Skocz do zawartości

Spotkania integracyjne

#spotkania #integracja #praca #firma

wróć do serwisu Kadry 18 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Arek

Guest_Arek
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2017 - 09:38

Dzień dobry,

jestem właścicielem średniej firmy i poszukuje sposobów do jak najlepszego motywowania swoich pracowników oraz poprawienia atmosfery pracy. Czy spotkania integracyjne i wyjazdy organizowane regularnie są dobrym pomysłem, czy może jednak jest to przesadna ingerencja w czas pracowników? Bardzo proszę o opinie zarówno właścicieli firm jak i zatrudnionych. Pozdrawiam

#2 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19035 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 29 czerwiec 2017 - 10:07

Daj sobie spokój w naganianiu reklam, ok?

Jesteś właścicielem firmy, to myśl samodzielnie i sam podejmuj decyzje

#3 Guest_zizi

Guest_zizi
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2017 - 12:01

Daj sobie spokój w naganianiu reklam, ok?

Jesteś właścicielem firmy, to myśl samodzielnie i sam podejmuj decyzje

A Ty weź się do roboty, a nie ciągle piszesz jakieś opryskliwe komentarze na forum...

#4 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19035 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 29 czerwiec 2017 - 12:10

A Ty weź się do roboty, a nie ciągle piszesz jakieś opryskliwe komentarze na forum...

A tobie to nic do tego co ja robię.....a może to moja praca besztanie byle jakich reklamosiejców!!!

#5 Specjalista ds.kadr i płac

Specjalista ds.kadr i płac

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 29 czerwiec 2017 - 13:01

U nas w firmie jedni lubią wyjazdy integracyjne, inni nie. Ciężko wszystkim dogodzić ... Może warto pomyśleć, żeby taki wyjazd połączyć ze szkoleniem dla pracowników? :)

#6 Wyjazdy integracyjne

Wyjazdy integracyjne

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 13 listopad 2017 - 11:16

Witam serdecznie, 

Reprezentuję agencję eventową Projekt Efektywny. Polecam nasze usługi: 

·        Wyjazdy integracyjne, wyjazdy firmowe. 

·        Gry na szkolenia, zabawy szkoleniowe. 

·        Gry i zabawy integracyjne dla firm. 

·        Gry i zabawy team building.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt: kontakt@projektefektywny.pl | 32 746 01 00

Życzę dobrego dnia i pozdrawiam! :) 

#7 m88

m88

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów
  • LokalizacjaKonin

Napisano 28 grudzień 2017 - 22:12

Gry integracyjne. Tworzą wieź i nawet przyjaźń w pracy. Sam korzystałem z oferty doji: https://doji-academy.com/ Do teraz je wspominają, a miało to miejsce ponad 4 miesiące temu

#8 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 644 postów

Napisano 06 kwiecień 2018 - 12:02

Moim zdaniem jest to dobre rozwiązanie. Oczywiscie o ile personel się lubi. Bo jeśli się nie znoszą to nie wiem czy takie spotkania integracyjne pomogą ( w takim przypadku warto jest się zastanowić nad rozdzieleniem tych ludzi bo nie sprzyja to owocnej pracy).

Spotkania integracyjne mozna zorganizować na wiele sposobów:

paintball

wyjście do restauracji

czy sesyjka gry w karty. Na przykład w american poker.

#9 RobertiPatrycja

RobertiPatrycja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 177 postów

Napisano 30 listopad 2018 - 10:50

Miałem imprezę integracyjną z przewagą nart biegowych. W tamtym roku. Miło wspominam. Nauczyliśmy się śmigać na nartach przy okazji eventu. Ludzie mieli w firmie wybór pomiędzy różnymi atrakcjami na miejscu, nikt nikogo do niczego nie zmuszał. Prom to naprawdę niezłe biuro turystyczne, a jest raczej niewielkie, więc idzie się bardziej elastycznie dogadać. Tak uważam.

#10 lala6

lala6

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 04 luty 2019 - 19:36

Imprezy to świetny pomysł na integrację, można bardziej poznać współpracowników. Fajne jest też to, że na każdej imprezie są jakieś ciekawe atrakcje. Ostatnio spotkałam się z pokazem sztuczek piłkarskich Dawida Krzyżowskiego http://kojakfree.com- mistrza Polski RedBull freestyle football. Taki pokaz warto zobaczyć :)

#11 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 20 luty 2019 - 14:42

My w firmie ostatnio byliśmy na imprezie integracyjnej na paintball'u :D  Szefowa znalazła taką ofertę na http://jednostkapaintballowa.pl/i postanowiliśmy z niej skorzystać. Myślę, że takie imprezy firmowe Kraków to genialna okazja na integrację i doskonalenie pracy w grupie ;) Nam się bardzo podobało i na pewno tam wrócimy!

#12 Darek Piwowarczyk

Darek Piwowarczyk

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 67 postów

Napisano 28 marzec 2019 - 21:50

Oj. No niby wspólne wypady jednoczą grupę jako całość, a jak grupa jest zjednoczona to dobrze jej idzie wspólnie praca. Ale fakt, faktem odpowiednie zarządzanie personelem to sztuka i nawet najlepsza impreza firmowa nie naprawi, na przykład, złych, głęboko zakorzenionych relacji międzyludzkich. I już. I dlatego warto jest regularnie nieco na różnych www poczytać nieco o zarządzaniu kadrami, co by nie wyrzucać pieniędzy w błoto na nic niewnoszące imprezki firmowe.

#13 KrzysztofMags

KrzysztofMags

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 29 marzec 2019 - 00:25

Uważam, że konferencje i wyjazdy integracyjne są dobrym pomysłem. Sam zatrudniam ludzi i widzę jak pozytywnie potem wpływa to na pracę zespołową.

<a href="https://aw-polska.pl...port-lotniczy"> transport lotniczy </a>

#14 DariaPaulak

DariaPaulak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 10 kwiecień 2019 - 22:08

Myślę, że najlepszym pomysłem jest połączyć konferencję z integracją. Mam tutaj na myśli organizację konferencji, np. z podsumowaniem wyników, na którą przyjadą przedstawiciele działów z różnych części Polski. Jest to dobra okazja do organizacji wieczornego przyjęcia, skoro wszyscy już przyjechali. Moja firma organizowała szkolenie tu

Ważnym elementem jest dobór miejsca. Chodzi o to, aby było dostępne zaplecze techniczne do przeprowadzenia konferencji/szkolenia, ale również nocleg oraz sala, w której można zorganizować imprezę pracowniczą.

#15 hania32

hania32

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 22 kwiecień 2019 - 12:45

Także uważam, że imprezy integracyjne to świetny pomysł na intgrację. Ważna jest atrakcja, bo od tego zależy czy impreza będzie udana. Z swojego doświadczenia mogę polecić bubble footbal -http://www.kojakfree...ubble-football/  . Niesamowita, zabawna atrakcja. Pracownicy na pewno się rozluźnią i zintegrują.

#16 MireczekW

MireczekW

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 119 postów

Napisano 28 sierpień 2019 - 09:09

Integrować się można na wiele sposobów ale wydaje mi się że nic nie zbliża tak jak gotowanie. Dlatego CulinaryOn jest dobrym pomysłem na integracje. To studio kulinarne które od września bedzie otwarte w Warszawie. taka impreza integracyjna połączona ze wspolnym gotowaniem to moim zdaniem dobry pomysł,

#17 koleżanka

koleżanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 13426 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 28 sierpień 2019 - 21:05

Mireczek, chyba żartujesz, w domu każda ma gotowanie i na imprezie integracyjnej też ?

:wub: 

#18 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 295 postów

Napisano 05 wrzesień 2019 - 17:28

Możliwości jest naprawdę dużo. Np. na https://www.superpre...y.pl/jump-world dostępne są vouchery prezentowe do tak zwanego parku trampolin. Można skorzystać z oferty i zaprosić pracowników na wspólną zabawę. Przecież integracja to nie tylko impreza w lokalu ale wspólna zabawa właśnie. 

#19 AlicjaM

AlicjaM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 132 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 06 wrzesień 2019 - 14:11

A ja na ten przykład nigdy nie przepadałam za wyjazdami integracyjnymi. Jakoś nigdy nie byłam w stanie dobrze się na nich bawić.

Czysty Zysk - blog o sprzątaniu, organizacji domu i eko poradach.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych