Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

wróć do serwisu Sektor Publiczny 33 odpowiedzi w tym temacie

#1 frankky

frankky

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 08 czerwiec 2017 - 12:22

Gdzie kupić mieszkanie w warszawie ? jakie osiedla polecacie? orientujecie sie jakie ceny są na różnych dzielnicach ? 

#2 dominikgala

dominikgala

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 08 czerwiec 2017 - 21:22

Czy koniecznie szukasz czegoś w granicach miasta? Zwróć uwagę na to, że ceny będą znacznie wyższe, więc może lepiej na przykład zobaczyć sobie warunki jakie oferuje Akacjowa Aleja z Radzymina, bo wydają się być całkiem w porządku.

#3 adbams

adbams

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 09 czerwiec 2017 - 12:32

Mi w poszukiwaniu mieszkania w Warszawie  pomogli specjalisci z http://afisz-nieruchomosci.pl teraz mieszkam na białołęce 

#4 Guest_wojtek

Guest_wojtek
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2017 - 15:33

ja poważnie się zastanawiam nad mieszkaniem na nowym osiedlu miasteczko Wawer, super mieszkania, lokalizacja mi odpowiada, połączenie super, mieszkania z widokiem na las, to mnie i moja żonę najbardziej przekonuje, przydałoby się troche natury w mieście

#5 gawlik71

gawlik71

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 30 lipiec 2017 - 21:51

A gdzie teraz mieszkasz? Gdzie pracujesz? A może pracujesz zdalnie i szukasz czegoś zacisznego, niekoniecznie w centrum? Ja bardzo lubię dzielnicę Ursus, dobrze ją znam. Ruszyła tam teraz inwestycja Klonowy Zakątek od developera http://alberoinvest.pl/. Osiedle wydaje się być ciekawym wyborem. Ja na Twoim miejscu jednak zebrałbym kilka ofert, porównał je i dopiero wtedy zastanowił się, czego najbardziej potrzebujesz.

#6 moniczka12

moniczka12

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 142 postów
  • LokalizacjaŁódż

Napisano 31 lipiec 2017 - 08:56

Bardzo spokojną i zieloną dzielnicą jest Wilanów i chyba to jedna z najpopularniejszych dzielnic Warszawy. Teraz tam Polnord buduje mieszkania w Miasteczku Wilanów "Brzozowy Zakątek". Mieszkania mają być przestronne i z dużymi słonecznymi balkonami. Lokalizacja dobra, bo wszędzie blisko a do Centrum samochodem 8 minut drogi. No i miasto planuje uruchomienie linii tramwajowej do Centrum, więc  jeśli nie masz auta również szybko będziesz mógł dostać się do Centrum. Warto rozważyć tą lokalizacje jeśli nadal szukasz mieszkania do zakupu. 

#7 Guest_Tosek

Guest_Tosek
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2017 - 23:00

Wilanów jest bardzo atrakcyjną lokalizacją, uważam że jedną z lepszych w Warszawie. Jeśli chodzi o ceny to one są przeróżne, jak spojrzysz w portale ogłoszeniowe to często są one wysokie. Ludzie często zawyżają wartość nieruchomości, dlatego lepiej skontaktować się w tej sprawie z fachowcem, najlepiej Eugeniuszem Jaworskim, który świetnie zna rynek nieruchomości w Wilanowie. Z nim nie zbankrutujesz

#8 pitahaja

pitahaja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 86 postów

Napisano 08 wrzesień 2017 - 15:50

Zdecydowanie bardziej odpowiada mi Wola ze względu na lepszą komunikację a zieleni tu nie brakuje, obok osiedla Nowe Odolany są 2 parki więc nawet dla wymagających jest ok.

#9 MonikaMonika

MonikaMonika

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 08:33

Muszę się zgodzić z opiniami o Woli. Ma korzystne położenie w perspektywie całej Wawy. Blisko do centrum i dużo zieleni. Jak ktoś lubi zakupy to ma Wola Park i nie musi już podróżować miedzy dzielnicami :) W sumie wszystko też zależy od tego, czego się szuka i jaki się ma kapitał ;) Można chcieć oglądać tylko ekskluzywne mieszkania Warszawa, ale można też rozejrzeć się za czymś innym. Osobiście wolałabym chyba zainwestować w coś lepszego, bo to zawsze jakieś pewniejsze zabezpieczenie na przyszłość :)

#10 Guest_adamek

Guest_adamek
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2017 - 19:33

A Inwest Plan? Ma fajne ofert na stronie, widzę, że tez planuje ciekawe inwestycje? Ktoś zna tego dewelopera?

#11 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 516 postów

Napisano 04 grudzień 2017 - 13:37

Teraz się tyle tego buduje, że trudno zdecydować się na coś konkretnego. Jest wybór i to jest ważne. Zobaczcie sobie na te mieszkania http://www.bud-rim.c...acjowy-zakatek/ . Być może przypadną wam do gustu. Ja zawsze patrzę na cenę i jakość, choć np. układ mieszkania też jest b.ważny.

#12 Katarzyna12

Katarzyna12

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 10 grudzień 2017 - 12:49

Deweloper Praga http://stacjapraga.com/oferuje fajne mieszkania, w konkurencyjnych cenach. Koleżanka kupowała dwa mce temu mieszkanie właśnie w tej dzielnicy i od tego dewelopera. Mają wyszukiwarkę mieszkań na stronie swojej także można zerknąć. Ja na chwilę obecną jeszcze studiuję i mieszkanie wynajmuję, ale zaraz po skończeniu studiów będę szukała też coś swojego

#13 Guest_mama dana

Guest_mama dana
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2017 - 10:44

Ja byłam bardzo ograniczona cenowo, bo jestem samotną matką pracującą na stanowisku księgowej. oczywiśce musiałam wziąć kredyt, ale zależło mi by był najniższy., W koncu znalazłam mieszkanie na osiedlu Leśny Kwiat. Jest w okolicy Lasku Kabackiego. Dobry dojazd, dobrze skomunikowane - sprawdziłam. Pracuję w południowej części Wawy więc też nie chciałam dojeżdzać niewiem wile do pracy. Ogolnie polecam bardzo. Mieszkanie mam z ogródkem nawet ;)

#14 Guest_PatrykMik

Guest_PatrykMik
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2017 - 15:20

Biorąc pod uwagę ceny w różnych dzielnicach to zastanowiłbym się nie nad mieszkaniem na Mokotowie tylko nad segmentem, np. w Wawrze. Osiedle Stoczniowców 2 takie jest. Właśnie segmenty – wielkość lokali to 95,24m²+48 m² poddasza użytkowego, działka od 148 -170m. Można spokojnie pomieścić nawet z rodziną 2+3. No i nie trzeba jakoś specjalnie dużego kredytu brać

#15 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 280 postów

Napisano 31 grudzień 2017 - 14:55

W dzielnicy Wawer nieruchomości od Krymax są całkiem interesujące zerknijcie sobie. Dzielnica jest spokojna, a do tego mają fajne nieruchomości takie niskie, podzielone na segmenty. To wygodny typ nieruchomości do zamieszkania. 

#16 ania123444

ania123444

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów
  • LokalizacjaGdynia

Napisano 13 styczeń 2018 - 18:59

Na pewno ciekawą opcją będzie osiedle Leśny Kwiat, moja znajoma nie dawno kupiła tam mieszkanie i jest zachwycona z lokalizacji osiedla, spokojnych sąsiadów jak i dojazdu do wszystkich strategicznych miejsc w mieście. Do tego cena nie jest wygórowana, sporo osób z projektu mdm także tam mieszka.

#17 Guest_Mirosssa

Guest_Mirosssa
  • Goście

Napisano 05 luty 2018 - 10:31

Osiedle Dźwigowa Park na Włochach. Kupiłem mieszkanie na początku stycznia, na razie budują czekam więc na odbiór kluczy. Zdecydowała bardzo fajna lokalizacja, normalna cena, kameralny charakter osiedla i ogólnie tak praktycznie zaprojektowane mieszkania, które w prosty sposób można zaaranżować.

#18 Mateo776

Mateo776

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 06 luty 2018 - 20:20

Jedno jest pewne - bedzie drogo.

#19 Guest_mcm

Guest_mcm
  • Goście

Napisano 07 luty 2018 - 21:14

Kumpel się chwalił, że niedawno kupił mieszkanie na osiedlu pod dębami na płochocińskiej. Nie wiem ile za nie dał ale podobno utargował urwanie paru zł z metra, lokalizacja niezła i okolica spokojna

#20 Guest_Martusia

Guest_Martusia
  • Goście

Napisano 15 luty 2018 - 14:16

Polecam wybrać się na targi mieszkaniowe. Odbywają się one w najbliższy weekend, tj. 17-18 lutego w Centrum Expo XXI na ul. Prądzyńskiego 12/14. Tam na miejscu, ze spokojem, porównacie sobie oferty ponad 50 deweloperów. Możecie wybrać się tam całą rodziną bo na miejscu będą mieli też kącik dla dzieci. Myślę, że to całkiem dobra opcja na weekend.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych