Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Co aktualnie czytacie?

wróć do serwisu Moja Firma 63 odpowiedzi w tym temacie

#41 oskarr85

oskarr85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 90 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 04 październik 2018 - 20:31

Z nowości mogę zarekomendować "Nieodnaleziona", zwłaszcza jeśli lubicie thrillery, a rodzicom poradnik "Witaminowe urodziny" m.in. o znaczeniu witamin, zdrowym odżywianiu, myciu produktów spożywczych - wartościowa książka.

#42 hannaa89

hannaa89

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 108 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 01 luty 2019 - 17:26

Staram się czytać jak najczęściej, nie tylko powieści, ale i poradniki, głównie o urodzie i zdrowiu. Mogę polecić poradnik "Lifting bez skalpela - trening mięśni twarzy" - jest tam trochę przydatnych porad jak \wzmocnić mięśnie twarzy, a tym samym poprawić wygląd.

#43 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 613 postów

Napisano 07 luty 2019 - 08:44

Właśnie skonczylam czytać "Muzyka plaży" Pat Conroy. Akcja mam miejsce w teraźniejszości, jednak opiera się na przeszłości zaczynając od 2. Wojny Światowej a kończąc na czasach obecnych. Nie umiem oddać uczuć jakie towarzyszyly mi przy czytaniu, ale powiem że 700 stron pochlonelam przez noc, poszłam do pracy nie wyspana ale nie żałuję. I naprawdę polecam. Dawno już jakaś książka w taki sposób mnie nie wciągnęła. 

A  i serdecznie polecam ten antykwariat w Warszawie https://tezeusz.pl/  - najtańsze używane książki w stolicy, tak wiec można zaopatrzyć się niedrogo również w te nowsze wydania książek :) 

#44 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 330 postów

Napisano 01 marzec 2019 - 15:11

W moim przypadku jest to książka książka gra o tron. https://www.taniaksi...sn-lodu-i-ognia

#45 adamowska

adamowska

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 15:58

Mnie każda książka relaksuje, kupiłam nawet ostatnio kilka w tej księgarni https://www.gandalf.com.pl/ksiazki/ takich o trochę lżejszej tematyce żeby podczas czytania odpocząć i się wyluzować po ciężkiej i stresującej pracy

#46 Kondor

Kondor

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 10:01

Aktualnie czytam...forum infor :). A tak poważnie to wróciłem z sentymentu do Artura Conan Doyle, może ze względu na widziany w ostatnim czasie poraz kolejny film Sherlock Holmes: gra cieni. Sherlock holmes zatem teraz lekturą przed snem :).

#47 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2518 postów

Napisano 17 kwiecień 2019 - 11:48

15548031299881340.jpg.jpg

Jest w przedsprzedaży na Livro w dobrej cenie. Poniżej 30 zł ;-) Może nie jest to jakieś cudo od względem twórczości, ale po prostu książka godna uwagi - dla każdego.

#48 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 666 postów

Napisano 24 kwiecień 2019 - 13:05

Ja teraz czytam wyrywkowo twórczość Roberta E. Howarda.

#49 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 897 postów

Napisano 28 październik 2019 - 18:33

Od jakiegoś czasu coraz częściej sięgam po książki psychologiczne. Są one dla mnie naprawdę fajną alternatywą dla tradycyjnej literatury. Jeżeli ktoś z Was akurat szuka fajnego wydawnictwa to polecam zajrzeć na stronę: http://www.psychoskok.pl/ Mi zawsze udaje się znaleźć w ich asortymencie coś odpowiedniego do poczytania :) Dodatkowo na ich stronie można natrafić na dobre przeceny książek, więc warto zajrzeć.

#50 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 787 postów

Napisano 13 listopad 2019 - 12:57

Ja teraz czytam jakiś angielski kryminał, ale póki co, niespecjalnie mnie wciąga.

#51 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 564 postów

Napisano 27 luty 2020 - 14:12

Kilka wartościowych pozycji, po które warto jest sięgnąć:

Najbogatszy człowiek w Babilonie - George S. Clason
Mniej o finansach ale jeżeli chcesz poprawić komunikację z ludźmi - nieważne co robisz komunikacja z innym jest ważniejsza od twoich umiejętności w branży w kwestii tego ile zarabiasz:
48 praw władzy - Robert Greene
Jak zjednać sobie ludzi i zdobyć przyjaciół - Dale Carnegie

Jeśli jednak szukacie na wieczor jakiejś lekkiej i jednocześnie wciagającej lektury,polecam Patryka Vegę:

Powiem Wam,ze całkiem przyjemnie czyta się jego książki. 

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#52 AlicjaM

AlicjaM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 212 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 26 marzec 2020 - 11:38

Obecnie czytam dwie książki - "Psychologię miłości" - bardzo polecam, tłumaczy określone procesy dotyczące zawierania relacji, związków itp. Druga książka to "Lolita", bardzo znana - klasyka! 

Czysty Zysk - blog o sprzątaniu, organizacji domu i eko poradach.

#53 Brayan121

Brayan121

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 28 marzec 2020 - 15:46

Właśnie przeczytałem artykuł o top 10 najpopularniejszych gier, jak się okazało, jest to bardzo interesująca informacja, szczególnie dla fanów hazardu lub tych, którzy na tym zarabiają. Czy ktoś tu czyta takie informacje?

#54 travolta

travolta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 336 postów

Napisano 09 listopad 2020 - 09:48

Mam akurat trochę wolnego bo aktualnie siedzę w domu. Tak wiec nadrabiam zaległości czytelnicze. Aktualnie kończe sagę Wiedźmina. I szczerze to żałuję, ze nie przeczytałem wcześniej. Ogólnie z Wiedźminem zetknąłem się dopiero podczas grania w gry, dopiero potem zacząłem czytać książkę ale ksiazka naprawdę udana tak wiec mogę polecić.

W następnej kolejności mam do przeczytania Psychologię kluczowe koncepcje, w ostatnim czasie sporo czytam książek psychologicznych, dają o wiele lepsze spojrzenie na to co nas otacza.

Polecam PWN: https://ksiegarnia.p...,2195654,k.htmlAktualnie mają tam wiele ciekawych pozycji spośród ksiązek psychologicznych. 

#55 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 999 postów

Napisano 09 listopad 2020 - 10:30

Ja kupiłam nową książkę Moyes. Mam nadzieję, że dzisiaj zostanie dostarczona i będę mogła zacząć ją czytać.

#56 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 954 postów

Napisano 09 listopad 2020 - 16:52

Nie przepadam za czytaniem książek, natomiast uwielbiam oglądać filmy i to różnego gatunku. Na stronie https://www.ogladaj.to/są dostępne firmy bez rejestracji i to dla każdego. 

#57 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 999 postów

Napisano 10 listopad 2020 - 07:58

Pewnie nie znalazłeś gatunki, który by ci się spodobał. Czytanie ma w sobie sporo z magii.

#58 Dorota

Dorota

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 5947 postów

Napisano 10 listopad 2020 - 11:56

Polecam "Tatuażysta z Auschitz" Haether Morris oraz " Podróż Cilki".

#59 Zanzibar

Zanzibar

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 23 listopad 2020 - 14:25

Z książkami to ja aktualnie jestem trochę do tyłu, ale za to artykuły na temat biznesu i prawa chłonę jak gąbka. Mnóstwo solidnej i konkretnej wiedzy znajdziesz na https://www.biznesnaprawo.pl/artykuly

#60 cebulka

cebulka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 01 grudzień 2020 - 17:19

Aktualnie to właśnie zakupiłem sobie pakiet "Historia w wywiadzie" ze sklepu https://capitalbook.com.pl/ . To fajna internetowa księgarnia, moja ulubiona, bo wydawnictwa Capital. Jeżeli interesuje was taki gatunek to polecam zerknąć.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy