Kategorie
Skocz do zawartości

Zmiana nazwy firmy

wendi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie z tego co wiem to zmiany nazwy firm się zdarzają i taki renaming przydaje się szczególnie wtedy, kiedy wizerunek biznesu podupadł na tyle, że lepiej zacząć budować go od nowa już pod nowym szyldem, jak od strony prawnej to wygląda nie mam za bardzo pojęcia i trzeba się wczytać w szczegółowe informację ale podejrzewam, że w sieci jest to bez problemu do znalezienia

• 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Można tylko trzeba sprawdzić czy nie istnieje już firma o takiej samej nazwie. Wtedy po protu trzeba wybrać inną. Najwięcej załatwiania jest ze zmianą siedziby firmy. Tam musisz trochę pozałatwiać, aby nie było potem nieporozumień i niedostarczonych listów. Ze znajomym przenosiłem kiedyś firmę do Gdańska to z jednej strony było dużo formalności, a z drugiej szukanie nowego lokum, kupowanie mebli i sprzętu bo się starego nie opłacało wozić i takie tam. Teraz jest to łatwiejsze, przynajmniej w większych miastach dzięki biurom serwisowym na przykład z http://cityspace.pl/jest kilka miast do wyboru. 

• 7 miesięcy temu...
  • 3 lata później...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...