Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szyld do sklepu.

wróć do serwisu Moja Firma 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 tomika

tomika

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 24 czerwiec 2017 - 11:42

Jakie Waszym zdaniem powinny być szyldy na wejście do sklepu?

#2 jagoodka

jagoodka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 24 czerwiec 2017 - 11:46

Trudno odpowiedzieć na pytanie bo nie wiemy o jaki sklep chodzi-a to ma znaczenie przy wyborze odpowiedniego oznakowania sklepu. Dobrze jest aby wejście rzucało się w oczy już z daleka-dlatego może litery przestrzenne-ja mam takie w swoim sklepie-w Łodzi mogę polecić firmę: http://www.apla.eu/o...ry-przestrzenne, a jeszcze lepiej jak będą podświetlane-w nocy tez wejście musi być widoczne.

#3 ayuma

ayuma

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 lipiec 2017 - 08:36

Szyld powinien być czytelny, przyciągjący uwagę i zachęcajćy do skorzystania z usług bądź produktów danej firmy. Również to jaka metodę nanoszenia grafiki wybierzesz wpłynie na jego odbiór, a tym samym odbiór Twojej firmy.

#4 MarcinCin

MarcinCin

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 94 postów

Napisano 13 luty 2018 - 15:17

Nie za wielki, najlepiej w żywych kolorach (żółty, czerwień, zieleń),  ale nie mylić z pstrokatym. Taki, którego odbiór będzie dobry i nie będzie on przytłaczał kiczowatą grafiką. Jeśli będzie minimalistyczny, schludny i możliwie kolorowy - powinien się przyjąć. :) A co do wykonawstwa… Polecam firmę http://www.adruk.pl/, nam wykonali bardzo solidny szyld za przystępną cenę, warto zapoznać się z ich ofertą.

#5 Guest_Dziku

Guest_Dziku
  • Goście

Napisano 13 luty 2018 - 15:37

Szyld który przyciąga musi byc prosty i elegancki...a jeśli chodzi o kolory to w zależności od asortymentu sklepu. Myślę, że szyld pełni ważną funkcję w przyciągnięciu Klienta więc lepiej na tym nie oszczędzać.

#6 Guest_j23

Guest_j23
  • Goście

Napisano 13 luty 2018 - 15:48

Najważniejsza sprawa: szyld MUSI być zgody z wprowadzanymi ustawami krajobrazowymi - tam należy szukać wytycznych a nie pisać na forum i nie reklamować usług.

#7 Guest_bokun1

Guest_bokun1
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 23:14

szyld powinien być przede wszystkim estetyczny i dobrze widoczny. A co za tym idzie musi Ci taki baner "wydrukować" firma która się na tym zna. Jeśli chodzi o Warszawę to chyba Polimax ma najlepszy stosunek jakości do ceny a przy tym są terminowi.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych