nawet znaleźć odpowiedź ponieważ często można znaleźć sprzeczne informację.Na początku chciałbym się dowiedzieć osób znających się na rzeczy jaką formę opodatkowania wybrać Ryczałt czy Zasady ogólne? Która będzie dla mnie korzystniejsza? (będę póki co dalej pracował na etacie na Umowę o pracę oczywiście,czyli rozumiem,że będę do Zus-u odprowadzał tylko składkę zdrowotną? ) Czy prowadzać tego typu działalność w koszta można również wliczyć użytkowanie samochodu prywatnego do celów działalności np. paliwo? Jak to jest z kasą fiskalną,przy sprzedaży biżuterii muszę ją posiadać,tak? Od razu zaznaczam,że z biegiem czasu chcę również wprowadzić sprzedaż rzeczy zupełnie nie związanych z biżuterią np.sprzedaż na allegro,ewentualnie sprzedaż okazyjna na targowiskach rzeczy typu "wszystko po 5zł" , drobnej odzieży,pościeli czy czegoś w tym rodzaju nie wiem jeszcze dokładnie bo to przyszłościowe plany...ale już są i się pojawiają.Jak to wszystko,że tak powiem ogarnąć,załatwić wszystko żeby było w porządku.Proszę o pomoc osoby które kiedyś również borykały się z podobnymi problemami,prowadzących tego typu sklepy zwłaszcza na zasadzie dropshipingu. Każda pomoc na pewno będzie na wagę złota.Pisząc krótko pomóżcie mi jakoś przez to wszystko przebrnąć,z góry wielkie dzięki za każda pomoc.Pozdrawiam 

#2 Guest_MalwinaBossFinance

Guest_MalwinaBossFinance
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2017 - 15:10

Witam serdecznie,

Nasza firma trudni się doradztwem finansowym i wsparciem rozwoju nowych przedsiębiorstw.

Chętnie odpowiemy na Pana pytania i doradzimy jakie rozwiązanie wybrać. 

Dla nowych przedsiębiorstw oferujemy: 

- finansowanie na start- procedura uproszczona pozwala uzyskać 35 000zł, pełna nawet 100 000zl, a to wszystko z konkurencyjnym oprocentowaniem!

- leasing- zaproponujemy oferty angażujące bardzo mały wkład własny ( nawet na poziomie 0%- porównując w innych instytucjach wkład własny dla nowo powstałych firm oscyluje miedzy 15-20%).

- i inne rozwiązania zapewniające lepsza płynność finansowa firmy

Zapraszam do kontaktu,

Malwina Wawrowska

tel. 511500621

e-mail m.wawrowska@bossfinance.pl 

#3 Guest_Bizzona

Guest_Bizzona
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2017 - 10:28

Posiadamy kredyty dla nowo powstałych i planujących rozpoczęcie działalności gospodarczych, nawet do 80 tysięcy złotych, bardzo dobre warunki cenowe. Jako poręczenie lub zastaw na nieruchomości lub ruchomości. Chętnych zapraszamy do kontaktu:  bizzona.pl

#4 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 456 postów

Napisano 31 lipiec 2017 - 13:28

ksiegową powinna byc w każdej firmie.

#5 awelko

awelko

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 08 sierpień 2017 - 12:55

nowe firmy to raczej nie mają co liczyć na kredyt.. wiem po sobie, dużo lepiej się sprawdzały pożyczki pozabankowe. Zresztą myślę, ze każdy przedsiębiorca to potwierdzi. 

#6 Guest_Iza

Guest_Iza
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2017 - 22:58

Wszystkie zadania i obowiązki jakie wiążą się z prowadzeniem własnej działalności mogą zostać rozwiązane przez programy ułatwiające prowadzenie własnej firmy. Słyszałes o tym?  Wydaje mi się że warto w to zainwestować. Osttanio słyszałam o CRM - tani, mobilny i intuicyjny. tutaj wiecej info: kamflex.pl/blog/69#cena-crm

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych