Skocz do zawartości

Program z wersją demonstracyjną

wróć do serwisu Księgowość 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Baron

Guest_Baron
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2017 - 14:51

Żona wykupiła mi dla firmy dostęp do programu który miał zajmować się kwestiami księgowymi, w tym także obsługiwać faktury a okazał się totalną porażką. Może funkcje są wysoce zaawansowane ale równie wysoce nieodgadnione ponieważ intuicyjność jest zerowa. Muszę zmienić ale nie wydam pieniędzy po raz drugi w ciemno i poszukuję czegoś, co będę mógł najpierw wypróbować. Macie jakieś namiary?

#2 carlosss

carlosss

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 27 czerwiec 2017 - 15:42

na pewno jest takich sporo, jednak musisz nieco uściślić swoje wymagania. w tej branży jednak oprogramowanie potrafi mocno różnić się jedno od drugiego.

#3 TMK

TMK

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 115 postów

Napisano 27 czerwiec 2017 - 15:48

Żona wykupiła mi dla firmy dostęp do programu który miał zajmować się kwestiami księgowymi, w tym także obsługiwać faktury a okazał się totalną porażką. Może funkcje są wysoce zaawansowane ale równie wysoce nieodgadnione ponieważ intuicyjność jest zerowa. Muszę zmienić ale nie wydam pieniędzy po raz drugi w ciemno i poszukuję czegoś, co będę mógł najpierw wypróbować. Macie jakieś namiary?

Sprawdź sobie r2księga od RESET2, jeśli mowa o typowo księgowym programie. Myślę, że będziesz zadowolony. 

#4 Guest_Baron

Guest_Baron
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2017 - 10:21

na pewno jest takich sporo, jednak musisz nieco uściślić swoje wymagania. w tej branży jednak oprogramowanie potrafi mocno różnić się jedno od drugiego.

Niestety nie wiem nic o funkcjach które będą mi potrzebne ponieważ jestem początkującym przedsiębiorcą. Nie mam porównania, także nie wiem co będzie przydatne częściej niż inne funkcje ani co jest w standardzie a co jest rzadkością wśród oprogramowań.

#5 AntoniGie

AntoniGie

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 17 lipiec 2017 - 08:53

Proponuję w takim razie jeden z lepszych z jakimi miałem sam do czynienia, dostępny online z dowolnego miejsca, wystarczy się zalogować. Sporo funkcji zawiera, różne języki i waluty obsługuje. Znajdziesz go tu https://www.bizin.pl i tam też jest sporo informacji szczegółowych na ten temat. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych