Skocz do zawartości

Bezpłatna pomoc prawna

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 09:06

Jakie instytucje udzielają bezpłatnej pomocy prawnej? Czy robią to urzędy miast?

#2 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 207 postów

Napisano 27 kwiecień 2018 - 15:30

Chyba w firmie Arkana mają bezpłatne porady prawne - pierwszą wizytę. Kilka razy korzystałem z porad prawnika i kancelarię                                              https://www.arkana-lex.eu mogę zarekomendować. Może w tej sytuacji Tobie też będą mogli wyjaśnić kilka niewiadomych.

#3 Guest_żena

Guest_żena
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 16:48

U mnie się to nie sprawdziło, więc skorzystałam z usług kancelarii adwokackiej Cejrowski. Szybko rozwiali moje wątpliwości, duża wiedza, wytłumaczyli wszystko szczegółowo. 

#4 Guest_Arletta Bolesta

Guest_Arletta Bolesta
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 04:37

Sprawy cywilne pozostają często w związku z kościelnym procesem o nieważność małżeństwa. Nt. zapraszam do moich artykułów na Tymże Portalu oraz na mój blog

dr Arletta Bolesta

adwokat kościelny

a.bolesta@op.pl

#5 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 380 postów

Napisano 15 wrzesień 2019 - 15:24

Niestety, o bezpłatną poradę prawną będzie Ci naprawdę trudno. Zacznij jednak korzystać z internetu, być może samemu uda Ci się rozwiązać problem. Poszukiwania proponowałbym rozpocząć od tej strony internetowej: https://porady.org/

#6 HighIT

HighIT

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 08 listopad 2019 - 14:29

Możesz zapytać się na https://kancelariaminsk.pl/ czy otrzymasz bezpłatną pomoc prawną.

#7 Guest_Sergiusz

Guest_Sergiusz
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2020 - 10:55

Uszanowanko ..Witam i zarazem kłaniam się serdecznie . Moje pytanie dot. Sytuacji z kręgu znajomych znajomego . Czysta ciekawość z mojej strony : mianowicie chciałbym zadać pytanie odnośnie Kolegi problemu. Więc tak wydano listownie (poleconym), wyrok prawomocny w celu odbycia kary p. Wolności. Na okres ####.. Kolega nie stawił się rozmyśla co dalej jakie podjąć kroki aby zostać przy kobiecie i dzieciach. Rodzinie bliskich. I uniknąć konsekwencji ale bez dodatkowych problemów . Polubownie- co dalej jak działać cóż doradzić mogę koledze ? B. Proszę o radę w trosce o kolegę . Kłaniam się i pozdrawiam
Udostępnij Udostępnij
Odpowiedz

#8 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2020 - 10:52

Uszanowanko ..Witam i zarazem kłaniam się serdecznie . Moje pytanie dot. Sytuacji z kręgu znajomych znajomego . Czysta ciekawość z mojej strony : mianowicie chciałbym zadać pytanie odnośnie Kolegi problemu. Więc tak wydano listownie (poleconym), wyrok prawomocny w celu odbycia kary p. Wolności. Na okres ####.. Kolega nie stawił się rozmyśla co dalej jakie podjąć kroki aby zostać przy kobiecie i dzieciach. Rodzinie bliskich. I uniknąć konsekwencji ale bez dodatkowych problemów . Polubownie- co dalej jak działać cóż doradzić mogę koledze ? B. Proszę o radę w trosce o kolegę . Kłaniam się i pozdrawiam
Udostępnij Udostępnij
Odpowiedz

Udostępnij Udostępnij
Odpowiedz

Doradź koledze, żeby jak najszybciej zgłosił się do odbycia kary. Problemów nie uniknie, już je sobie zafundował, ale im szybciej zgłosi się tym lepiej. Pewnie coś mu dorzucą do obecnego wyroku.

#9 Guest_Mara

Guest_Mara
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2020 - 16:24

Ja skorzystałam z płatnej porady prawnej, bo i zależało mi na jakości. W Kancelarii Cejrowski w Gdańsku znaleźli szybko rozwiązanie tej sytuacji.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych