Kategorie
Skocz do zawartości

Spotkania integracyjne

Gość Arek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

jestem właścicielem średniej firmy i poszukuje sposobów do jak najlepszego motywowania swoich pracowników oraz poprawienia atmosfery pracy. Czy spotkania integracyjne i wyjazdy organizowane regularnie są dobrym pomysłem, czy może jednak jest to przesadna ingerencja w czas pracowników? Bardzo proszę o opinie zarówno właścicieli firm jak i zatrudnionych. Pozdrawiam

• 4 miesiące temu...

Witam serdecznie, 

Reprezentuję agencję eventową Projekt Efektywny. Polecam nasze usługi: 

·        Wyjazdy integracyjne, wyjazdy firmowe. 

·        Gry na szkolenia, zabawy szkoleniowe. 

·        Gry i zabawy integracyjne dla firm. 

·        Gry i zabawy team building.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt: kontakt@projektefektywny.pl | 32 746 01 00

Życzę dobrego dnia i pozdrawiam! :) 

• 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Moim zdaniem jest to dobre rozwiązanie. Oczywiscie o ile personel się lubi. Bo jeśli się nie znoszą to nie wiem czy takie spotkania integracyjne pomogą ( w takim przypadku warto jest się zastanowić nad rozdzieleniem tych ludzi bo nie sprzyja to owocnej pracy).

Spotkania integracyjne mozna zorganizować na wiele sposobów:

paintball

wyjście do restauracji

czy sesyjka gry w karty. Na przykład w american poker.

• 7 miesięcy temu...

Miałem imprezę integracyjną z przewagą nart biegowych. W tamtym roku. Miło wspominam. Nauczyliśmy się śmigać na nartach przy okazji eventu. Ludzie mieli w firmie wybór pomiędzy różnymi atrakcjami na miejscu, nikt nikogo do niczego nie zmuszał. Prom to naprawdę niezłe biuro turystyczne, a jest raczej niewielkie, więc idzie się bardziej elastycznie dogadać. Tak uważam.

• 2 miesiące temu...

Imprezy to świetny pomysł na integrację, można bardziej poznać współpracowników. Fajne jest też to, że na każdej imprezie są jakieś ciekawe atrakcje. Ostatnio spotkałam się z pokazem sztuczek piłkarskich Dawida Krzyżowskiego http://kojakfree.com- mistrza Polski RedBull freestyle football. Taki pokaz warto zobaczyć :)

• 3 tygodnie później...

My w firmie ostatnio byliśmy na imprezie integracyjnej na paintball'u :D  Szefowa znalazła taką ofertę na http://jednostkapaintballowa.pl/i postanowiliśmy z niej skorzystać. Myślę, że takie imprezy firmowe Kraków to genialna okazja na integrację i doskonalenie pracy w grupie ;) Nam się bardzo podobało i na pewno tam wrócimy!

• 1 miesiąc temu...

Oj. No niby wspólne wypady jednoczą grupę jako całość, a jak grupa jest zjednoczona to dobrze jej idzie wspólnie praca. Ale fakt, faktem odpowiednie zarządzanie personelem to sztuka i nawet najlepsza impreza firmowa nie naprawi, na przykład, złych, głęboko zakorzenionych relacji międzyludzkich. I już. I dlatego warto jest regularnie nieco na różnych www poczytać nieco o zarządzaniu kadrami, co by nie wyrzucać pieniędzy w błoto na nic niewnoszące imprezki firmowe.

• 2 tygodnie później...

Myślę, że najlepszym pomysłem jest połączyć konferencję z integracją. Mam tutaj na myśli organizację konferencji, np. z podsumowaniem wyników, na którą przyjadą przedstawiciele działów z różnych części Polski. Jest to dobra okazja do organizacji wieczornego przyjęcia, skoro wszyscy już przyjechali. Moja firma organizowała szkolenie tu

Ważnym elementem jest dobór miejsca. Chodzi o to, aby było dostępne zaplecze techniczne do przeprowadzenia konferencji/szkolenia, ale również nocleg oraz sala, w której można zorganizować imprezę pracowniczą.

• 2 tygodnie później...

Także uważam, że imprezy integracyjne to świetny pomysł na intgrację. Ważna jest atrakcja, bo od tego zależy czy impreza będzie udana. Z swojego doświadczenia mogę polecić bubble footbal -http://www.kojakfree.com/bubble-football/  . Niesamowita, zabawna atrakcja. Pracownicy na pewno się rozluźnią i zintegrują.

• 4 miesiące temu...

Integrować się można na wiele sposobów ale wydaje mi się że nic nie zbliża tak jak gotowanie. Dlatego CulinaryOn jest dobrym pomysłem na integracje. To studio kulinarne które od września bedzie otwarte w Warszawie. taka impreza integracyjna połączona ze wspolnym gotowaniem to moim zdaniem dobry pomysł,

Możliwości jest naprawdę dużo. Np. na https://www.superprezenty.pl/jump-world dostępne są vouchery prezentowe do tak zwanego parku trampolin. Można skorzystać z oferty i zaprosić pracowników na wspólną zabawę. Przecież integracja to nie tylko impreza w lokalu ale wspólna zabawa właśnie. 

• 1 rok później...

Według mnie organizacja imprez integracyjnych najlepiej przeprowadzana jest przez jakieś agencje eventowe, czy inne tego typu firmy, bo jakby nie było mają one dość duże doświadczenie w tym temacie i zajmują się wszystkim całkiem sprawnie. Do tego są też w stanie przygotować fajne atrakcje w postaci gokartów, paintballa itd..

^_^

• 1 rok później...

Myślę, że w każdej firmie takie kwestie są niezwykle ważne i jak dla mnie także istotnym jest to aby wiedzieć co nieco na tematy związane jak często takie spotkania organizować. Miałem okazję o tym przeczytać na stronie http://www.najlepszemedia.pl/spotkania-firmowe-jak-czesto-je-organizowac/i uważam, że posiadanie takiej wiedzy jest czymś bardzo ważnym.

• 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...