Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Co wolicie - dom czy mieszkanie?

wróć do serwisu Moja Firma 60 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_wpofj

Guest_wpofj
  • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 00:11

jakie rodzaje betonu macie w ofercie, jeśli chodzi o tę dostawę online? 

#42 Guest_kajo

Guest_kajo
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 17:40

a jaki jest termin oczekiwania na dostawę betonu zamawianą po przez stronę eBeton.pl ?

#43 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 999 postów

Napisano 23 maj 2019 - 12:14

Kiedyś myślałam, że chciałabym mieć dom. Ale teraz zdaje sobie sprawę z tego, jak dużo jest przy nim pracy i wolę mieszkanie.

#44 Guest_Soda

Guest_Soda
  • Goście

Napisano 30 maj 2019 - 15:26

Ja tak samo, wolę mieszkanie na nowoczesnym osiedlu i to najlepiej takie jak u Atala żeby było już gotowe z wykończeniem pod klucz

#45 Guest_kiuda

Guest_kiuda
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2019 - 22:24

My zdecydowaliśmy się na dom, trochę rzuciliśmy się na głęboką wodę, ale ogólnie jesteśmy zadowoleni. Mamy za sobą póki co fundamenty, beton na ten cel kupiony w Cembet (Kraków). Oby do przodu :)

#46 Guest_starsky

Guest_starsky
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 07:44

Też się skłaniam ku mieszkaniu bo wiadomo jest dużo tańsze, planuje zakup mieszkania na gdańskim Jasieniu, widziałem osiedle Gdańskie Tarasy, podoba mi się pomysł na fitness na dachu i cena

#47 Bashka87

Bashka87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 30 wrzesień 2019 - 20:27

My postawiliśmy na dom. Okazało się to strzałem w dziesiątkę :) Budowa domu jednorodzinnego to była najlepsza decyzja w naszym życiu :) 

#48 sandramaj

sandramaj

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 październik 2019 - 16:59

Wyrosłam w domie i wiem, jak dużo roboty przy nim jest. Natomiast w mieszkaniu czasami czuję, że jest ciasno. Jak dla osoby młodej, uważam, że mieszkanie jest idealne, a dla rodziny - dom :)

Użytkownik sandramaj edytował ten post 04 październik 2019 - 16:59

#49 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 787 postów

Napisano 07 październik 2019 - 08:39

ja jestem zdecydowanie za mieszkaniem. Mieszkałam w domu jednorodzinnym przez 5 lat i nie wspominam tego dobrze.

#50 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 969 postów

Napisano 08 listopad 2019 - 16:20

Kto lubi koszenie trawy, grabienie liści, odśnieżanie, opróżnianie szamba, palenie w kotle c.o to nie ma jak dom na wsi.

#51 Guest_Wolińska

Guest_Wolińska
  • Goście

Napisano 05 luty 2020 - 22:11

Zdecydowanie mieszkanie, wolę być wśród ludzi. Nie chciałabym mieszkać w domu, szczególnie poza miastem. Dlatego kupiłam sobie mieszkanie w Warszawie, tam, gdzie ludzi jest bardzo dużo ;)) Pomogła mi firma Krupa Nieruchomości.

#52 Open Bankier

Open Bankier

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 61 postów

Napisano 06 luty 2020 - 23:37

Po zakupie działki i wyborze projektu na https://www.mgprojekt.com.pl/ tylko dom!

Od zawsze szukaliśmy ucieczki od zgiełku i "zabetonowanej przestrzeni" a teraz dodatkowo smog daje się we znaki...

Jeśli ma się środki,to tylko dom poza miastem,koniecznie z ogrodem-do wypoczynku i grillowania w sezonie ;)

#53 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 01 marzec 2020 - 19:43

Zdecydowanie jestem zwolennikiem posiadania domu. Własny dom to przede wszystkim niezależność i brak upierdliwych sąsiadów, który w blokach mieszkalnych się jednak zdarzają… Sam mam zamiar w niedługim czasie rozpocząć budowę swojego domu (na tą chwilę mieszkam jak większość społeczeństwa w bloku). Najprawdopodobniej skorzystam przy tym z oferty tej firmy: https://drewdom.com/o-nas/(ma ogromne doświadczenie we wznoszeniu domów szkieletowych, a właśnie na domu drewnianym mi zależy – uważam, że mają fantastyczny klimat, którego w budynkach murowanych próżno szukać).

#54 Guest_veggie

Guest_veggie
  • Goście

Napisano 06 maj 2020 - 09:55

W prezencie ślubnym dostaliśmy działkę, więc siłą rzeczy zdecydowaliśmy się na budowę. Obawiałam się tego, bo oboje jesteśmy zapracowani, a budowa kojarzyła mi się z wieczną udręką. Tymczasem okazało się, że w zasadzie budowa toczyła się swoim rytmem, a nasze życie swoim. To dzięki firmie Espiro Property, która budowała nasz dom i przejęła wszystkie zadania z tym związane. Dziś sobie nie wyobrażam, że moglibyśmy mieszkać jednak w bloku, własna przestrzeń i ogród na wagę złota.

#55 Rafson

Rafson

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 07 maj 2020 - 09:07

W domu, czy mieszkaniu przyda Wam się wiedza jak podłączyć żyrandol Bez pomocy elektryka możemy zrobić wiele rzeczy w naszych domach, czy mieszkaniach.

#56 hopsio-bopsio

hopsio-bopsio

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 61 postów

Napisano 01 sierpień 2020 - 20:25

Uważam, że fajnym rozwiązaniem dla inwestycji jaką jest budowa domu jest kupno i remont mieszkania z rynku wtórnego. Wszelkie niezbędne wykończenia wnętrz może wykonać ta sama firma budowlana

#57 Manuel

Manuel

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 45 postów

Napisano 01 sierpień 2020 - 21:21

zdecydowanie mieszkanie...przy domu jest ciągle mnóstwo roboty- to koszenie, to lisćie...ciągle coś

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hostessy Warszawa

#58 daisyy

daisyy

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 63 postów

Napisano 07 sierpień 2020 - 09:09

Jak dla mnie zdecydowanie lepszą opcją jest dom. Jedynym minusem jest, większa powierzchnia do sprzątania. Na szczęście mam roombe, która jest niezawodnym pomocnikiem. Od kiedy ją mam nie wyobrażam sobie powrotu do latania z tradycyjnym odkurzaczem. Było to dla mnie strasznie uciążliwe i męczące. 

#59 madzia001

madzia001

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 62 postów

Napisano 30 styczeń 2021 - 11:54

.

#60 madzia001

madzia001

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 62 postów

Napisano 30 styczeń 2021 - 11:54

Mam to i to, ale marzy mi się mieszkanie na https://zlota44.com/ . Kto wie może za kilka lat mi się uda :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy