Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

wróć do serwisu Sektor Publiczny 38 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_anutka

Guest_anutka
  • Goście

Napisano 17 luty 2018 - 18:58

Ja się przymierzam do kupna albo na WOli albo na południowej Pradze, to ze wzlędu na pracę moją i mojego faceta. Musimy znaleźć jakiś kompromis, bo oboje nigdy nie będziemy zadowoleni. Czytałam, że na Pradze jest cicho i nie ma takich strasznych korków, a z kolei Wola jest świetnie skomunikowana... masakra, nie wiem jak mamy wybrać, ale ceny i tak lepsze niż na Mokotowie.

#22 Guest_langla

Guest_langla
  • Goście

Napisano 21 luty 2018 - 12:31

Spróbuj poszukać na stronie inwestplanu oni chyba budują teraz na południowej pradze.I tam też wszystko jest fajnie skomunikowane, jeśli się o to martwisz. Metro, dojazd autobusami, zależy gdzie pracujesz itp. ale sprawdź sobie.

#23 gorgon

gorgon

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 26 luty 2018 - 11:21

Zdecydowanie w Wilanowie najładniejsza dzielnica i bardzo perspektywiczna, bo stale się rozwija. W sprawie mieszkań najlepiej skontaktować się z Eugeniuszem Jaworskim tel. 603 195 624 , ten agent działa tutaj od lat i cieszy się bardzo dobrymi opiniami

#24 Guest_Yawrin

Guest_Yawrin
  • Goście

Napisano 05 marzec 2018 - 13:51

Faktycznie Dźwigowa Park jest okej. Ciche miejsce, do tego mało zatłoczone, okolica gdzie jest sporo zieleni więc latem będzie można z dzieckiem po prostu pospacerować. Jak dla mnie to też ma bardzo duże znaczenie. Cena też jest niższa niż w przypadku inwestycji na Żoliborzu, Mokotowie czy w Centrum.

#25 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1965 postów

Napisano 15 marzec 2018 - 12:37

Realizowanych inwestycji jest dużo, ale wszystko co ciekawe, szybko znika. Prawda jest taka, że najlepsze oferty najpierw trafiają do dobrych agentów, a dopiero później pojawiają się w necie. Odradzam szukanie na własną rękę – to bzdura. Szukanie mieszkania zajęło nam pół roku, a znaleźliśmy dopiero po podpisaniu umowy z gościem od nieruchomości – Rafałem Bieleckim. Mamy wstępną umowę na mieszkanie w nowym bloku, który dopiero powstaje. No i właśnie – tych ofert nigdzie nie było, nie widzieliśmy ich w sieci. Dla mnie istotne jest też to, że to agent wszystko będzie za nas weryfikował. W zasadzie my nie mamy prawie nic do wykonania. Po prostu czekamy na mieszkanie.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#26 Guest_hubi

Guest_hubi
  • Goście

Napisano 16 marzec 2018 - 10:46

W Wawrze jest duzo bardzo ladnych mieszkan na osiedlu Miasteczko Wawer, okolica bardzo mi sie podoba glownie ze wzgledu na zieloną okolice i ten las blisko budynków, akurat wybralismy mieszkanie z widokiem na las i duzym tarasem od tyłu budynku wiec jest dla nas idealnie. Mieszkania bardzo ladnie wykonczone, gładzie ekstra zrobione, wysoki standard i duzo miejsca pod blokami.

#27 Guest_BettiBette

Guest_BettiBette
  • Goście

Napisano 17 marzec 2018 - 13:46

Wyżej wymienione osiedle Dźwigowa Park na Włochach. Byłam właśnie na spotkaniu z deweloperem, bardzo przyjemnym. Jeszcze z mężem nie podjęliśmy ostatecznej decyzji, ale na 90% zakupimy mieszkanie, bo inwestycja jest po prostu moim zdaniem udana, a mieszkania przemyślane. Nikt nie chce kupić przecież niepraktycznego M

#28 Guest_Szama

Guest_Szama
  • Goście

Napisano 19 marzec 2018 - 13:01

Gdzie kupić mieszkanie w warszawie ? jakie osiedla polecacie? orientujecie sie jakie ceny są na różnych dzielnicach ? 

Ceny oprócz dzielnic zależą też od deweloperów. Wiem, ze w Home Invest mają często fajne promocje, ograniczone czasowo, ale jak się załąpiesz to można sporo przyoszczędzić. 

Niebawem będą ropoczynać budowę Okopowa 59A, zapowiada się obiecująco. Dobra lokalizacje i ciekawy projekt.

#29 Guest_ropotor

Guest_ropotor
  • Goście

Napisano 23 marzec 2018 - 19:46

W Warszawie jest sporo atrakcyjnych mieszkań na rynku wtórnym. Trzeba tylko cierpliwie poszukać. Mnie z pomocą przyszła firma Per Modum która zarządza wieloma osiedlami i jest na bierząc z tym co dzieje się na rynku nieruchomości.

#30 Guest_temik

Guest_temik
  • Goście

Napisano 25 marzec 2018 - 22:06

A może pod Warszawą? Jakby ktoś był zainteresowany to polecam Piaseczno i Dom Marzeń Piekut

#31 Tomas112

Tomas112

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 29 marzec 2018 - 09:38

Warto pamiętać o konkretnej firmie zajmującej się przeglądem technicznym budynków PRZEGLADY BUDOWLANE TORUN. Solidni fachowcy w rozsądnej cenie http://www.torun.prz...budowlane24.pl/

#32 Guest_Kazmirro

Guest_Kazmirro
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2018 - 10:17

Można kupić w Warszawie w mniej zatłoczonej dzielnicy (np. Włochy). Osiedle Dźwigowa Park właśnie tu pasuje. Kameralne. Nie trzeba od razu przeprowadzać się poza miasto i codziennie tracić 2,3 h na dojazdy.

#33 Guest_Edzia

Guest_Edzia
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2018 - 13:38

Ja polecam w Wesołej, kupiliśmy mieszkanie w ''Miłosna Park''. Jesteśmy pod dużym wrażeniem wykończenia mieszkania, bloku i otoczenia, sposobu oddania mieszkania. Cały czas współpraca z deweloperem home invest przebiegała b.dobrze.

#34 Albercik

Albercik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 26 kwiecień 2018 - 08:42

Jeśli interesują was mieszkania na sprzedaż Warszawa ma naprawdę szeroki wachlarz jeśli chodzi o wybór lokalizacji, ta Wesoła brzmi rzeczywiście całkiem ciekawie. Co do tego, gdzie szukam, ja bardzo chętnie zaglądam na stronkę https://www.krn.pl/ - całkiem przyjemna jest jeśli chodzi o poszukiwanie nieruchomości na sprzedaż.

#35 Guest_Sereneee

Guest_Sereneee
  • Goście

Napisano 03 maj 2018 - 10:09

Dźwigowa Park jest okej. Fajna lokalizacja, dobrze zaprojektowane mieszkania, normalna cena. Jestem za budową takich osiedli kameralnych, a nie dużych molochów

#36 Guest_Bulba

Guest_Bulba
  • Goście

Napisano 08 maj 2018 - 14:50

My natomiast jako właściciele mieszkania wybudowanego przez Home Invest przy ul. Mazowieckiej 20 stwierdzamy: jesteśmy zadowoleni z solidności, wiarygodności wykonawcy naszego mieszkania

#37 krysia1

krysia1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 10 maj 2018 - 10:28

My z mężem się przymierzamy do zakupu segmentu Leśny Kwiat w Józefosławiu. Szukaliśmy jakiś czas temu domu w okolicy stolicy ale nie mogliśmy znaleźć nic ciekawego w przystępnej cenie, a tu zaskoczenie, jak dotarliśmy do tego dewelopera. Zobaczcie sobie tę ofertę.

#38 Guest_Ania i Ala

Guest_Ania i Ala
  • Goście

Napisano 10 maj 2018 - 11:31

My jesteśmy bardzo zadowolone z odbioru mieszkania od Home Invest. Na wyróżnienie zasługuje otoczenie budynku i bardzo miła obsługa.

#39 Guest_Olaf

Guest_Olaf
  • Goście

Napisano 14 maj 2018 - 08:03

Na mnie duże wrażenie zrobiło odbieranie mieszkania z moimi rodzicami (oni w nim będą mieszkać) od dewelopera Home Invest. Wysoki standard wykończenia od razu rzuca się w oczy. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy