Skocz do zawartości

Zdjęcie
wróć do serwisu Moja Firma 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 28 czerwiec 2017 - 11:16

Szukacie dobrej jakości kursów jak obsługa komputera, tableta, jak korzystać z Facebooka ? I wiele innych ciekawostek związanych z komputerami i internetem ?

Szukacie dobrej pożyczki ? Interesują was tylko najlepsze oferty z szybką decyzją o udzieleniu pożyczki i dobrym terminem spłaty pożyczki ? Jeśli TAK ! To koniecznie zajrzyjcie na pożyczka online gdzie znajdziecie mega oferty najlepszych pożyczek na rynku. Alternatywą mogą być pożyczka przez internet dla małych i dużych firm !

skup mieszkań Warszawa

#2 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 28 czerwiec 2017 - 11:17

Szukacie dobrej jakości kursów komputerowych ? Chcielibyście się nauczyć jak obsługiwać komputer, czy jak używać Google, jak używać poczty Gmail, jak używać Skype, jak używać Facebook, jak używać tabletu ? Ciekawe porady znalazłam ostatnio na na kanale YT - dzięki nim moja babcia umie obsługiwać smartpfona - rewelacja ! Możecie więcej znaleźć również na https://aasynetu.pl/- niesamowite porady dla seniorów !

Szukacie dobrej pożyczki ? Interesują was tylko najlepsze oferty z szybką decyzją o udzieleniu pożyczki i dobrym terminem spłaty pożyczki ? Jeśli TAK ! To koniecznie zajrzyjcie na pożyczka online gdzie znajdziecie mega oferty najlepszych pożyczek na rynku. Alternatywą mogą być pożyczka przez internet dla małych i dużych firm !

skup mieszkań Warszawa

#3 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 11 lipiec 2017 - 13:06

Znajdziecie tutaj również niesamowitej jakości KONKURS z OBSŁUGI KOMPUTERA I ZNAJOMOŚCI PARU PROGRAMÓW KOMPUTEROWYCH - WŁAŚNIE W TYM KONKURSIE MOŻNA WYGRAĆ MEGA NAGRODY - sami zobaczcie : https://aasynetu.pl/konkurs-aasy-netu

skup mieszkań Warszawa

#4 DariuszP

DariuszP

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 21 wrzesień 2017 - 21:57

Fajnie że starsi uczą się obsługi komputera, moja mama co prawda nie poszła na kurs ale radzi sobie z tabletem, może i na kurs by poszła w sumie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych