Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak dbać o klimatyzację?

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 48823 postów

Napisano 01 czerwiec 2017 - 17:07

W cieplejszej części roku trudno jest użytkować samochód bez sprawnej klimatyzacji. To kwestia nie tylko komfortu, ale także bezpieczeństwa. Jak dbać o klimatyzację, by dobrze nam służyła?

Powrót do artykułu: Jak dbać o klimatyzację?

#2 Guest_prikaz

Guest_prikaz
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2017 - 17:07

W ASO Forda przegląd i dezynfekcja klimy za stówkę do końca czerwca plus ewentualnie też promocja na wymianę filtra.

#3 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 531 postów

Napisano 20 czerwiec 2017 - 09:55

A jak dbacie o klimatyzację domową lub biurową? Pamiętacie o jej regularnym czyszczeniu i rekuperacji? To bardzo ważne jeśli nie chcecie się szybko pożegnać z tym, jakże pożytecznym sprzętem. Profesjonalnym czyszczeniem klimatyzacji zajmuje się firma z http://www.alkonsyst.../oferta/serwis/ do której można się zgłosić w razie jakichkolwiek problemów z klimatyzacją.

#4 mrs.sophie

mrs.sophie

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 22 sierpień 2017 - 13:17

Poza bardzo ważnym czyszczeniem klimatyzacji trzeba też pamiętać,że nie sztuką jest zrobić w domu czy biurze lodówkę bo ostatnio byłam u znajomej, 35 stopni w cieniu a u niej w domu Antarktyda, musiałam ją poprosić o sweter bo nie dałam rady tam siedzieć :) Takie przesadne chłodzenie może tylko zaszkodzić dlatego warto poczytać jak dobierać temp w domu do tej na zewnątrz, np tu jest o tym bardzo ciekawy artykuł https://www.strefakl...lne-dni,14.html który również jej podesłałam i mam nadzieję, że się poprawi :D

#5 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 22 sierpień 2017 - 16:50

Ja swego czasu rozważałem założenie takiej klasycznej klimatyzacji w domu. Niemniej jednak jakby nie patrzeć, rekuperacja to dużo bardziej praktyczne rozwiązanie. W związku z czym nawet zacząłem się rozglądać za rekuperatorami. Duży ich wybór i to w według mnie przystępnych cenach, udało mi się znaleźć w ofercie https://remont.biz.p...kuperacja-vasco . Z tego co wiem, Vasco to znana i ceniona firma, wobec czego może warto postawić na ich produkty. Jak sądzicie?

#6 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 21 listopad 2017 - 11:21

Tak, tak ten hałas to właśnie od poluzowania paska klinowego najczęściej, na początku oczywiście sam na to nie wpadłem ale w Auto Serwis Wadowicka szybko zidentyfikowali problem i klimatyzacja działa już jak należy, a przy parujących szybach w zimie teraz bardzo się przydaje

#7 Guest_biko

Guest_biko
  • Goście

Napisano 21 listopad 2017 - 16:12

Ja natomiast polecam klimatyzatory od www.progressklima.com.pl , są doprawdy rewelacyjne. Firma jest autoryzowanym Dealerem klimatyzatorów, więc można śmiało u nich się zaopatrzyć. Ponad to można liczyć u nich na szybki i fachowy montaż, więc nie będzie problemu z montowaniem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych