Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

wróć do serwisu Sektor Publiczny 157 odpowiedzi w tym temacie

#141 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 904 postów

Napisano 04 czerwiec 2020 - 10:14

Dla kogo? Kiepski dojazd, szczególnie w godzinach szczytu. Kiepska infrastruktura oraz... niewiele zieleni.  Jesli ktoś pracuje zdalnie to jest to fajna opcja, ale jesli ktos musi liczyc się z dojazdem, polecam poszukać mieszkania w lepiej skomunikowanej dzielnicy

na Mokotowie

na Woli

czy na Ochocie....

Obecnie ciekawą ofertę deweloperska ma ten deweloper: https://www.domd.pl/ Aktualnie ma kilka ofert specjalnych sprzedaży ostatnich obecnych mieszkań w powyższych dzielnicach ( na stronie jest wyszukiwarka, mozna sobie zobaczyć jak to wyglada cenowo - jeśli chodzi o takie gorące miejsca na mapie Warszawy, to raczej nie ma co tutaj liczyć na poważne zniżki)

#142 Konrader

Konrader

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 23 czerwiec 2020 - 08:22

Żona uparła się na mieszkanie z ogródkiem, więc nie było opcji kupić innego. Dość długo szukaliśmy bo zawsze coś jej albo mi nie pasowało, ale w końcu się udało. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na te od wwwconstruction na Wawrze. Jest dość sporo miejsca dla naszej czwórki a dzieciaki mają w końcu osobne pokoje z czego bardzo się cieszą. 

#143 Guest_Patrycja

Guest_Patrycja
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2020 - 11:25

Wola bardzo się rozwinęła i myślę, że warto zamieszkać w tej okolicy.. Wszędzie jest blisko. Kupiłam tam mieszkanie od Home Invest i jestem zachwycona. Ale decydując się na zakup, wiedziałam, że wszystko będzie ok, bo po pierwsze kocham tą dzielnicę, a po drugie wybrałam dewelopera z polecenia mojej przyjaciółki i miała rację – pełna profeska. Kontakt pierwsza klasa i w dodatku pomogli w negocjacjach korzystniejszych warunków kredytowania

#144 hopsio-bopsio

hopsio-bopsio

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 61 postów

Napisano 22 lipiec 2020 - 14:05

Po zakupie mieszkania na rynku wtórnym możliwe, że będzie nam potrzebna firma remontowa

#145 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 446 postów

Napisano 22 wrzesień 2020 - 18:46

Ja mogę polecić Bielany ze względu na przystępne ceny, dużo zieleni i dostęp do metra.

#146 kosek77

kosek77

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 249 postów

Napisano 11 styczeń 2021 - 11:56

Moim zdaniem na pewno na uwagę zasługuje oferta Abre Development. Firma ta zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji. Przede wszystkim stawiają na wyższy standard wykonania, o co ciężko w ofercie domów w Warszawie. Większość ofert jest robiona jak najtaniej, przy użyciu słabych materiałów, a Abre dopiera te z wyższej półki . Ponadto nie trzeba tutaj obawiać się o unikanie kontaktu, nieterminowość, czy też problemy techniczne w apartamentach. Moim zdaniem to jeden z lepszych deweloperów jeżeli chodzi o stolicę:)

#147 Izak

Izak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 211 postów

Napisano 28 styczeń 2021 - 07:58

Mi się szalenie podoba Stara Ochota <3 niestety mieszkania tam są dość drogie, ale zabytkowe i przepiękne!

#148 Michał MAkuszynski

Michał MAkuszynski

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 11 luty 2021 - 10:10

Witam, w wolnym czasie z przyjaciółmi prowadzę bloga o tematyce związanej z rynkiem nieruchomości, mamy tam artykuły na temat wielkiej giełdy nieruchomości i wiele wiele innych. Chciałbym poznać Wasze zdanie, często sięgacie po artykuły związane z nieruchomościami? Czy może nie interesują Was kompletnie takie tematy?

Jeżeli ktoś wie gdzie mogę znaleźć mieszkania na sprzedaż w Warszawie to będę wdzięczny za informacje

#149 Michał MAkuszynski

Michał MAkuszynski

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 11 luty 2021 - 10:11

Witam, w wolnym czasie z przyjaciółmi prowadzę bloga o tematyce związanej z rynkiem nieruchomości, mamy tam artykuły na temat wielkiej giełdy nieruchomości i wiele wiele innych. Chciałbym poznać Wasze zdanie, często sięgacie po artykuły związane z nieruchomościami? Czy może nie interesują Was kompletnie takie tematy?

Jeżeli ktoś wie gdzie mogę znaleźć mieszkania na sprzedaż w Warszawie to będę wdzięczny za informacje

#150 acholewaaa

acholewaaa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 16 luty 2021 - 15:01

mi bardzo pomogła ta firma https://fachowyinzynier.pl/ i nie tylko w znalezieniu mieszkania ale tez w odbiorze i znalezieniu usterek, ktore sam moglbym przeoczyc co pozwolilo mi zaoszczedzic duzo kasy :)

#151 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 05 maj 2021 - 15:24

Tam gdzie najtaniej, czyli na Białołęce 

#152 marekrak

marekrak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 06 maj 2021 - 13:09

W Warszawie to warto poszukać mieszkań od dewelopera, a  gdzie konkretnie, to już zależy, czego oczekujesz od mieszkania. Podsyłam wam fajny artykuł o kupnie mieszkania -  https://pewnylokal.p...a-od-dewelopera

#153 Guest_WeronikaPe

Guest_WeronikaPe
  • Goście

Napisano 16 maj 2021 - 08:06

Od razu rozglądaliśmy się za mieszkaniem na Ursusie by mieć blisko do pracy a nasze brzdące do przedszkola. Kupiliśmy mieszkanie od dewelopera nexity i jestemy zadowoleni. Nie powiem w pierwszej kolejnosci patrzylismy na lokazlizacje. Sprzedają też mieszkania w innych miejscach także można sobie zerknac na ich strone. 

#154 Guest_marecki

Guest_marecki
  • Goście

Napisano 20 maj 2021 - 22:48

Białołęka jest stosunkowo tania, na osiedlu pod dębami na Płochocińskiej udało nam się niedrogo ogarnąć ładne 2-pokojowe mieszkanie. Sąsiedztwo całkiem sympatyczne, dobrze się tu żyje

#155 Guest_monika78

Guest_monika78
  • Goście

Napisano 21 maj 2021 - 19:11

Na Żoliborzu również bardzo ciekawa inwestycja - "Dom pod 6" od Napollo.

Cena za m2 baaardzo konkurencyjna jak na tę dzielnicę.

Masz rację. Mam mieszkanie, fajnie się mieszka. Nie ma problemów z sąsiadami, ale też i samo mieszkanie czy wygląd budynku super.

Naprawdę warto było się zapożyczyć. Cena, jak mówisz, bardzo dobra.

#156 monroe96

monroe96

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 01 czerwiec 2021 - 17:38

Białołęka jest stosunkowo tania, na osiedlu pod dębami na Płochocińskiej udało nam się niedrogo ogarnąć ładne 2-pokojowe mieszkanie. Sąsiedztwo całkiem sympatyczne, dobrze się tu żyje

A ja mam na Kołacińskiej 2 mieszkania od Napollo i nie zamieniłabym go na żadne inne. Po prostu i mnie i dzieciom dobrze się mieszka, a mamy także bardzo dobry widok z okna. Dzieci bawią się przed blokiem i nic złego się nie dzieje.

#157 kosia

kosia

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 23 lipiec 2021 - 14:36

Najlepiej będzie jak porozglądasz się za nowymi inwestycjami i mieszkaniami z rynku pierwotnego. Na rynek wtórny nie ma co nawet patrzeć, biorąc pod uwagę jeszcze generalne remonty itd - koszty tylko wzrastają. Zerknij sobie na stronę tego dewelopera: https://asbud.com/ Kto wie, może przypadnie ci do gustu? To co wyróżnia jego inwestycje, to dbałość o każdy detal i budownictwo z najwyższej jakości materiałów.

#158 JoasiaKk

JoasiaKk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 28 wrzesień 2021 - 19:18

Polecam inwestycję APM Development, https://www.apm-development.com.pl/ - Apartamenty Nowy Marysin. Miejsce bardzo fajne, bo na Wawrze, fajny dojazd do centrum, komunikacja, dużo zieleni wokół. Ostatnie mieszkania z III etapu są wykończone, można się wprowadzić i mieszkać. W etapie IV i VI też zostały ostatnie lokale :) 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych