Skocz do zawartości

Zdjęcie

Na które firmy ubezpieczeniowe najczęściej skarżą się kierowcy?

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 48844 postów

Napisano 19 czerwiec 2017 - 09:56

Na które firmy ubezpieczeniowe najczęściej skarżą się kierowcy? Rzecznik Finansowy podsumował liczbę skarg dotyczących ubezpieczeń komunikacyjnych w 2016 r.

Powrót do artykułu: Na które firmy ubezpieczeniowe najczęściej skarżą się kierowcy?

#2 Guest_Majki

Guest_Majki
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2017 - 09:56

bardzo dobrze, że są takie zestawienia, podoba mi się to! dziwi mnie trochę dobra pozycja ergo hestii - myślałem, że zupełnie polegną na współpracy z yanosikiem ajednak nie

#3 Guest_Gucio

Guest_Gucio
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2017 - 10:31

widze ze LINK niby taki super a duzo skarg zbieraja, z tym dwoch ubezpieczycieli wybieram Yanosika i Ergo

#4 Guest_Bossman

Guest_Bossman
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2017 - 14:59

bardzo dobrze, że są takie zestawienia, podoba mi się to! dziwi mnie trochę dobra pozycja ergo hestii - myślałem, że zupełnie polegną na współpracy z yanosikiem ajednak nie

a co jest Twoim zdaniem nie tak z ubezpieczeniem yanosika?

#5 Guest_czary_marii

Guest_czary_marii
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2017 - 15:13

widze ze LINK niby taki super a duzo skarg zbieraja, z tym dwoch ubezpieczycieli wybieram Yanosika i Ergo

ofertę yanosika i link4 różni głównie to, że yanosik współpracuje z ergo które stoi wysoko w rankingach, a link4 jest nie warte funta kłaków

#6 Guest_Majki

Guest_Majki
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2017 - 15:35

a co jest Twoim zdaniem nie tak z ubezpieczeniem yanosika?

no nie wiem stary może to że musisz podać wszystkie swoje dane do aplikacji to chyba trochę nie halo

#7 Guest_Bossman

Guest_Bossman
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2017 - 15:44

no nie wiem stary może to że musisz podać wszystkie swoje dane do aplikacji to chyba trochę nie halo

no a jak Ty byś chciął kupić oc bez podawania danych? xD

#8 Guest_Kalololo

Guest_Kalololo
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2017 - 07:51

no a jak Ty byś chciął kupić oc bez podawania danych? xD

ziomek, ale nie trzeba podawać, aż tak szczegółowych danych bo to jak dla mnie chore...

#9 Guest_Jayz

Guest_Jayz
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2017 - 08:42

ziomek, ale nie trzeba podawać, aż tak szczegółowych danych bo to jak dla mnie chore...

jakich szczegolowych danych ? ze skanujesz dowod rejestracyjny? gdzie masz marke samochodu i waznosc OC ? TO JEST CHORE? NO SMIECH troche, jak inaczej maja Ci OC zaproponowac co ?

#10 Guest_Kalololo

Guest_Kalololo
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2017 - 09:02

jakich szczegolowych danych ? ze skanujesz dowod rejestracyjny? gdzie masz marke samochodu i waznosc OC ? TO JEST CHORE? NO SMIECH troche, jak inaczej maja Ci OC zaproponowac co ?

dobra ale w kazdym dowodzie rejestracyjnym , masz przeciez swoje dane + PESEL i adres zamieszkania, wiec o czym my mowimy, po co im to ? 

#11 Guest_Jayz

Guest_Jayz
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2017 - 09:31

dobra ale w kazdym dowodzie rejestracyjnym , masz przeciez swoje dane + PESEL i adres zamieszkania, wiec o czym my mowimy, po co im to ? 

a co myslsiz ze po co im Twój adres? to jest najlatwiejsza droga - zeby zeskanować tenm dowód, ale co maja dalej z tym ronbic, bez przesady w d*pie amja gdzie mieszkasz

#12 Guest_Kalololo

Guest_Kalololo
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2017 - 09:55

a co myslsiz ze po co im Twój adres? to jest najlatwiejsza droga - zeby zeskanować tenm dowód, ale co maja dalej z tym ronbic, bez przesady w d*pie amja gdzie mieszkasz

no a co nie mozna recznie podac w takim razie rodzaju auta i numeru dowodu ? to przeciez jest jakis suchar co ? 

#13 Guest_Bossman

Guest_Bossman
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2017 - 10:00

mi tam odpowiada coś takiego w sensie skanowanie dowodu bo nie muszę wypełniać ośmiu tysięcy formularzy ani dyktować przez godzinę swoich danych przez telefon tylko skanuję dowód i tyle

#14 Guest_Kalololo

Guest_Kalololo
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2017 - 10:11

mi tam odpowiada coś takiego w sensie skanowanie dowodu bo nie muszę wypełniać ośmiu tysięcy formularzy ani dyktować przez godzinę swoich danych przez telefon tylko skanuję dowód i tyle

a nie boisz sie ze wykorzystaja jakos Twoje dane?

#15 Guest_Jayz

Guest_Jayz
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2017 - 11:27

a nie boisz sie ze wykorzystaja jakos Twoje dane?

jak niby maja wykorzystac te dane ? puknij się w łeb człowieku !

#16 tomek34h

tomek34h

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 20 czerwiec 2017 - 17:50

TUW TUZ hahah - najtansi lake najwiecej skarg.

Najlepsze darmowe chwilówki online.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych