Skocz do zawartości

Co aktualnie czytacie?

wróć do serwisu Moja Firma 52 odpowiedzi w tym temacie

#41 oskarr85

oskarr85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 90 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 04 październik 2018 - 20:31

Z nowości mogę zarekomendować "Nieodnaleziona", zwłaszcza jeśli lubicie thrillery, a rodzicom poradnik "Witaminowe urodziny" m.in. o znaczeniu witamin, zdrowym odżywianiu, myciu produktów spożywczych - wartościowa książka.

#42 hannaa89

hannaa89

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 108 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 01 luty 2019 - 17:26

Staram się czytać jak najczęściej, nie tylko powieści, ale i poradniki, głównie o urodzie i zdrowiu. Mogę polecić poradnik "Lifting bez skalpela - trening mięśni twarzy" - jest tam trochę przydatnych porad jak \wzmocnić mięśnie twarzy, a tym samym poprawić wygląd.

#43 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów

Napisano 07 luty 2019 - 08:44

Właśnie skonczylam czytać "Muzyka plaży" Pat Conroy. Akcja mam miejsce w teraźniejszości, jednak opiera się na przeszłości zaczynając od 2. Wojny Światowej a kończąc na czasach obecnych. Nie umiem oddać uczuć jakie towarzyszyly mi przy czytaniu, ale powiem że 700 stron pochlonelam przez noc, poszłam do pracy nie wyspana ale nie żałuję. I naprawdę polecam. Dawno już jakaś książka w taki sposób mnie nie wciągnęła. 

A  i serdecznie polecam ten antykwariat w Warszawie https://tezeusz.pl/  - najtańsze używane książki w stolicy, tak wiec można zaopatrzyć się niedrogo również w te nowsze wydania książek :) 

#44 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 330 postów

Napisano 01 marzec 2019 - 15:11

W moim przypadku jest to książka książka gra o tron. https://www.taniaksi...sn-lodu-i-ognia

#45 adamowska

adamowska

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 15:58

Mnie każda książka relaksuje, kupiłam nawet ostatnio kilka w tej księgarni https://www.gandalf.com.pl/ksiazki/ takich o trochę lżejszej tematyce żeby podczas czytania odpocząć i się wyluzować po ciężkiej i stresującej pracy

#46 Kondor

Kondor

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 10:01

Aktualnie czytam...forum infor :). A tak poważnie to wróciłem z sentymentu do Artura Conan Doyle, może ze względu na widziany w ostatnim czasie poraz kolejny film Sherlock Holmes: gra cieni. Sherlock holmes zatem teraz lekturą przed snem :).

#47 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2314 postów

Napisano 17 kwiecień 2019 - 11:48

15548031299881340.jpg.jpg

Jest w przedsprzedaży na Livro w dobrej cenie. Poniżej 30 zł ;-) Może nie jest to jakieś cudo od względem twórczości, ale po prostu książka godna uwagi - dla każdego.

#48 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 666 postów

Napisano 24 kwiecień 2019 - 13:05

Ja teraz czytam wyrywkowo twórczość Roberta E. Howarda.

#49 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 525 postów

Napisano 28 październik 2019 - 18:33

Od jakiegoś czasu coraz częściej sięgam po książki psychologiczne. Są one dla mnie naprawdę fajną alternatywą dla tradycyjnej literatury. Jeżeli ktoś z Was akurat szuka fajnego wydawnictwa to polecam zajrzeć na stronę: http://www.psychoskok.pl/ Mi zawsze udaje się znaleźć w ich asortymencie coś odpowiedniego do poczytania :) Dodatkowo na ich stronie można natrafić na dobre przeceny książek, więc warto zajrzeć.

#50 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 715 postów

Napisano 13 listopad 2019 - 12:57

Ja teraz czytam jakiś angielski kryminał, ale póki co, niespecjalnie mnie wciąga.

#51 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 498 postów

Napisano 27 luty 2020 - 14:12

Kilka wartościowych pozycji, po które warto jest sięgnąć:

Najbogatszy człowiek w Babilonie - George S. Clason
Mniej o finansach ale jeżeli chcesz poprawić komunikację z ludźmi - nieważne co robisz komunikacja z innym jest ważniejsza od twoich umiejętności w branży w kwestii tego ile zarabiasz:
48 praw władzy - Robert Greene
Jak zjednać sobie ludzi i zdobyć przyjaciół - Dale Carnegie

Jeśli jednak szukacie na wieczor jakiejś lekkiej i jednocześnie wciagającej lektury,polecam Patryka Vegę:

Powiem Wam,ze całkiem przyjemnie czyta się jego książki. 

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#52 AlicjaM

AlicjaM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 195 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 26 marzec 2020 - 11:38

Obecnie czytam dwie książki - "Psychologię miłości" - bardzo polecam, tłumaczy określone procesy dotyczące zawierania relacji, związków itp. Druga książka to "Lolita", bardzo znana - klasyka! 

Czysty Zysk - blog o sprzątaniu, organizacji domu i eko poradach.

#53 Brayan121

Brayan121

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 28 marzec 2020 - 15:46

Właśnie przeczytałem artykuł o top 10 najpopularniejszych gier, jak się okazało, jest to bardzo interesująca informacja, szczególnie dla fanów hazardu lub tych, którzy na tym zarabiają. Czy ktoś tu czyta takie informacje?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych