Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki hosting pod firmową stronę?

wróć do serwisu Moja Firma 78 odpowiedzi w tym temacie

#41 Miron92

Miron92

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 03 listopad 2017 - 08:16

Ja korzystam z nazwy... z przyzwyczajenia. Dość drogo

Czasem warto zmienić swoje przyzwyczajenia. ;) To się opłaca. 

#42 Jannera

Jannera

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 03 listopad 2017 - 13:46

Korzystam z usług tego dostawcy hostingowego https://hostovita.pl/, mają dobrych specjalistów w zakresie wsparcia technicznego, mają do dyspozycji nowoczesny sprzęt, nie przeciążone serwery, poza tym normalne ceny. Można konsultować się z nimi, a oni powiedzą, czy robią to i ile to będzie kosztować.

#43 Miron92

Miron92

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 05 listopad 2017 - 08:01

Natomiast ja mogę polecić https://www.netbomb.pl/hosting - sam korzystam i jestem zadowolony. Ceny przyzwoite, serwery w Polsce, certyfikaty SSL od Let's Encrypt bez dodatkowych opłat. I bardzo wygodny panel do zarządzania, czyli DirectAdmin. 

#44 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2367 postów

Napisano 07 listopad 2017 - 16:09

Porównaj sobie kolego ten hosting z Hekko.

Nie ma w tym nic specjalnie trudnego. Sam zobacz jak to działa i jakie są różnice.

A te różnice są naprawdę duże. To jeden z nielicznych hostingów, jakie faktycznie dały mi niezawodność. 

#45 chalwa

chalwa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 111 postów

Napisano 09 listopad 2017 - 20:30

Ja mam z home.pl. Nie narzekam, 14 dni na testy mnie przekonało, ceny przystępne, wsparcie przez całą dobę, w razie czego.

#46 ireneuszg

ireneuszg

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 10 listopad 2017 - 01:57

Lepiej zapłacić więcej i mieć dobry hosting, np. w nazwa.pl lub home.pl

#47 BartiWawa

BartiWawa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 12 listopad 2017 - 10:26

Lepiej zapłacić więcej i mieć dobry hosting, np. w nazwa.pl lub home.pl

No właśnie od tygodnia testuje ich usługi bo małej przerwie i powiem szczerze, że jestem pozytywnie zaskoczony. Wiele zmian na plus i zdecydowana poprawa jakości obsługi klienta. Mam nadzieję, że ten poziom się utrzyma bo oferta moim zdaniem jest godna uwagi.

#48 Guest_Olek

Guest_Olek
  • Goście

Napisano 24 listopad 2017 - 20:22

Polecam Firehost, bo jest zdecydowanie najstabilniejszy. Hosting u nich działa nam niezawodnie od dawna.
Nie sprawia problemów i tak to powinno wyglądać. Ale oczywiście - okres testowy. 
Moim zdaniem chodzi o dopilnowanie podstawowych parametrów - wszystko można ogarnąć.

#49 wendi

wendi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 125 postów

Napisano 27 listopad 2017 - 06:22

Jak już będziesz miał hosting i wszystko gotowe, to warto pomyśleć o tym, żeby zastrzec swój znak towarowy i nazwę firmy. Jak tego nie zrobisz, to niestety mogą wyniknąć jakieś nieprzyjemności

#50 Guest_<ikulasz

Guest_<ikulasz
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 09:51

Od jakiegoś czasu mamy hosting w netbomb.pl i z działania strony jesteśmy zadowoleni. 

#51 Futurehost

Futurehost

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 27 listopad 2017 - 14:11

Zachęcamy do sprawdzenia naszego pakietu dedykowanego właśnie stronom firmowym: www.futurehost.pl/serwery-www. Uważamy, że w takim przypadku bardziej liczy się stabilność, niezawodność i wygoda użytkowania hostingu, niż sama ilość miejsca na dysku i transfer. Można za darmo przetestować nasze usługi i przekonać się, czy odpowiadają istniejącym potrzebom.

Dodatkowo w cenie pakietu proponujemy: 5 zdjęć XL Depositphotos, Kaspersky na 90 dni, 300zł na pozycjonowane i 40zł na content marketing. A w razie podjęcia decyzji, do wykorzystania kod rabatowy FH50, który upoważnia do odebrania 50% rabatu na firmowy hosting. 

Z pozdrowieniami,
Zespół Futurehost

#52 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2367 postów

Napisano 27 listopad 2017 - 15:59

Dzisiaj macie na Hekko 80 proc. rabatu z okazji cyber monday.

Kod rabatowy jest na stronie głównej.

Raczej prędko takiej promocji nie będzie. 

#53 mariuszjarecki

mariuszjarecki

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 12 czerwiec 2018 - 13:58

Ja nie polecę hostingu z nazwy, ale mogę polecić ciekawy artykuł na co zwracać uwagę przy zakupie hostingu http://szyfranci.pl/...wybrac-hosting/ Można dowiedzieć się ciekawych rzeczy o wyborze hostingu. Poza tym najważniejsze jest to, że w tym artykule pokazują na co zwracać uwagę przy wyborze hostingu i jak poznać dobry hosting. Myślę, że ten artykuł może stanowić dobrą bazę wiedzy przed wyborem hostingu

#54 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 383 postów

Napisano 25 lipiec 2018 - 15:57

Samo postawienie stronki to jedna sprawa, koniecznie trzeba od razu pomyśleć też o jej reklamie, bo inaczej będzie stała i będą same straty. Super formą reklamy są linki sponsorowane, poczytajcie sobie tutaj - http://adwordsgroup....i-sponsorowane/Każdy wybiera pierwsze pozycje z wyszukiwarki, ruch na stronie na pewno będzie.

#55 Guest_Meris

Guest_Meris
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2018 - 17:22

Firehost - zdecydowanie, pod każdym względem. To kawał dobrego rozwiązania, które powinno wam pomóc. 
Tak naprawdę pozostaje kwestia dopasowania pakietu.
Solidny hosting nie musi być drogi, a tutaj macie porządny support i jakościowo działającą usługę.

#56 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 516 postów

Napisano 31 lipiec 2018 - 14:28

Pamiętajcie w tego typu usługach najważniejsza jest stabilność, dopiero potem cena i inne parametry. Jeśli chodzi więc o jakiś hosting który mógłbym polecić do firmowej strony to na pewno coś takiego jak ArubaCloud podstawowy pakiet to 2 TB transferu i 20 GB miejsca na dyskach. Stabilność zapewniają nowoczesne dyski SDD więc podejrzewam, że nie powinno być problemów, najtańszy pakiet to 4 zł zresztą zobaczyć pakiety możecie tutaj - https://www.arubaclo...ate-server.aspx

#57 Magda339

Magda339

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 06 sierpień 2018 - 21:58

Home i Nazwę omijać z daleka.

#58 PatrycjaSV

PatrycjaSV

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 25 wrzesień 2018 - 12:34

Przy wyborze warto kierować się profesjonalną obsługą strony www.

Liczy się, czy strona jest odpowiednio zabezpieczona, skonfigurowana i przede wszystkim na bieżąco aktualizowane są wtyczki i inne usługi.

Wsparcie techniczne profesjonalistów z branży IT wydaje się wręcz niezbędne.

Na www.stronachroniona.pl znajdują się wytyczne co do obsługi hostingowej strony.

#59 Guest_Kareks

Guest_Kareks
  • Goście

Napisano 21 listopad 2018 - 17:06

Firehost fajnie działa i nie sprawia problemów. Jest stabilny, dobre parametry, niezawodność.
I nasze doświadczenia z nimi są pozytywne. Wrzuć kilka stron i wszystko powinno być OK.

#60 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 682 postów

Napisano 28 listopad 2018 - 23:29

Jestem zdania, że lepiej od standardowego hostingu sprawdza się VPS - jeśli poszukiwalibyście firmy, w której moglibyście go zakupić proponuję zajrzeć do https://www.arubaclo...ate-server.aspx- teraz, z okazji black friday przygotowali dla klientów świetną promocję!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy