Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

wróć do serwisu Sektor Publiczny 142 odpowiedzi w tym temacie

#81 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 15 listopad 2018 - 19:27

Świetne ceny w Dom Marzeń w Piasecznie, rozpoczęli już II etap. Polecam.

#82 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 369 postów

Napisano 19 listopad 2018 - 16:15

Ja ostatnio byłam na spotkaniu z https://www.maxon.pl/ i powiem, że maja na prawdę sporo ofert nieruchomości. A takich biur w Warszawie jest masa. 

#83 novisska

novisska

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 02 grudzień 2018 - 19:53

Ktoś kupował może mieszkanie od dewelopera https://www.apm-development.com.pl/? Super mają inwestycje w trakcie budowy - Nowy Marysin. Bardzo mi się podobają mieszkania i chętnie dowiem się czegoś więcej :) Lokalizacja super, blisko SKM, Las Rembertowski w pobliżu :) 

#84 Guest_ygr

Guest_ygr
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 16:29

W Warszawie jest wiele ciekawych miejsc do zamieszkania, a to czego szukamy to bardzo indywidualna sprawa, więc mogę Ci polecić ogółem dewelopera, z którym współpracowałam ja – Home Invest i mogę polecić

#85 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 357 postów

Napisano 07 grudzień 2018 - 15:32

ja Warszawe zwiedzilem wzdłuż i wszerz - sporo mieszkań się przewinęło przez ten okres studencki, przeprowadzki co pół roku - zawsze z ta sama firma czyli wiki transport prywatny no i finalnie osiadłem gdzie? na Bemowie :D

#86 Guest_maricnnnek

Guest_maricnnnek
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 09:56

Home Invest! Mają teraz świetne inwestycje z genialną lokalizacją. Nie oszukujmy się dogodna lokalizacja mieszkania to duuuży plus.

#87 Guest_Gbriell

Guest_Gbriell
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 12:09

Ja z kolei polecam Home Invest. Mieszkanie kupowałem bezpośrednio od nich. Cały proces odbył się bezproblemowo i bardzo szybko. A mieszkanie jak z moich marzeń!

#88 Guest_Wojtek

Guest_Wojtek
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2019 - 17:44

Ja sprzedałem dopiero co mieszkanie na warszawskiej Ochocie. Pomógł mi w tym Rafał Bielecki.

#89 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1103 postów

Napisano 17 styczeń 2019 - 07:43

Warszawa to spore miasto i z pewnością wybór miejsca zamieszkania nie jest tu łatwy, patrzą jeszcze na to, jak różnią się między sobą poszczególne dzielnice. Mogę podrzucić taki artykuł o mieszkaniach w Warszawie: http://wiesci.waw.pl...anie-warszawie/, ale warto też samemu zasięgnąć języka i dowiedzieć się jak to wygląda nie tylko cenowo.

#90 Guest_Agnieca

Guest_Agnieca
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 12:58

Nigdzie, bo drogo! W Grodzisku za tą samą kasę mam cały segment mieszkalny od Makbudu. Można gnieść się w 35 metrach w stolicy albo mieszkać komfortowo w domu kawałek dalej. 

#91 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 680 postów

Napisano 23 styczeń 2019 - 19:42

Wiele zależy od tego jakimi pieniędzmi się dysponuje i jaka dzielnica nas interesuje. Tutaj http://www.bliskiebemowo.com jest namiar na ciekawą inwestycję. Dobre miejsce, a takie mieszkanie można zawsze też wynająć i na tym zarabiać. Wszędzie jest blisko, więc nie trzeba tracić czasu na stanie w korkach. Okolica całkiem przyjemna. Zobaczcie też, że deweloper ma dobre opinie. Sporo inwestycji już oddali.

#92 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 441 postów

Napisano 24 styczeń 2019 - 10:09

Pamiętaj, że na ofertyok.pl masz oględziny mieszkań bez określonych limitów, więc przez jeden dzień można naprawdę sporo poumawiać i podjąć decyzję. Mieszkania w niezłym stanie i to co przeczytasz na stronie, to w 99% się zgadza z rzeczywistością. Nie powiem 100%, bo i czasami jakieś perełki się pewnie zdarzają, ale ja nie odczułam nigdy.

#93 Guest_wróżka

Guest_wróżka
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 15:44

Jeszcze niedawno sama zadawałam sobie to pytanie 😊 Ile poradników przeczytałam to nie zliczę, cieszę się tylko, że ostatecznie udało mi się dobrze wybrać. Trafiłam na mądrych i uczciwych ludzi – Home Invest

#94 marcins1977

marcins1977

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 19 luty 2019 - 08:53

Ja całkowicie przypadkiem trafiłem na biuro Tur Nieruchomości w Warszawie i okazało się, że był to na prawdę świetny wybór. Konkretna pomoc, duże wsparcie. Zdecydowanie polecam te biuro nieruchomości.

#95 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 23:07

Mi mieszakanie pomógł sprzedać Rafał Bielecki. Facet ma wiedzę o nieruchomościach przeogromną.

#96 annap34

annap34

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 marzec 2019 - 16:48

Ja jestem pod wielkim wrażeniem inwestycji, która powstaje na Powiślu - Dobra 32. Architektura najwyższych lotów! A jakie położenie - ta część Powiśla szczególnie dobrze zapowiada się na przyszłość, choćby ze względu na Elektrownię Powiśle. Osobiście rozważam zakup mieszkania w takim obiekcie, myślę, że taka inwestycja szybko się zwróci. 

#97 Dobrzezamieszkasz

Dobrzezamieszkasz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 11:39

Jeśli przymierzasz się do zakupu mieszkania polecam zajrzeć do nas na bloga dobrzezamieszkasz.pl Doradzamy jak kupić mieszkanie swoich marzeń, zwracając uwagę na kruczki :)

#98 Guest_Damianos

Guest_Damianos
  • Goście

Napisano 22 marzec 2019 - 23:10

Ja tam lubię swój kwadrat na Białołęce na osiedlu pod dębami na Płochocińskiej. Spokojna okolica, dużo zieleni i rozwojowa infrastruktura. Non stop powstają nowe osiedla, cena za pare lat pójdzie w górę i jeszcze na nim zarobię

#99 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 357 postów

Napisano 01 kwiecień 2019 - 01:24

A może w innej lokalizacji? Takiej wakacyjnej np? My z zona wzięliśmy kredyt na zakup mieszkania pod wynajem. A znaleźliśmy bardzo fajne apartamenty - Lubicz nad Bałtykiem: http://www.apartamentyrowy.pl/. A dokładniej to w miejscowości Rowy, jest tam sporo turystów, więc inwestycja nam się szybko zwraca.

#100 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 441 postów

Napisano 15 kwiecień 2019 - 10:44

Może sobie zobacz mieszkania na megamieszkania.pl. Dobry standard niezłe ceny, można sobie coś dobrać. U nich szukałem mieszkania może ze dwie godziny, tyle to wszystko trwało. Szybki kontakt z obsługą, można było się umówić na obejrzenie lokalu praktycznie z godziny na godzinę.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych