Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

wróć do serwisu Sektor Publiczny 15 odpowiedzi w tym temacie

#1 frankky

frankky

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 08 czerwiec 2017 - 12:22

Gdzie kupić mieszkanie w warszawie ? jakie osiedla polecacie? orientujecie sie jakie ceny są na różnych dzielnicach ? 

#2 dominikgala

dominikgala

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 08 czerwiec 2017 - 21:22

Czy koniecznie szukasz czegoś w granicach miasta? Zwróć uwagę na to, że ceny będą znacznie wyższe, więc może lepiej na przykład zobaczyć sobie warunki jakie oferuje Akacjowa Aleja z Radzymina, bo wydają się być całkiem w porządku.

#3 adbams

adbams

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 09 czerwiec 2017 - 12:32

Mi w poszukiwaniu mieszkania w Warszawie  pomogli specjalisci z http://afisz-nieruchomosci.pl teraz mieszkam na białołęce 

#4 Guest_wojtek

Guest_wojtek
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2017 - 15:33

ja poważnie się zastanawiam nad mieszkaniem na nowym osiedlu miasteczko Wawer, super mieszkania, lokalizacja mi odpowiada, połączenie super, mieszkania z widokiem na las, to mnie i moja żonę najbardziej przekonuje, przydałoby się troche natury w mieście

#5 gawlik71

gawlik71

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 30 lipiec 2017 - 21:51

A gdzie teraz mieszkasz? Gdzie pracujesz? A może pracujesz zdalnie i szukasz czegoś zacisznego, niekoniecznie w centrum? Ja bardzo lubię dzielnicę Ursus, dobrze ją znam. Ruszyła tam teraz inwestycja Klonowy Zakątek od developera http://alberoinvest.pl/. Osiedle wydaje się być ciekawym wyborem. Ja na Twoim miejscu jednak zebrałbym kilka ofert, porównał je i dopiero wtedy zastanowił się, czego najbardziej potrzebujesz.

#6 moniczka12

moniczka12

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 138 postów
  • LokalizacjaŁódż

Napisano 31 lipiec 2017 - 08:56

Bardzo spokojną i zieloną dzielnicą jest Wilanów i chyba to jedna z najpopularniejszych dzielnic Warszawy. Teraz tam Polnord buduje mieszkania w Miasteczku Wilanów "Brzozowy Zakątek". Mieszkania mają być przestronne i z dużymi słonecznymi balkonami. Lokalizacja dobra, bo wszędzie blisko a do Centrum samochodem 8 minut drogi. No i miasto planuje uruchomienie linii tramwajowej do Centrum, więc  jeśli nie masz auta również szybko będziesz mógł dostać się do Centrum. Warto rozważyć tą lokalizacje jeśli nadal szukasz mieszkania do zakupu. 

#7 Guest_Tosek

Guest_Tosek
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2017 - 23:00

Wilanów jest bardzo atrakcyjną lokalizacją, uważam że jedną z lepszych w Warszawie. Jeśli chodzi o ceny to one są przeróżne, jak spojrzysz w portale ogłoszeniowe to często są one wysokie. Ludzie często zawyżają wartość nieruchomości, dlatego lepiej skontaktować się w tej sprawie z fachowcem, najlepiej Eugeniuszem Jaworskim, który świetnie zna rynek nieruchomości w Wilanowie. Z nim nie zbankrutujesz

#8 pitahaja

pitahaja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 82 postów

Napisano 08 wrzesień 2017 - 15:50

Zdecydowanie bardziej odpowiada mi Wola ze względu na lepszą komunikację a zieleni tu nie brakuje, obok osiedla Nowe Odolany są 2 parki więc nawet dla wymagających jest ok.

#9 MonikaMonika

MonikaMonika

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 08:33

Muszę się zgodzić z opiniami o Woli. Ma korzystne położenie w perspektywie całej Wawy. Blisko do centrum i dużo zieleni. Jak ktoś lubi zakupy to ma Wola Park i nie musi już podróżować miedzy dzielnicami :) W sumie wszystko też zależy od tego, czego się szuka i jaki się ma kapitał ;) Można chcieć oglądać tylko ekskluzywne mieszkania Warszawa, ale można też rozejrzeć się za czymś innym. Osobiście wolałabym chyba zainwestować w coś lepszego, bo to zawsze jakieś pewniejsze zabezpieczenie na przyszłość :)

#10 Guest_adamek

Guest_adamek
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2017 - 19:33

A Inwest Plan? Ma fajne ofert na stronie, widzę, że tez planuje ciekawe inwestycje? Ktoś zna tego dewelopera?

#11 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 512 postów

Napisano 04 grudzień 2017 - 13:37

Teraz się tyle tego buduje, że trudno zdecydować się na coś konkretnego. Jest wybór i to jest ważne. Zobaczcie sobie na te mieszkania http://www.bud-rim.c...acjowy-zakatek/ . Być może przypadną wam do gustu. Ja zawsze patrzę na cenę i jakość, choć np. układ mieszkania też jest b.ważny.

#12 Katarzyna12

Katarzyna12

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 10 grudzień 2017 - 12:49

Deweloper Praga http://stacjapraga.com/oferuje fajne mieszkania, w konkurencyjnych cenach. Koleżanka kupowała dwa mce temu mieszkanie właśnie w tej dzielnicy i od tego dewelopera. Mają wyszukiwarkę mieszkań na stronie swojej także można zerknąć. Ja na chwilę obecną jeszcze studiuję i mieszkanie wynajmuję, ale zaraz po skończeniu studiów będę szukała też coś swojego

#13 Guest_mama dana

Guest_mama dana
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2017 - 10:44

Ja byłam bardzo ograniczona cenowo, bo jestem samotną matką pracującą na stanowisku księgowej. oczywiśce musiałam wziąć kredyt, ale zależło mi by był najniższy., W koncu znalazłam mieszkanie na osiedlu Leśny Kwiat. Jest w okolicy Lasku Kabackiego. Dobry dojazd, dobrze skomunikowane - sprawdziłam. Pracuję w południowej części Wawy więc też nie chciałam dojeżdzać niewiem wile do pracy. Ogolnie polecam bardzo. Mieszkanie mam z ogródkem nawet ;)

#14 Guest_PatrykMik

Guest_PatrykMik
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2017 - 15:20

Biorąc pod uwagę ceny w różnych dzielnicach to zastanowiłbym się nie nad mieszkaniem na Mokotowie tylko nad segmentem, np. w Wawrze. Osiedle Stoczniowców 2 takie jest. Właśnie segmenty – wielkość lokali to 95,24m²+48 m² poddasza użytkowego, działka od 148 -170m. Można spokojnie pomieścić nawet z rodziną 2+3. No i nie trzeba jakoś specjalnie dużego kredytu brać

#15 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 275 postów

Napisano 31 grudzień 2017 - 14:55

W dzielnicy Wawer nieruchomości od Krymax są całkiem interesujące zerknijcie sobie. Dzielnica jest spokojna, a do tego mają fajne nieruchomości takie niskie, podzielone na segmenty. To wygodny typ nieruchomości do zamieszkania. 

#16 ania123444

ania123444

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaGdynia

Napisano 13 styczeń 2018 - 18:59

Na pewno ciekawą opcją będzie osiedle Leśny Kwiat, moja znajoma nie dawno kupiła tam mieszkanie i jest zachwycona z lokalizacji osiedla, spokojnych sąsiadów jak i dojazdu do wszystkich strategicznych miejsc w mieście. Do tego cena nie jest wygórowana, sporo osób z projektu mdm także tam mieszka.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych