Skocz do zawartości

gadżety reklamowe

wróć do serwisu Moja Firma 48 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Ewelina

Guest_Ewelina
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2019 - 15:18

Byłam na targach w Nadarzynie w lutym i tam nawiązałam współpracę z kilkoma firmami co gadżety robią i u nich je zamawiałam. 12 grudnia jadę do Nadarzyna patrzeć kolejne gadżety, to najlepsze rzeczy do promowania firmy 

#42 grusz87

grusz87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 27 grudzień 2019 - 19:17

My zamawiamy gadżety z firmy http://art-office.pl/ - mają dobre ceny, ale przede wszystkim świetną jakość produktów i obsługę klienta na wysokim poziomie. Zamówione gadżety reklamowe są zawsze na czas, a to nieraz bardzo istotne. Polecam :) 

#43 Guest_Miron

Guest_Miron
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 13:36

A u mnie w firmie ostatnio królują napoje reklamowe. Zamówiłem raz na próbę od ST Drink i okazało się, że każdy chętnie po nie sięga

#44 Guest_www.eu-transport.pl

Guest_www.eu-transport.pl
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 13:44

Zamawialiście upominki firmowe z firmy gift pol?

#45 grzesio121

grzesio121

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 styczeń 2020 - 14:30

Zamawialiście upominki firmowe z firmy gift pol?

Daj spokój. Robiłem tam zamowienie z końcem roku. Oczywiście opóźnione, nadruku na kubkach już praktycznie nie mam. porażka. Już nie wspomnę o jakości obsługi :(\

Dużo jest firm które są bardziej wartościowe do współpracy ich omijaj szerokim łukiem

#46 rokotoko

rokotoko

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 09 marzec 2020 - 12:49

Gadżety reklamowe z logo to zawsze dobry sposób na reklamę, ale też warto zastanowić się nad czymś, co wyróżni nas od konkurencji. Z jednej strony używanie na codzień długopisu z logiem marki pozwoli nam zapamiętać jej nazwę, ale z drugiej może warto postawić na coś bardziej oryginalnego, np. bidon z wodą albo pendrive ;)

#47 Guest_Malwina

Guest_Malwina
  • Goście

Napisano 16 marzec 2020 - 10:16

Ja zamawiam napoje energetyczne z ST Drink. Grafika, ceny, smak - wszystko na najwyższym poziomie

#48 gorgon

gorgon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 238 postów

Napisano 17 marzec 2020 - 22:31

Gadżet reklamowy to szerokie pojęcie i tak na dobrą sprawę ciężko określić jednoznacznie co wchodzi w jego zakres. Uważam, że śmiało pod tę kategorię można podciągnąć flagi reklamowe http://agra-dobron.pl/flagi/ , które co prawda nie są „prezentem” rozdawanym na eventach, ale odgrywają istotną rolę na różnych wydarzeniach, gdyż zwiększają widoczność naszej marki. Widoczność to słowo klucz, jeśli umiemy przyciągnąć wzrok ludzi i ich zainteresować to już połowa sukcesu i wielka szansa na zdobycie nowych klientów

#49 widna33

widna33

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 25 marzec 2020 - 16:50

Gadżety reklamowe dla firm  zamawiamy z firmy Art Office. Świetna jakość ma dla nas kluczowe znaczenie, a gadżety od nich są bezbłędne. Do tego mają bardzo duży wybór i atrakcyjne ceny. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych