Skocz do zawartości

Zdjęcie

Efektywność elektronicznego obiegu dokumentów

obieg dokumentów

wróć do serwisu Kadry 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 korwingo

korwingo

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 23 czerwiec 2017 - 14:58

Witam, od jakiegoś czasu korzystamy w firmie z elektronicznego obiegu dokumentów (tutaj ogólny zarys funkcji: http://www.unit4.com/pl/produkty/hr/teta-web ). Teraz mam przygotować raport odnośnie tego, jakie zmiany zaszły w firmie dzięki temu narzędziu. Może polecicie jakieś sprawdzone metody badania efektywności oprogramowania? Chodzi mi o przeanalizowanie tego, jak wpłynęło ono na czas poświęcany na realizację codziennych obowiązków oraz w jakim stopniu odciążył pracowników. Czy to można zrobić tylko na podstawie ich deklaracji, czy są jednak jakieś bardziej mierzalne sposoby?

#2 kazik-kazik

kazik-kazik

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 26 lipiec 2018 - 18:02

elektroniczny obieg dokumentów w firmie jest według mnie efektywnym rozwiązaniem. Nie tylko pozwala na szybszy przebieg informacji pomiędzy pracownikami/działami, ale też wychodzi to taniej. Oblicz sobie ile wydaje na papier, drukowanie, tusz... a w elektronicznym obiegu omijasz te kroki.

#3 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 639 postów

Napisano 31 styczeń 2019 - 17:29

Niewątpliwie jest to bardzo praktyczne rozwiązanie. Można w ten sposób usprawnić działanie firmy. Nie trzeba bowiem czekać aż przełożony wróci z delegacji czy ze szkolenia. To duża oszczędność czasu i pieniędzy. Tutaj http://www.ebi24.pl warto sobie zerknąć i poczytać. Program daje wiele możliwości. Przede wszystkim plusem jest to, że mamy dostęp do dokumentów niezależnie od tego, gdzie się znajdujemy. Wystarczy posiadać dostęp do internetu. Można dzięki temu tworzyć, akceptować, wysyłać czy odbierać, a także archiwizować poszczególne dokumenty. 

#4 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 255 postów

Napisano 30 maj 2019 - 07:38

Ja również uważam, że  Elektroniczny Obieg Dokumentów jest bardzo ważnym rozwiązaniem w firmie na które warto postawić. Przede wszystkim ze względu na funkcjonalność ponieważ archiwizuje, integruje z ERP, do tego ułatwia wysyłkę i zatwierdzanie. Warto się w to zagłębić, myślę że nie pożałujesz!

#5 AlicjaM

AlicjaM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 132 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 31 maj 2019 - 08:30

Elektroniczny obieg dokumentów ułatwia naprawdę dużo. Dziś już nawet zwolnienia lekarskie i recepty są wystawiane online

Czysty Zysk - blog o sprzątaniu, organizacji domu i eko poradach.

#6 Mateo122

Mateo122

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 03 lipiec 2019 - 19:47

Moim zdaniem na przykład ten system obiegu dokumentów jest naprawdę fajny :) Ma sporo funkcji i jest polskiej produkcji :)

(...) grzecznym dziewczynkom los się nie odpłaca.

#7 zaksiegowana

zaksiegowana

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 07 październik 2019 - 12:02

Elektroniczny obieg dokumentów w firmie to same zalety... Warto wybrać ten, który ma wiele przydatnych opcji i jest stosunkowo niedrogi… ja w firmie mam taki system blisko 2 lata i muszę przyznać , że takie oprogramowanie bardzo ułatwiło pracę.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: obieg dokumentów

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy