Skocz do zawartości

Co aktualnie czytacie?

wróć do serwisu Moja Firma 49 odpowiedzi w tym temacie

#41 oskarr85

oskarr85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 90 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 04 październik 2018 - 20:31

Z nowości mogę zarekomendować "Nieodnaleziona", zwłaszcza jeśli lubicie thrillery, a rodzicom poradnik "Witaminowe urodziny" m.in. o znaczeniu witamin, zdrowym odżywianiu, myciu produktów spożywczych - wartościowa książka.

#42 hannaa89

hannaa89

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 108 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 01 luty 2019 - 17:26

Staram się czytać jak najczęściej, nie tylko powieści, ale i poradniki, głównie o urodzie i zdrowiu. Mogę polecić poradnik "Lifting bez skalpela - trening mięśni twarzy" - jest tam trochę przydatnych porad jak \wzmocnić mięśnie twarzy, a tym samym poprawić wygląd.

#43 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 515 postów

Napisano 07 luty 2019 - 08:44

Właśnie skonczylam czytać "Muzyka plaży" Pat Conroy. Akcja mam miejsce w teraźniejszości, jednak opiera się na przeszłości zaczynając od 2. Wojny Światowej a kończąc na czasach obecnych. Nie umiem oddać uczuć jakie towarzyszyly mi przy czytaniu, ale powiem że 700 stron pochlonelam przez noc, poszłam do pracy nie wyspana ale nie żałuję. I naprawdę polecam. Dawno już jakaś książka w taki sposób mnie nie wciągnęła. 

A  i serdecznie polecam ten antykwariat w Warszawie https://tezeusz.pl/  - najtańsze używane książki w stolicy, tak wiec można zaopatrzyć się niedrogo również w te nowsze wydania książek :) 

#44 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 330 postów

Napisano 01 marzec 2019 - 15:11

W moim przypadku jest to książka książka gra o tron. https://www.taniaksi...sn-lodu-i-ognia

#45 adamowska

adamowska

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 15:58

Mnie każda książka relaksuje, kupiłam nawet ostatnio kilka w tej księgarni https://www.gandalf.com.pl/ksiazki/ takich o trochę lżejszej tematyce żeby podczas czytania odpocząć i się wyluzować po ciężkiej i stresującej pracy

#46 Kondor

Kondor

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 10:01

Aktualnie czytam...forum infor :). A tak poważnie to wróciłem z sentymentu do Artura Conan Doyle, może ze względu na widziany w ostatnim czasie poraz kolejny film Sherlock Holmes: gra cieni. Sherlock holmes zatem teraz lekturą przed snem :).

#47 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2244 postów

Napisano 17 kwiecień 2019 - 11:48

15548031299881340.jpg.jpg

Jest w przedsprzedaży na Livro w dobrej cenie. Poniżej 30 zł ;-) Może nie jest to jakieś cudo od względem twórczości, ale po prostu książka godna uwagi - dla każdego.

#48 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 610 postów

Napisano 24 kwiecień 2019 - 13:05

Ja teraz czytam wyrywkowo twórczość Roberta E. Howarda.

#49 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 380 postów

Napisano 28 październik 2019 - 18:33

Od jakiegoś czasu coraz częściej sięgam po książki psychologiczne. Są one dla mnie naprawdę fajną alternatywą dla tradycyjnej literatury. Jeżeli ktoś z Was akurat szuka fajnego wydawnictwa to polecam zajrzeć na stronę: http://www.psychoskok.pl/ Mi zawsze udaje się znaleźć w ich asortymencie coś odpowiedniego do poczytania :) Dodatkowo na ich stronie można natrafić na dobre przeceny książek, więc warto zajrzeć.

#50 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 627 postów

Napisano 13 listopad 2019 - 12:57

Ja teraz czytam jakiś angielski kryminał, ale póki co, niespecjalnie mnie wciąga.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych