Kategorie
Skocz do zawartości

Co aktualnie czytacie?

Gość xaweryy5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja raczej nie czytam zbyt wiele, a jeśli już, to zazwyczaj są to książki biznesowe i finansowe, ewentualnie publicystyczne. Lubię też literaturę faktu, z ostatnio przeczytanych mogę polecić "Uśmiech losu" - autor opisuje w niej życie więźnia w przeciętnym, polskim zakładzie karnym, historia jest całkiem ciekawa i dość mocna, warto przeczytać.

• 3 tygodnie później...

Ja czytam aktualnie https://rewolucja.co.uk/9788379452347/186-szwow-z-czeczenii-do-polski-droga-matki ciekawa pozycja, także polecam sobie przeczytać. Księgarnia Rewolucja ma duży wybór różnego rodzaju książek, a także gier planszowych, puzzli itp. Często organizują promocje, także jak mieszkacie w UK to polecam.

• 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ja właśnie kończę „ Dziewczynę z pociągu” ale powiem szczerze, że jestem troszkę rozczarowana. O tej książce było ta głośno, a fabuła nie wydaje mi się specjalnie oryginalna, tyle że książka w miarę wciąga i ogólnie rzecz biorąc jest lekka. Filmu natomiast jeszcze wcale nie widziałam.  

Ja właśnie kończę „ Dziewczynę z pociągu” ale powiem szczerze, że jestem troszkę rozczarowana. O tej książce było ta głośno, a fabuła nie wydaje mi się specjalnie oryginalna, tyle że książka w miarę wciąga i ogólnie rzecz biorąc jest lekka. Filmu natomiast jeszcze wcale nie widziałam.  

Ja przeczytałam i mi się podobała "Dziewczyna z pociągu"

Teraz czytam dwu-tomową Dziedzictwo von Becków i Piętno von Becków - polecam

Nie będę streszczać można sobie wygooglować i zobaczyć opis, naprawdę ciekawa

• 2 tygodnie później...

Aktualnie czytam "Czas beboka", dość nietypowa książka, której akcja dzieje się przede wszystkim w Katowicach, mniej więcej w latach 50' ubiegłego wieku. Świat przedstawiony jest z punktu widzenia dziecka, gdyż głównym bohaterem jest 9-letni chłopiec. Bardzo ciekawa pozycja, polecam.

• 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Polecam książki lekkie, przyjemne, dobrze napisane, poruszające różne problemy społeczne,okraszone miłościami i rozczarowaniami, szczęściami i dramatami Małgorzaty Adamczyk-Gutowskiej "Podróż do miasta świateł. Róża z Wolskich" tom I, "Podróż do miasta świateł. Rose de Vallenord" tom II oraz "Światło między oceanami" M.L. Stedman. Super się czyta.

• 4 tygodnie później...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...