Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rozpoczęcie ebiznesu

wróć do serwisu Księgowość 63 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_Black_S

Guest_Black_S
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2018 - 15:35

Jeżeli zakładam firmę i nie mam księgowej (ze względów finansowych - nie chcę wywalać tego na zewnątrz) to czy po zrobieniu jakiegoś kursu muszę miec egzamin by samodzielnie się rozliczać? Jak to wygląda?

#62 Grzegorz Tanecki

Grzegorz Tanecki

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 luty 2019 - 08:52

Działając w internecie trzeba pamiętać o zamieszczeniu na stronie polityki prywatności,  która  stanowi wykonanie obowiązku wynikającego z art. 13 ust. 1 i 2 RODO, regulując kwestie przetwarzania danych osobowych ludzi, którzy kontaktują się z firmą za pośrednictwem formularzy kontaktowych, maila, telefonu, czy poprzez rejestrację w sklepie. Brak takiej polityki może nas narazić skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, a w efekcie kontrole Urzędu i potencjalne kary. Osoba fizyczna, która poczuje się przez nas poszkodowana w związku z przetwarzaniem jej danych osobowych może również złożyć pozew cywilny o odszkodowanie za naruszenie jej praw. Tak więc RODO to nie przelewki..

#63 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 210 postów

Napisano 18 luty 2019 - 15:21

Masz w planach założenie swojego sklepu online? To szybko wchodź na stronę https://pasejo.pl/gdzie dowiesz się, w jaki sposób można to zrobić. Myślę, że możliwość bardzo Ci się spodoba, ponieważ założenie tam swojego sklepu internetowego jest darmowe.

#64 tomekMar

tomekMar

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 02 marzec 2019 - 12:53

najpierw policz ile to bedzie kosztowało - czy Cie stac czy masz dobry produkt do zaoferowania itp. Biznesplan to podstawa, bez tego to ciezko zacząć - zrób rozeznanie wśród konkurencji zeby Twój czas nie okazał sie zmarnowany, no i pieniadze tez.

TomekMar - optymizm ponad wszystko

http://xmoon.pl

Portal dla mężczyzn

Facet - pieniądze

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy