Skocz do zawartości

Zdjęcie

odmowa z banku za zakup działki powyżej 30 arów

dzialka

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 mlody26

mlody26

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 31 maj 2017 - 14:20

Witam,

dostałem odmowę z kilku banków na zaciągnięcie kredytu hipotecznego dla zakupu działki o wielkości 40 arów, na której są wydane warunki zabudowy. Warunki są z lutego tego roku. Wszystkie banki w odpowiedzi na wnioski zakwestionowały zabezpieczenie na działce - a mianowicie powiedziały że się na niej nie zabezpieczą bo podlega pod nową ustawę. 

Jak rozwiązać tą sytuację? Bardzo zależy mi na tej działce, ale zakup poprzez kredyt gotówkowy to niestety zbyt droga inwestycja przy tej kwocie. 

Dostałem poradę aby podzielić działkę na dwie - po 20 arów, ale to się wiążę z kilkoma miesiącami samego podziału działki, a potem od nowa trzeba występować o warunki zabudowy - tak mi gmina to przedstawiła. 

Czy ktoś ma jakiś pomysł? zetknął się z tym? co robić w tej sytuacji? 

z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi 

pozdrawiam

#2 awelko

awelko

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 48 postów

Napisano 19 czerwiec 2017 - 12:01

a bo tak z nimi jest :/ jak jak potrzebuje pilnie kasy to sięgam tylko po pożyczki pozabankowe b przynajmniej wiem jakie ma zasady i nie musze spełniać jakiś szalonych rzeczy. ciesze się że sa takie rozwiązania. 

#3 MalwinaBossFinance

MalwinaBossFinance

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 01 sierpień 2017 - 14:34

Witam serdecznie!

Myślę że możemy pomóc.

Specjalizujemy się w kredytach gotówkowych, samochodowych, hipotecznych, itp.

Współpracujemy z 70 instytucjami finansowymi, na pewno znajdziemy interesujące rozwiązanie (na atrakcyjnych warunkach!).

Proszę o kontakt

Malwina Wawrowska

m.wawrowska@bossfinance.pl

tel. 511500621

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych